Kasa za reportaż

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

JAREKVOLVO72
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 30 gru 2009, 09:30

Kasa za reportaż

Post autor: JAREKVOLVO72 »

MAM PYTANIE czy można zarobić dając cos ciekawego na reportarz i do kogo z tym czyms ciekawym się zgłosić? :)

Od moderatora: Proponuję wcześniej zajrzeć do słownika ortograficznego, bo reportarzu w TVNie na pewno nikt nie potrzebuje.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Napisać można na kontakt@tvn24.pl lub widzowie@tvn.pl. Numery telefonu: (22) 324 24 24 lub (22) 856 61 61.
Z tym, że oni takich wiadomości otrzymują dziesiątki - nie liczyłbym więc ani na wykorzystanie pomysłu, ani tym bardziej na pieniądze.
JAREKVOLVO72
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 30 gru 2009, 09:30

Re: KASA ZA REPORTARZ

Post autor: JAREKVOLVO72 »

temat mam dobry .to jest bank i duże uchybienie ,wielki babol .niewiem kto da więcej media za materiał,czy bank za cichosiedzenie i niczego nieujawnianie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: KASA ZA REPORTARZ

Post autor: ~ »

JAREKVOLVO72 pisze:temat mam dobry .to jest bank i duże uchybienie ,wielki babol .niewiem kto da więcej media za materiał,czy bank za cichosiedzenie i niczego nieujawnianie.
Może Superwizjer płaci za takie informacje :).
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Kasa za reportaż

Post autor: mfdtv4 »

Wątpię, żeby telewizja za takie coś płaciła. Choć wiele, dziwnych rzeczy w TV się dzieje. Nie możemy być tego pewni. :mhm: Spróbować zawsze możesz, ale licz się z wyśmianiem.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Kasa za reportaż

Post autor: TinkiWinki »

Zapytam z ciekawości, na jaką kwotę liczysz? 50, 500, 5000 czy może 50000 złotych? :D
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
JAREKVOLVO72
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 30 gru 2009, 09:30

Re: Kasa za reportaż

Post autor: JAREKVOLVO72 »

[quote="JAREKVOLVO72"]wstępnie liczę powyżej 50000pln.to jest mało w porównaniu do wartości tematu sprawy.
Albercik
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 3
Rejestracja: środa 06 sty 2010, 13:49

Re: KASA ZA REPORTARZ

Post autor: Albercik »

JAREKVOLVO72 pisze:temat mam dobry .to jest bank i duże uchybienie ,wielki babol .niewiem kto da więcej media za materiał,czy bank za cichosiedzenie i niczego nieujawnianie.
Pamiętaj, że w razie czego cichosiedzenie i niczego nieujawnianie może zostać potraktowane przez prokuratora jako współudział w przestępstwie. Zwłaszcza jak za to cichosiedzenie bierze się kasę.
JAREKVOLVO72
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 30 gru 2009, 09:30

Re: Kasa za reportaż

Post autor: JAREKVOLVO72 »

Tu niema żadnego przestępstwa .
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kasa za reportaż

Post autor: prze_kw »

Ortografii też.

Proponuję napisać/zadzwonić na w/w numery i dowiedzieć się jak sprawy wyglądają.
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości