Drugie śniadanie mistrzów

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

DŚM kończy dziś 7 lat - o czym przypomniał w Poranku, Michał Żebrowski.
To tylko moje skromne zdanie
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: pkp »

michal_borkowski pisze:DŚM kończy dziś 7 lat - o czym przypomniał w Poranku, Michał Żebrowski.
Marcin Żebrowski
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

Swoją drogą, może kiedyś też poprowadzi? :-)
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

"Etatowym" gościem staje się powoli Grzegorz Sroczyński z GW, znany z nie zawsze "słusznych" poglądów, tak typowych dla tego dziennika - czas na odświeżenie salonów?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: Camilo »

Więcej jest już takich "etatowych" gości, np. jeszcze Dariusz Rosiak, Andrzej Saramonowicz czy prof. Czapliński. Czuć raz na jakiś czas próby wietrzenia tego składu, choć jak to zwykle - pierwsza stała ekipa była najlepsza, teraz pojawiają się już tylko sporadycznie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

Dla mnie Saramonowicz to już namiastka salonu, ale... de gustibus non est disputantum.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

Na facebook'owym profilu programu Marcin Meller pisze: "Właśnie się dowiedziałem, że z powodu ŚDM jutrzejsze śniadanie jest odwołane. Z kolei za tydzień jestem na urlopie, a za dwa tygodnie prowadzę Dzień Dobry TVN z zamku Książ pod Wałbrzychem, a że niestety nie posiadam daru bilokacji, tedy DŚM też nie będzie. Czyli widzimy się 20 sierpnia. Ale wrócimy:-)"
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

Agata Szczęśniak, Stefan Chwin, Michał Ogórek i Tadeusz Woźniak gośćmi jutrzejszego programu, pierwszego po urlopowej (acz nie tylko) przerwie.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

Marcin Meller na facebooku skomentował opóźnione, z powodu strajku ZNP i protestu polityków Nowoczesnej, PO oraz PSL, ostatnie wydanie swojego programu: "Drodzy widzowie, rozumiem Wasze wkurzenie z powodu opóźnienia, a następnie gwałtownego ścięcia programu, ale jak już to pisałem tutaj wiele razy: to jest telewizja informacyjna. Wydarzenia bieżące miały, mają i zawsze będą miały pierwszeństwo przed takim programem jak DŚM. Zwłaszcza gdy chodzi o coś tak istotnego jak sprawa reformy edukacji i skierowane przeciw niej protesty. Może mi się to egoistycznie nie podobać, że cierpi na tym mój program i Wy, jego widzowie, ale taka jest rzeczywistość. Więc jako zwolennik tezy o szklance do połowy pełnej, niezmiennie się cieszę, że DŚM mimo wszystko utrzymuje się na antenie ku radości mej i jak widać z pełnych pasji komentarzy - Waszej. Więc cieszmy się tym co mamy, bo zawsze może być gorzej, czyli DŚM mogłoby nie być wcale. Pozdrawiam ciepło i dziękuję za emocjonalne zaangażowanie, co piszę bez cienia sarkazmu".
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

"O, wśród komentatorów jest Jan Wróbel, to będą ciasteczka!" - skomentował ktoś obecność w DŚM znanego m.in. z anteny TVN24 i Tok FM, publicysty. I faktycznie, kiedy włączyłem w ostatnią sobotę po 12.10 program, ujrzałem popularnego dziennikarza zajadającego ciastko. Smacznego! ;)
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

"Gramy do puszki, czyli zostaniemy wypuszczeni z niewiadomym opóźnieniem, w zależności od rozwoju sytuacji" - informują na facebooku.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: Camilo »

Nie wiem, czy program ostatecznie trafił do emisji. Dostępny jest za to na stronie internetowej: http://www.tvn24.pl/drugie-sniadanie-mi ... 00650.html
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: maxxx »

Trafił, po 21:00 o ile się nie myle w sobotę.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: Camilo »

W wigilijnym wydaniu: Maja Ostaszewska, Adam Nowak, Andrzej Seweryn i Stanisław Soyka.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Drugie śniadanie mistrzów

Post autor: michal_borkowski »

Jutro w programie: Agata Szczęśniak, Cezary Łazarewicz, Łukasz Orbitowski, Grzegorz Sroczyński.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości