Polsat Zdrowie i Uroda

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Polsat Zdrowie i Uroda

Post autor: szym »

Pojawia siĂŞ nowy kanaÂł dla kobiet. Chodzi o Polsat zdrowie i uroda. TrochĂŞ dziwne zwÂłaszcza, Âże TVN trÂąbi juÂż od jakiegoÂś czasu o TVN Styl, a tu nagle Polsat wyjeÂżdÂża z takim kanaÂłem. Poza tym nieco za dÂługa nazwa :lol:
Logo:Obrazek
informacja z seriwsu MediaLink
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Faktycxznie dÂługa nazwa, ale dziwne, Âże juz tak wystartowali znienacka. phi.
Pozdrawiam, Filip
mauron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 22:32
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: mauron »

jak to wystartowali ? czy ten kanal juz nadaje
a poza tym to uwazam ze TVN Styl i tak bedzie lepszy
pozdrawiam:-)
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Chyba juÂż nadaje - oto fotka z tego kanaÂłu:
http://w3.medialink.pl/galerie/d988.jpg
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

I tak go na C+, przynajmniej na razie, miec nie bede i jakos nie zaluje. Bo chyba nie ma czego. Bede mial za to TVN Styl bo jak narazie wszystkie TVN'y sa na C+. I to mi w zupelnosci wystarczy. AÂż za duzo :) .
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mnie natomiast ciekawi jak d³ugo bedzie trzeba czekaÌ az któryœ z tych kana³ów pojawi siê w UPC. Czasami naprawdê ¿a³ujê, ¿e nie mam C+. TVN 24 pojawi³ siê w tej sieci chyba po roku od momentu rozpoczêcia nadawania, za to w miarê szybko TVN TURBO - ale akurat ten kana³ mnie nie interesuje. Có¿ niektórzy ¿yj¹ w szklanej wie¿y i wic¹¿ wierz¹, ¿e kana³em Mango 24 lub innymi tego rodzaju bzdurami przyci¹gn¹ sobie nowych abonamentów.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Dok³adnie. Ja na tvn24 musia³em czekaÌ ok 2 lat. DosyÌ szybko dosta³em natomiast pasjonuj¹cy tvnmeteo, który nie powiem, ¿e siê przydaje i ju¿ niejednokrotnie musia³em sprawdziÌ pogodê jak najszybciej i nie musia³em czekaÌ na fakty albo siêgaÌ do internetu. Na tynturbo wci¹¿ czekam, ale te¿ s¹dzê, ¿e nie za du¿o tam dla siebie znajdê :cry:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Filip pisze:Faktycxznie dÂługa nazwa, ale dziwne, Âże juz tak wystartowali znienacka. phi.
Ciekawe kto to bĂŞdzie oglÂądaĂŚ, skoro nikt nie wie, ze to wystartowaÂło?
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja nawet nie wiem czy to nadaje, a nadaje? :D Mnie tam to wcale nie interesuje, a prĂłcz loga tej telewizji nie widziaÂłem nic. I nie mam zamiaru widziec :D .
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I tak pewnie skoùczy siê na jakiœ odgrzewanych powtórkach programu Twój Lekarz etc. Ewentualnie puszcz¹ jakiœ film przyrodniczy lub coœ o turystyce i tak w kó³ko. WiêkszoœÌ programów pewnie ju¿ kupili za grosze od jakiegoœ zagranicznego producenta. Zreszt¹ Polsat ju¿ mia³ kiedyœ kilka kana³ów tematycznych w³asnej produkcji i chyba nie musze przypominaÌ jak skoùczy³y i jaki poziom reprezentowa³y. By³y po prostu prób¹ szybkiego zarobienia ³atwych pieniêdzy - nie udan¹ prób¹.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

WÂłaÂśnie dziÂś wystrtowaÂł kanaÂł Polat Zdrowie i Uroda. Oto jego parametry.

12.360 H
27500
3/4

Sid 10515
Video Pid 868
Audio Pid 869
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czy nie jest to jeszcze emisja testowa? A mo¿e chc¹ wejœÌ szybciej na rynek ni¿ konkurencyjny TVN STYL. Ciekawe jak d³ugo bêdê czeka³ na ten kana³ w mojej kablówce? Och wszechmog¹cy operatorze rusz swój gruby ty³*** i niech nie czekam na POLSAT ZDROWIE I URODA przez rok a mo¿e nawet dwa - patrz sprawa z TVN24 :lol: :lol:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Nadaje, a jeszcze go nie rzucili do MultiMedii ciekawe co siĂŞ staÂło moÂże to sÂłaby kanaÂł i nie chcÂą zapychaĂŚ ludziom telewizorĂłw, ale najwaÂżniejsze Âże nowe TVNy dajÂą od razu :)
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W UPC pewnie bĂŞdzie trzeba czekaĂŚ ok roku :twisted: Nie wiem, czy bĂŞdzie to dobry kanaÂł, czy tez jakaÂś kompletna bzdura w stylu Polsat 2, TMT, Club, Trwam czy TV PULS, ale wÂłaÂśnie takimi rarytasami czĂŞstuje nas UPC, na dodatek bierze za to grube pieniÂądzĂŞ.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:W UPC pewnie bĂŞdzie trzeba czekaĂŚ ok roku :twisted: Nie wiem, czy bĂŞdzie to dobry kanaÂł, czy tez jakaÂś kompletna bzdura w stylu Polsat 2, TMT, Club, Trwam czy TV PULS, ale wÂłaÂśnie takimi rarytasami czĂŞstuje nas UPC, na dodatek bierze za to grube pieniÂądzĂŞ.
A ja tam lubiĂŞ club. :D Nie tylko ja.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 27 cze 2005, 18:04 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości