[TVN/HGTV] Maja w ogrodzie

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

[TVN/HGTV] Maja w ogrodzie

Post autor: Grzesioo »

W³aœnie skoùczy³ siê program "Maja w ogrodzie" na TVN Meteo,prowadzony przez Marie Popielarsk¹.Musze powiedzieÌ ¿e Maja marnuje siê jako prezenterka pogody.Myœla³em ¿e tylko ³adnie wygl¹da,wyuczy³a siê kilku formu³ek i to wystarczy³o ¿eby prowadziÌ pogode. Okaza³o siê ¿e w terenie te¿ sobie radzi,jest ca³kiem rezolutna,zna siê na ogrodnictwie( dosyÌ fachowo sadzi³a roœlinki),nie by³a sztuczna. I ³adnie wygl¹da z profilu.Nie wiem czy zauwa¿yliœcie ¿e wiêkszoœÌ prezenterek które ³adnie wygl¹daj¹ wystarczy ¿e obruc¹ g³owê a okazuje siê ¿e naj¹ d³ugie nosy,brzydk¹ szyjê itp.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Z tego co wiem, to Maja Popielarska ma takie wyksztaÂłcenie - skoĂączyÂła SGGW w Warszawie i jest specem od projektowania krajobrazu. Na pewno na studiach nauczyÂła sie czegoÂś o ogrodach, sadzeniu roÂślin etc.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

"Maja w ogrodzie"? chyba zaczynam wÂłasnie pĂŞkac ze Âśmiechu, mogli jakiÂś lepszy tytuÂł daĂŚ bo ten mi tak podchodzi pod seriĂŞ filmĂłw erotycznych, no ale coÂż, moze tylko ja mam zbereÂźne skojarzenia :roll: :arrow:
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Mo¿e mia³o kojarzyÌ siê z pszczó³k¹ Maj¹,ale to znowu mo¿e kojarzyÌ siê z bzykaniem...
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Przyznam, ze pierwszy raz sÂłyszĂŞ o tym programie. Trzeba to kiedyÂś obejrzeĂŚ. :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

DLACzEGO TEN TEMAT JEST TUTAJ A NIE W KANAÂŁACH TEMATYCZNYCH.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Bo Majka jest prezenterkÂą pogody w TVN i jest bardzo znana wielu widzom. Ludzie co prowadzÂą pogodĂŞ teÂż siĂŞ zaliczajÂą do zaÂłogi.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Wiesz, niewiedziaÂłem co to zaÂłoga i ludzie. Dzieki, Âże mi wyjaÂśniÂłeÂś.

A przywykÂłem juÂż Âże caÂła ekipa pogodowa to TVN meteo, bo to z ich studia nadawana byÂła poczÂątkowo tylko w TVNmeteo pogoda.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

RzeczywiÂście fajnie sadziÂła te roÂślinki, najfajniejsze byÂło jednak to kiedy pokazywaÂła jak to ma w tej donicy wyglÂądaĂŚ, a to buch i spadÂło. Ale program jest sympatyczny i niech sobie bĂŞdzie.
bzyku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 14:26
Lokalizacja: Wawka

M jak Maja

Post autor: bzyku »

Majka jest super Âświetnie prowadzi ten program. brawo :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

RzeczywiÂście, fajny ten program. :D A Maja taka miÂła! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Maja jest Âśliczna, tylko jakaÂś taka zasmucona zawsze mi siĂŞ wydaje... :(
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Pragram ciekawy, warto go oglÂądaĂŚ. Co do Mai, wedÂług mnie wcale nie jest smutna, przecieÂż uÂśmiecha siĂŞ. :)
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Ewaa pisze:Pragram ciekawy, warto go oglÂądaĂŚ. Co do Mai, wedÂług mnie wcale nie jest smutna, przecieÂż uÂśmiecha siĂŞ. :)
le to uj¹³em, mo¿e nie tyle "smutna", co "przemêczona". Wygl¹da mi zawsze na jak¹œ tak¹ niewyspan¹, zmêczon¹... S³odkie to jest, swoj¹ drog¹, ale na pocz¹tku dziwne wra¿enie robi³o ;)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Program rewelacja. W sam raz coÂś luÂżnego na weekend. AÂż milo popatrzeĂŚ kilka razy na Maje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości