[TVP3] Kurier

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

Kosik w peÂłni sie z tobÂą zgodze :( . ZbliÂżenia powinny sie bardzo zmieniĂŚ .



Kosik , morus1000 > BYDGOSKA grupa trzymajaca wÂładze :)
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

morus1000 pisze:Kosik w peÂłni sie z tobÂą zgodze :( . ZbliÂżenia powinny sie bardzo zmieniĂŚ .



Kosik , morus1000 > BYDGOSKA grupa trzymajaca wÂładze :)
taaaa :D Grupa trzymajÂąca wÂładzĂŞ... :P
W peÂłni siĂŞ z TobÂą Morusie zgadzam :)


Raczej nie zanosi siê na rych³¹ zmianê w "Zbli¿eniach". Nie wiem czy pamiêtasz. Ta oprawa powsta³a jak zmieniono ca³¹ Regionaln¹ Trójkê. Wczeœniej ta oprawa graficzna i ma³e studio z tego wie¿owca przy Konarskiego bardzo bardzo d³ugo goœci³a na antenie. No co¿...
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

Kosik pisze:
morus1000 pisze:Kosik w peÂłni sie z tobÂą zgodze :( . ZbliÂżenia powinny sie bardzo zmieniĂŚ .



Kosik , morus1000 > BYDGOSKA grupa trzymajaca wÂładze :)
taaaa :D Grupa trzymajÂąca wÂładzĂŞ... :P
W peÂłni siĂŞ z TobÂą Morusie zgadzam :)


Raczej nie zanosi siê na rych³¹ zmianê w "Zbli¿eniach". Nie wiem czy pamiêtasz. Ta oprawa powsta³a jak zmieniono ca³¹ Regionaln¹ Trójkê. Wczeœniej ta oprawa graficzna i ma³e studio z tego wie¿owca przy Konarskiego bardzo bardzo d³ugo goœci³a na antenie. No co¿...
Marcia , Kosik , morus1000 >(RozroÂśnieta) Bydgoska GRUPA trymajaca wÂładze :D <

Bo ZbliÂżenia TVP3 Bydgoszcz sÂą zacofane :( A takie Fakty z TVP WrocÂław wÂłaÂśnie wprowadziÂły sobie nowÂą oprawe i studio :) Tylko my mamy do du** studio :roll:
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

morus1000 pisze:A takie Fakty z TVP WrocÂław wÂłaÂśnie wprowadziÂły sobie nowÂą oprawe i studio :) Tylko my mamy do du** studio :roll:
DziĂŞkujcie bogu, Âże macie starÂą oprawĂŞ :D Nowa oprawa dÂźwiĂŞkowa FaktĂłw WrocÂław jest tragiczna. Piski nie dÂźwiĂŞki, a studio jest chyba stare, tylko "pokolorowali". Ale to tylko moje zdanie :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

terraX pisze:
morus1000 pisze:A takie Fakty z TVP WrocÂław wÂłaÂśnie wprowadziÂły sobie nowÂą oprawe i studio :) Tylko my mamy do du** studio :roll:
DziĂŞkujcie bogu, Âże macie starÂą oprawĂŞ :D Nowa oprawa dÂźwiĂŞkowa FaktĂłw WrocÂław jest tragiczna. Piski nie dÂźwiĂŞki, a studio jest chyba stare, tylko "pokolorowali". Ale to tylko moje zdanie :D
A nasza grafa wali hjakies bÂłedy np: wÂłaczaja sie kiedy nie trzeba :neutral:
Ale za to na ogĂłlnej TVP3 nasza ekipa nadawaÂła o zaĂŚmieniu sÂłoĂąca :)
Mi tam studio sie podoba Faktów TVP3 Wroc³aw i stó³ prezeterski :D
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

AleÂż to jest temat o "Kurierze". Narzekacie na Bydgoszcz, popatrzcie na ÂŁĂłdÂź. studio to dno dna, ale jednak tutaj o tym nie rozmawiajmy. :D

Zapraszam tutaj => Regionalne serwisy informacyjne
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

Nie wiem czy ktoœ zauwa¿y³ ale nie ma rano od 6:30 do 7:45 Kuriera Porannego co kwadrans :neutral: szkoda lubi³em sobie ogl¹dn¹Ì rano przed szko³¹ . Lubi³em to pasmo przypomina³o mi troche TVN24 do którego straci³em dostepm jakis czas temu :cry:

[ Dodano: Sob Kwi 01, 2006 1:03 pm ]
Specjalne wydanie Kuriera jutro o 21:00 z Watykanu .

