POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja rĂłwniez wstawie sie za nim, ale z pewnym dystansem. Daj mu szanse, niech traktuje to jako ostrzezenie - bedzie lepiej :) .
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Te swoje "bzdury" o tym, Âże Lis bedzie od sierpnia pracowaÂł w POLSACIe napisaÂł, nawet na forum WirtualnychmediĂłw. Dziwne, Âże kilka osĂłb uwierzyÂło wÂłaÂśnie na tamtym forum. Czy siĂŞ zmieni? Trudno powiedzieĂŚ, ale szansĂŞ zawsze moÂżna daĂŚ :D:)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

OdÂświeÂżam sobie witrynĂŞ z forum.tvn.personal i widzĂŞ zarejestrowanych... A wÂśrĂłd nich ... tak, Red Bulla . Hehehe, ÂŁukasz widzĂŞ za daÂłeÂś mu szansĂŞ... Czy byÂło warto? PoÂżyjemy, zobaczymy?
P.S Red Bull, witam ponownie :D:P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie wiem czy zauwazyles, ale on juiz nie ma bana. Jest teraz wÂśrĂłd nas! :D :D . Powodzenia red bull, ale pamietaj, Âże mam do Ciebie dystans :P .
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Nie wim czy zauwaÂżyÂłeÂś :P, ale ja to wczĂŞsniej zauwaÂązyÂłem niÂż ty :D He, he, he, pozdrawiam. A do Red Bulla z dystansem :P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Po pierwsze nie wczesniej, napewno, gdyz ja w³¹czylem pisanie postów (kiedy Twojego postu jeszcze nie by³o) i poszedlem odebrac telefon, wiec... ale mam nadzieje, ¿e to nie doprowadzi do k³ótni... znowu... :D :P .
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ehhh... przecie¿ ¿yjemy i bedziemy ¿yÌ w zgodzie :P K³ótni napewno nie bêdzie, ale czasem mo¿e byÌ za¿arta dyskusja :D:P Pozdrawiam :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Bardzo przepraszam za mojÂą pomyÂłkĂŞ... :( ChcĂŞ tu zwrĂłciĂŚ honor Red Bullowi, ktĂłry wcale nie napisaÂł na forum WirtualnychmediĂłw o tym, Âże Lis bedzie pracowaÂł w POLSACIE. NapisaÂł to chyba niejaki Durczok, a red Bull tylko zapytaÂł czy informacje te sÂą prawdziwe. ZmyliÂł mnie pewnie tekst, ktĂłry Red Bull skopiowaÂł. Na forum WirtualnychmediĂłw nie zwrĂłciÂłem uwagi na podpis autora... Przepraszam wiec, i zwracam honor Red Bullowi. Mam nadziejĂŞ, ze nie bĂŞdzie miaÂł mi tego za zÂłe :) Jeszcze raz przepraszam :P:D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

warto dodac ze wiekszosc problemow jest na licencji zagranicznej: BB, Milionerzy itp itd wiec tvn tez troche malpuje programy ktore zdobyly slawe w innych krajach, warto dodac ze tvn nie potrafi zrobic samemu dobrego programu, no moze fakty - one nie sa na licencji - ale pomysl zmalpowany z ameryki
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Polsat maÂłpuje ewidentnie programy i sÂą to tylko niewypaÂły bo ta telewizja nic nie umie porzÂądnego zrobiĂŚ.
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Programy w Polsracie produkowane przez Endemol-Neovision!!!

Post autor: SMT »

Jak pewnie wszyscy tvnmaniacy wiedza klamca, na polsracie, byl produkowany przez Endemol-Neovision, teraz autorski program Lisa tez ma tworzyc E-N (zrodlo: wirtualnemedia.pl). Co o tym sadzicie, w koncu 50% akcji w tej spolce ma ITI, czy to zblizenie TVN z Polsratem, czy moze, ostatnio bez zlecien E-N, szuka nowych zlecen. Piszcie co o tym uwazacie

PZDR: SMT

PS: smieszna rzecz!, gdy lecialy koncowe napisy w programie: "klamca" i sie pojawialo logo E-N (na koncu) nie bylo napisane, jak zawsze w TVN pod logo, "GRUPA ITI". A tak wogle juz chyba zdjeli tego calego klamce i chyba niebedzie nastepnych odcnikow na jeseni!?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Szczerze mĂłwiÂąc, nie dziwiĂŞ siĂŞ Endemol-Neovision. Zawsze chodzi o pieniÂądze, wiĂŞc skoro ITI nie protestuje, to czemu mieliby odmĂłwiĂŚ? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

maciejek pisze:Szczerze mĂłwiÂąc, nie dziwiĂŞ siĂŞ Endemol-Neovision. Zawsze chodzi o pieniÂądze, wiĂŞc skoro ITI nie protestuje, to czemu mieliby odmĂłwiĂŚ? :roll:
No w³aœnie. Oni tylko zarabiaj¹. A póki widzom nie szkodzi, to mi to nie robi ró¿nicy.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

DokÂładnie tak, Filipie! Do usÂłyszenia w lipcu! :D 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ChodzÂą plotki, Âże wrocÂławska agencja produkujÂąca programy dla POLSATU - ATM chce wybudowaĂŚ nowoczesne studia pod WrocÂławiem i produkowaĂŚ programy nie tylko dla POLSATU ale i TVP oraz lokalnych stacji telewizyjnych. Teraz nie bĂŞda liczyĂŚ siĂŞ juz stare ukÂłady czy sentymenty a gotĂłwka i to powaÂżna. WeszliÂśmy do Unii Europejskiej, a to w pewien sposĂłb zmienia sytuacjĂŞ naszych rodzinnych nadawcĂłw. Nowelizacji ustawy o radiofonii nie mam wiĂŞc kaÂżdy europejski nadawca ma otwarte drzwi na polski rynek medialny. Polskie firmy prĂłbujÂą wykorzystaĂŚ ostatnie chwile naprawde spokojnej sytucaji - potem przyjdzie im rywalizowaĂŚ z poegami medialnymi caÂłej Europy. Dlatego ENDEMOL pracuje teraz nawet dla Polsatu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości