[TVN Lingua] Mission Possible

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sledziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 14 lip 2008, 21:45

[TVN Lingua] Mission Possible

Post autor: sledziu »

na początku chciałbym bardzo serdecznie przywitać się z wszystkimi. :)

w grudniu 2007 zostałem wkręcony w Krakowie przez TVN. scenka miała zostać pokazana w nowym programie TVN'u, w wiosennej ramówce w 2008 roku. niestety o całym programie ani widu, ani słychu.. wie ktoś coś na ten temat? pisałem do TVNu pare razy i nie otrzymałem odpowiedzi..

pozdrawiam!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: Greg Haus »

sledziu pisze:na początku chciałbym bardzo serdecznie przywitać się z wszystkimi. :)

w grudniu 2007 zostałem wkręcony w Krakowie przez TVN. scenka miała zostać pokazana w nowym programie TVN'u, w wiosennej ramówce w 2008 roku. niestety o całym programie ani widu, ani słychu.. wie ktoś coś na ten temat? pisałem do TVNu pare razy i nie otrzymałem odpowiedzi..

pozdrawiam!
Nikt nigdy nie wspominał nic o takim programie... Chybą, że miał to być nowy element w Szymona Majewski Show - takie małe Mamy Cię!. A możesz powiedzieć jak Cię wkręcili?
sledziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 14 lip 2008, 21:45

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: sledziu »

hah.. szedłem chodnikiem i zobaczyłem dwóch tańczących facetów - jeden bodajże za banana, a drugi za pomidora. xD przechodzę koło nich, a oni łapią mnie za ręce i tańczą ze mną. ja byłem tak zdezorientowany, że dalej z nimi tańczyłem haha. :hmm: potem pytali się mnie, czy nie chcę być panem rzodkiewką, bo nikt nie chce się z nimi bawić. dalej dokładnie nie pamiętam, ale robiłem z siebie idiotę śpiewając jakieś piosenki o witaminkach. :lol: żenujące, ale chciałbym to zobaczyć!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: Marcin »

Ja na Twoim miejscu raczej modliłbym się o to, żeby nikt tego nie pokazywał. :lol2:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:Ja na Twoim miejscu raczej modliłbym się o to, żeby nikt tego nie pokazywał. :lol2:
Ja też :lol: Może zobaczymy Cię w jesiennym SMS. Ale wkręt dobry - te owoce i warzywa przypominają mi teledysk Good Charlotte - I Just Wanna Live :) A po tym wkręci - wyskoczyli z jakąs kamerą i powiedzieli, że to do nowego programu tvn?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: Bartek »

Pamiętam, że 2 albo 3 lata temu był pomysł na podobny program w stylu ukrytej kamery. Chodziło o to, żeby sprawdzić, jakie będą reakcje ludzi na np. pozostawiony nowy telewizor w centrum Warszawy. Pomysł chyba upadł, a może już jest kręcony? A może po prostu kręcili pilota...
sledziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 14 lip 2008, 21:45

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: sledziu »

Greg Haus pisze:
Marcin pisze:Ja na Twoim miejscu raczej modliłbym się o to, żeby nikt tego nie pokazywał. :lol2:
Ja też :lol: Może zobaczymy Cię w jesiennym SMS. Ale wkręt dobry - te owoce i warzywa przypominają mi teledysk Good Charlotte - I Just Wanna Live :) A po tym wkręci - wyskoczyli z jakąs kamerą i powiedzieli, że to do nowego programu tvn?
tak. :)

eee tam, niech pokażą. potrafię się śmiać sam z siebie. :P
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: Greg Haus »

sledziu pisze: eee tam, niech pokażą. potrafię się śmiać sam z siebie. :P
eee tem, niech pokażą, My też potrafimy się śmiać z Ciebie :lol2:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: pop »

Chodzi oczywiście o program "Mission Possible". :) Przyznam, że bardzo fajnie im to wychodzi, większość wkrętów jest dość zabawna. :D

Ale najlepsze jest to, że wulgarne słowa w tłumaczeniu na polski są zakropkowane, natomiast z tymi wymawianymi po angielsku nic nie robią. :lol2:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: Enceladus »

Może ja jeszcze dopowiem. Ten program leci codziennie na kanale TVN Lingua.
makadamia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 17 sie 2009, 13:50

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: makadamia »

Witam!

Ja też zostałam wkręcona, ale w lutym 2008. Od znajomego wiem, że ten program nie jest jeszcze nadawany. Będzie za jakiś czas, jak skończy się inny podobny, który aktualnie emitują.

Pozdrawiam:)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: ukryta kamera TVN?

Post autor: mfdtv4 »

Mój znajomy został wkręcony na Placu 3 Krzyży w Warszawie :D Nie wiem czy to wyemitują w marcowej ramówce TVN, ale chciałbym :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości