EURO 2008

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

r_r16 pisze:Alternatywa słaba, ale zawsze jakaś.
To alternatywa dobra tylko dla osób, które generalnie nie interesują się piłką, a są ciekawe meczu. Nie dla prawdziwych kibiców.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: EURO 2008

Post autor: pop »

media2.pl pisze:Abonenci telewizji nowej generacji "n" obejrzą na żywo wszystkie piłkarskie spotkania Mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną na stadionach Austrii i Szwajcarii - poinformował nadawca w komunikacie.
No, brawo n! :brawa: :D Już nie muszę szukać żadnej antenki, żeby odbierać Polsat. Wystarczy komentator Jedynki PR i ZDF. :D

A nSport jak zwykle - tylko czerwony pasek...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To już jakaś epidemia. :rozglada: Informacje sprzed chwili - Tomasz Kuszczak nie zagra na mistrzostwach. Powodem jest kontuzja, jakiej doznał na dzisiejszym treningu. :stop:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: EURO 2008

Post autor: Ptr15 »

Szkoda troche, ale i tak jak dla mnie to był on numerem 3. Dobrze, że Boruc cały :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W Niemczech jest reklama telewizorów, że gdy Polacy ich pokonają w dzisiejszym meczu, zwracają pieniądze (podobno również jest tak w MM). Tak się składa, że jeden z moich telewizorów jest na wykończeniu. Odnowiłem kontakty ze swoją znajomą i już mam. Na pewno nie będę stratny, bo i tak musiałbym go kupić, a nóż - w przeliczeniu - te 3 tys., zostaną w portfelu. :rozglada: :spiewa:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: EURO 2008

Post autor: pop »

Przecież taka sama promocja jest w polskiej sieci Media Markt'u.

Dziś śnił mi się wynik meczu - 2:0... dla Niemiec, oczywiście. :lol2: I tak też obstawiam. :spiewa: Oj, szykujcie pieniążki na te telewizory... :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: EURO 2008

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:Przecież taka sama promocja jest w polskiej sieci Media Markt'u.

Dziś śnił mi się wynik meczu - 2:0... dla Niemiec, oczywiście. :lol2: I tak też obstawiam. :spiewa: Oj, szykujcie pieniążki na te telewizory... :D
Tylko, że u nas znaczyło to, że wierzą w Polaków, a u nich, że Polcay nie mają szans z Niemcami.

A co do snu - ja bym go nazwał koszmarem - ale powiedziane sny się podobno się sprawdzają POpieram - więc mam nadzieję, że tak będzie dziś :D A ja dalej obstawiam 2:1 dla Polski :tanczy: A tak a propo snu to mi się śniło, że w jakiś kościele czy zamku kogoś szukałem - co to w ludzkiej głowie siedzi :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

POpieram pisze:Przecież taka sama promocja jest w polskiej sieci Media Markt'u.
Ale w Niemczech dostaję trochę lepszy telewizor za tą samą cenę. :rozglada:
Oj, szykujcie pieniążki na te telewizory...
Pieniążki to już i tak poszły. Jak mówiłem, nic nie miałem do stracenia i tak bym to musiał zrobić. :stop: A spróbować zawsze warto. :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Zagrajmy tak jak Szwajcarzy :spiewa: Oczywiście w sensie walki i podejścia.Wtedy nie miałbym pretensji nawet o taki wynik :nie: Jak zagramy jak Turcy to bedzie żenada :stop:
Jak nie z tym trenerem to już chyba nigdy :stop: Grali by już,bo mi się nie chce czekać tyle :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Najlepiej będzie, jak zagramy po swojemu. Byle skutecznie. :D
Żeby nie przeżywać tego przed telewizorem o 20:45 wychodzę z psem na spacer. Wracam, gdy emocje już opadną. No może nie nad ranem, ale na pewno po wszystkim. :stop:
lunasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 14:23
Kontakt:

Re: EURO 2008

Post autor: lunasz »

musiałam galopem zamontować antene na dachu aby oglądać
zaraz będzie mecz naszych
mam nadzieje że bedzie 2do 1 dla nas
:D
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: EURO 2008

Post autor: ~ »

kamilo chyba zrobił najlepiej :)
ja wolę na to nie patrzeć, widzę tylko wynik na monitorze
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: EURO 2008

Post autor: pop »

POpieram pisze:Dziś śnił mi się wynik meczu - 2:0... dla Niemiec, oczywiście. :lol2: I tak też obstawiam. :spiewa: Oj, szykujcie pieniążki na te telewizory... :D
I co??? :lol2: :spiewa: Nie żebym się cieszył z przegranej :lol: , ale - jak zwykle :lol2: - miałem rację, bądź też przeczucie. :P
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: EURO 2008

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:
POpieram pisze:Dziś śnił mi się wynik meczu - 2:0... dla Niemiec, oczywiście. :lol2: I tak też obstawiam. :spiewa: Oj, szykujcie pieniążki na te telewizory... :D
I co??? :lol2: :spiewa: Nie żebym się cieszył z przegranej :lol: , ale - jak zwykle :lol2: - miałem rację, bądź też przeczucie. :P
Ja ci się będzie śniła przegrana z Chorwacją, albo Austrią to lepiej się już z tym z nami nie dziel :(

Uważam, że Polacy grali świetnie - a wyszło jak zawsze. Trochę mało Smolarka i Zurawskiego... A co do Podolskiego - to jak słysze, że to Polak to mnie szlak trafia!!! Jeśli to Polak to trzeba dodać sprzymiotnik "zeszwabiony"! Co za facio chyba bym prędzej się zabił niż strzelił mojej ojczyżnie gola - nie mówiąc już o dwóch. A co do naszego polskiego Brazyliczyka - niech Kaczyński częściel nadaje Brazyliczykom polskie obywatelstwo i niech grają u nas przynajmniej jeden pozytywny aspekt tej prezydentury by był!

No to już trzymamy kciuki za mecz z Austrią i Chorwacją!!! Damy rade - bo musimy dać!!!

POLSKA!!!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie oglądałem meczu - nie komentuję. Wiem jedno - daliśmy z siebie wszystko i pokazaliśmy, co możemy. A to, że tak niewiele możemy, to nie nasza wina. Sport to gra - są lepsi i gorsi. Musimy się z tym pogodzić.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości