Dlaczego nie lubię TVN?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

fortjan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 10 paź 2004, 20:16

Dlaczego nie lubiĂŞ TVN?

Post autor: fortjan »

Dlatego, Âże:
-jak hiena Âżeruje na nieszczĂŞciu ludzi (przykÂład: Fakty z 10-10-2004r o nachodzeniu ludzi ogarniĂŞtych nieszczĂŞÂściem i wprost namawianie do bratobĂłjczych walk)
- ciÂągle pokazujecie najgorsze z bandyckich filmĂłw, deprawujÂących dzieci i mÂłodzieÂż,
- wszystko komentujecie wg zasady:" im bardziej przestraszy siĂŞ telewidzĂłw tym lepiej.

Nareszcie zrozumiaÂłem tych, ktĂłrzy byli przeciwko prywatyzacji mediĂłw. BoÂże, jak to dobrze, Âże zostaÂła 1, 2 w TV.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

sÂłuchasz Radia maryja i oglÂądasz TV Trwam??
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

On(a) jest z parafi Âśw. Brygidy na pewno. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

moze to jedna z tych co zatakowaÂły janka BÂłaszkowskiego i operatora w GdaĂąsku TV TRWAM RULLEZZ! (TO BRYÂŁ ÂŻART) :mrgreen:
fortjan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 10 paź 2004, 20:16

Dlaczego nie lubiĂŞ tvn?

Post autor: fortjan »

Ani jedno, ani drugie.
Nie sÂłucham radia Maryja ani nie oglÂądam stacji O. Rydzyka.
Ze stacji TVN nie odbieram niczego budujacego, optymistycznego. Wszystko moÂżna oznaczyĂŚ czerwonym kwadracikiem w rogu ekranu. Nawet Fakty. Wszystko jest w czarnych kolorach. Gdybym rzeczywiÂście miaÂł pÂłaciĂŚ abonament z produkcjĂŞ TVN, wolaÂłbym wyrzuciĂŚ telewizor przez okno.
Wszystkich cz³onków Komisji Specjalnej ds Rywina zamkn¹³bym w jednej sali i kaza³bym ogl¹daÌ TVN na okr¹g³o przez miesi¹c - przeprosiliby Rywina.
Nie jestem teÂż zwolwnnikiem SLD. ZÂłodzieje sa zÂłodziejami i nic im nie pomoÂże.
Fakty nie s¹ faktami - s¹ tylko i wy³¹cznie komentowaniem tego co siê zdarzy³o.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak, co raz czĂŞsciej TVN robi sie jak POLsat=kicz.

Polecam produkcje TVN24 Zdrowie, Styl, Multikino, Firma. je mo¿esz spokojnie w³¹czyÌ. Bo w TVN rzeczywiœcie nie ma co ogl¹daÌ. Oprócz Co za Tydzieù Camera Cafe i Granice/Bitwa o Anglie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: Dlaczego nie lubiĂŞ tvn?

Post autor: Maciek »

fortjan pisze:Ani jedno, ani drugie.
Nie sÂłucham radia Maryja ani nie oglÂądam stacji...
IdŸ siê Pan lecz. Przede wszystkim z tego, ¿e ca³y TVN i ca³¹ jego zawartoœÌ uwa¿asz za identyczn¹. A to jest ogromny b³¹d. :arrow:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: DLACZWGO NIE LUBIÊ tvn?

Post autor: Marcin »

fortjan pisze:Dlatego, Âże:
-jak hiena Âżeruje na nieszczĂŞciu ludzi (przykÂład: Fakty z 10-10-2004r o nachodzeniu ludzi ogarniĂŞtych nieszczĂŞÂściem i wprost namawianie do bratobĂłjczych walk)


To jak Twoim zdaniem powinny wyglÂądaĂŚ Fakty? Powinni pokazywaĂŚ tylko to co siĂŞ widzom podoba, czy prawdĂŞ :?

JuÂż widzĂŞ TwojÂą wizjĂŞ FaktĂłw:

W imiĂŞ Ojca i Syna i Ducha ÂŚwiĂŞtego Amen, ojciec Tadeusz Rydzyk, Fakty - witam paĂąstwa! A potem zaczynanie od informacji a'la Brunchilda OgĂłrek z Nowego SÂącza trafiÂła w TotoLotku szĂłstkĂŞ! Cieszmy siĂŞ i radujmy siĂŞ!

:?: :?: :?:
Ostatnio zmieniony piątek 06 maja 2005, 16:07 przez Marcin, łącznie zmieniany 2 razy.
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Ja nawet nie mam ustawionego TVN bo tak go nienawidzĂŞ ...
A wiecie dlaczego ?
Jak nie to przeczytajcie wÂątek Anita Werner - wÂątek najwiĂŞkszego fana :) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Horus21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 19 wrz 2004, 00:27
Lokalizacja: KRAKĂ“W

Post autor: Horus21 »

telewizja TVn tak jak kazda stacja ma sowje wady i zalety czasami zdarza sie ze wady pzerastaja zalety a czasami jest na odwrot. jedno co powinni zmienic to porzestac nadawac powtorki programow i filmow oraz identyczne przelozone na polskie realia kopii proramow ktorych jest oj bagatela duzo duzo jednym przykladem jest Wyprawa Robinson a drugim program o ktorym pisac nie bede kazdy wie o jaki chodzi :lol: :evil: :lol:
"Jestem i mnie nie ma widze choc nie mam oczu"
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Re: Dlaczego nie lubiĂŞ tvn?

Post autor: Przemek »

maciejek pisze:
fortjan pisze:Ani jedno, ani drugie.
Nie sÂłucham radia Maryja ani nie oglÂądam stacji...
IdŸ siê Pan lecz. Przede wszystkim z tego, ¿e ca³y TVN i ca³¹ jego zawartoœÌ uwa¿asz za identyczn¹. A to jest ogromny b³¹d. :arrow:
jeÂżeli pan fortian uwaÂża ze TVN nic nie wnosi pozytywnego to , niech obejrzy BAR Vip. Skompromitowano w nim ÂżonĂŞ i dizecko jednego z uczestnikĂłw. Jezelim to wnosi cos pozytywnego to pan naprawdĂŞ jest chory!!
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

i jescez ogniwo mozna ogldac to najlpszy program tcnu....
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

I "Romowy w toku" z Ewa Drzyzga tesh moÂża ogladaĂŚ :lol:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no rozmowy w toku tesh mozna ogldac zreszta co ja mwoie, przeceiz ja i tak ogldam prawie akzdy odcienk ozmow a ta edycja jest duzo ciekawsza nish np poprzednia :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Nom ja tez sie staram ogladac kaÂżdy odcinek, ale niestety musze CiĂŞ zmartwic nie ogladam teraz albo bardzo rzadko "NajsÂłabsze ogniwo" jakos pora mi nie pasuje, a Kazia taka nieraz fajnie zÂłoÂśliwa ze miÂło byÂło popatrzeĂŚ :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 82 gości