Specjalne wydanie bedzie trwaÂło 45 minut :D
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

ten krakowski masz na myÂśli

Post autor: krzysztof205 »

ten krakowski masz na myÂśli to jest dno a i pogoda jaka gÂłupia przynosi to wstyd mojemu regionowi(jestem z maÂłopolski wÂłaÂśnie) :hmm:
krzysztof miśkowicz
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzisiaj zauwa¿y³em ¿e s¹ zmiany w "Kurierze" TVP 3. Zmienili belkê teraz siê ona wysuwa od strony zegara, wydaje mi sie te¿ ¿e zmienili wielkoœÌ czcionki na pasku informacyjnym - s¹ jakby wiêksze litery. :roll: A tak¿e pojawi³ siê nowy prezenter nie znam go nie wiem jak siê nazywa na stronie "Kuriera" tez nie ma jeszcze o nim informacji. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

pawell pisze:Dzisiaj zauwa¿y³em ¿e s¹ zmiany w "Kurierze" TVP 3. Zmienili belkê teraz siê ona wysuwa od strony zegara, wydaje mi sie te¿ ¿e zmienili wielkoœÌ czcionki na pasku informacyjnym - s¹ jakby wiêksze litery. :roll: A tak¿e pojawi³ siê nowy prezenter nie znam go nie wiem jak siê nazywa na stronie "Kuriera" tez nie ma jeszcze o nim informacji. :roll:
Te zmiany sÂą na nic :( Belki powiny wyglÂądaĂŚ tak jak w BBC World , BBC News 24 z ktĂłre "Kurier TVP3" moÂżna powiedzieĂŚ podrabia tylko w innych kolorach :x WedÂług mnie to tak wyglÂąda :twisted:
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

morus1000 pisze:Te zmiany sÂą na nic :( Belki powiny wyglÂądaĂŚ tak jak w BBC World , BBC News 24 z ktĂłre "Kurier TVP3" moÂżna powiedzieĂŚ podrabia tylko w innych kolorach :x WedÂług mnie to tak wyglÂąda :twisted:
MiaÂłem to napisaĂŚ juÂż wczeÂśniej ale jakoÂś zapomniaÂłem: TVP3 nie jest kanaÂłem informacyjnym i nigdy nim nie bĂŞdzie a Ty chcesz zrobiĂŚ z niego drugie BBC World albo TVN24. Bez przesady.
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

:: Kamil pisze:
morus1000 pisze:Te zmiany sÂą na nic :( Belki powiny wyglÂądaĂŚ tak jak w BBC World , BBC News 24 z ktĂłre "Kurier TVP3" moÂżna powiedzieĂŚ podrabia tylko w innych kolorach :x WedÂług mnie to tak wyglÂąda :twisted:
MiaÂłem to napisaĂŚ juÂż wczeÂśniej ale jakoÂś zapomniaÂłem: TVP3 nie jest kanaÂłem informacyjnym i nigdy nim nie bĂŞdzie a Ty chcesz zrobiĂŚ z niego drugie BBC World albo TVN24. Bez przesady.
A mi chodzi o grafike "Kuriera TVP3" . Wiem Âże TrĂłjka nigdy nie bedzie kanaÂłem informacyjnym ale grafikÂą "Kuriera" bardzo przypomina mi BBC World :?
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

morus1000 pisze:A mi chodzi o grafike "Kuriera TVP3" . Wiem Âże TrĂłjka nigdy nie bedzie kanaÂłem informacyjnym ale grafikÂą "Kuriera" bardzo przypomina mi BBC World :?
Mi jakoœ jej nie przypomina. :roll: Moim zdaniem grafika programu informacyjnego Trójki jest bardzo dobra. :) Podoba mi siê do ka¿dego serwisu maj¹ odpowiedzni¹ czo³ówkê ("Kurier", sport, pododa, "Kurier gospodarczy", wydanie specjalne) i ona jest taka sama... :P Dzwiêk te¿ jest dobry. :roll: Jak dla mnie ta oprawa jest lepsza od polszmatowskich "Wydarzeù". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

akurat ja czytaÂłem w wirtualnemedia.pl rozmowe z presesem TVP Panem dworakiem i mĂłwiÂł coÂś o przerobieniu TVP3 na kanaÂł informacyjny z doceniem regionalnoÂści oÂśrodkĂłw
a wiĂŞc bye,bye filmy i tak was nikt nie oglÂąda bo wszyscy juÂż wtedy ÂśpiÂą
krzysztof miśkowicz
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

krzysztof205 pisze:akurat ja czytaÂłem w wirtualnemedia.pl rozmowe z presesem TVP Panem dworakiem i mĂłwiÂł coÂś o przerobieniu TVP3 na kanaÂł informacyjny z doceniem regionalnoÂści oÂśrodkĂłw
a wiĂŞc bye,bye filmy i tak was nikt nie oglÂąda bo wszyscy juÂż wtedy ÂśpiÂą
No i amen . Regionalna TVP Info witamy :D . [T][V][P] INFO

Tylko niech zrobia wieksze studio bo Kurier sie poniÂża z tym studiem :(.
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości