[TVN] Narodowy Test Inteligencji

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

[TVN] Narodowy Test Inteligencji

Post autor: marcin_k »

Jak myslicie czy 2 edycja tego testu okaze sie hitem jak pierwsza edycja??
Pozdrawiam
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

mysle ze ogladalnosc bedzie wsoka czy taka wysoka jak w ubieglym roku, tego niew iem,a le napewno bedzie dozo wyzsza od prezcietnej :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Test IQ na rok 2004

Post autor: Abe »

Ja tam znĂłw bĂŞde siĂŞ przy tym dobrze bawiÂł i przy okazji napisze artykuÂł do AMTV :P
Nie jestem ani za ani przeciw tym testom bo w zasadzie nic z³ego z nich nie mo¿e wyp³yn¹Ì aby tylko nie by³y zbyt czêsto organizowane. Ale to ju¿ do przewidzenia by³o, ¿e powstanie edycja z 2004 roku.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja juÂż wyraziÂłem swojÂą opinie w komentarzu do newsa.

Kurde ile razy moÂżna ludziom inteligencje sprawdzac :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No wÂłaÂśnie, czy to aby nie przesada...? Czy w takim razie bĂŞdzie teÂż "Narodowy Test na Prawo Jazdy 2"? :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

jak kltos nie che to nie jusi ogldac :D :D :D jest pilot mozna wybrac cos innego ja ntomiast sie dziwie ile razy mozna ogldac m jak milosc
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To, ¿e jest pilot, to wiem. A o co Ci chodzi³o z "M jak mi³oœÌ"? ¯e ktoœ ogl¹da kilka razy ten sam odcinek, czy co? :shock:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

He he kolega sie zakrĂŞciÂł. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj jush wczesniej zobaczylem ze sie zakolowalem ale niechcialo mi sie poprawiac myslalem ze zrozumiecie o co chodzio
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Mo³ek - Majewski, ten duet ma poprowadziÌ drug¹ edycjê Testu, doœÌ ciekawe rozwi¹zanie, bo o ile Mo³ek znana jest z konferansjerki we wszelkiego typu wydarzeniach to Majewski..., hmmm, mam mieszane uczucia, pewnie jak zwykle bêdzie pajacowa³, ale lepsze to ni¿ koùska szczeka So³tysika :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Z Majewskim moÂże byĂŚ ciekawie - jakiÂś zapawny komentarz do caÂłej sytuacji rozÂładuje napiĂŞtÂą atmosferĂŞ wÂśrĂłd VIPĂłw.
M. MoÂłek - wiadomo, profesionalistka w takich sprawach.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Wola³bym Urbaùski - Mo³ek, ale có¿ - to nie ja wybieram. Uwa¿am tylko, ¿e Majewski siê do tego typu programów nie nadaje.
Widocznie p. Szymon boi siĂŞ, Âże go stacja zaszufladkuje w "Mamy CiĂŞ", wiĂŞc pcha siĂŞ nawet do testĂłw na IQ. Hmmm... :roll:
MoÂże UrbaĂąski, jak skoĂączy pisaĂŚ pracĂŞ magisterskÂą, to teÂż siĂŞ znajdzie w tego typu produkcjach. A nadaje siĂŞ Âświetnie, li i jedynie. :D :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale ktoÂś mĂłgÂłby pomyliĂŚ programy i poprosiÂłby wĂłwczas o koÂło ratunkowe :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Tak... Ale za to ktĂłryÂś z goÂści "Narodowy Test Inteligencji" mĂłgÂłby baĂŚ siĂŞ o wkrĂŞcenie... :twisted:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WyobraÂźmy sobie takÂą sytuacjĂŞ:
Okazujê siê, ¿e który¶ z bardzo wa¿nych VIPów osi±gn±³ bardzo dobry wynik, ale w penym momencie poajwia siê Szymon i mówi: "MAMY CIÊ!!!" - Wcale nie by³e¶ taki dobry, a Twój wynik to jeden z najni¿szych uzyskanych w programie. :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości