Jesień 2010 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Jesień 2010 w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

Sezon jesienny w TVN rozpocznie się od startu Orange Warsaw Festiwal 2010 (28-29 sierpnia). Jak zwykle sezon promowany będzie szeroką akcją promocyjną, której szczegóły poznamy pod koniec wakacji.

Programy / pozycje, których kontynuacji zabraknie:
- Klub Szalonych Dziewic - jak to powiedział zarząd TVNu "serial zbyt mocny" jak na polskie realia. Szczerze powiedziawszy - zbyt słaby. Z wielkich oczekiwań po samej kampanii reklamowej, okazał się wielkim niewypałem.
- You Can Dance - Po Prostu Tańcz! - VI edycja programu dopiero jesienią, castingi w grudniu.
- Hela w opałach czy Grzeszni i Bogaci - wiadomo już od dawna, seriale te nie doczekają sie kontynuacji w TVN.
- Pascal Po Prostu Gotuj - jak czytałem w jednej z gazet, Pascalowi Brodnickiemu znudziło się bycie gwiazdą, dlatego też postanowił od tego odpocząć. Może i dobrze?
- Dzień Dobry Wakacje - program sezonowy, jesienią na pewno go nie znajdziemy.
- Teraz My, Kawa Na Ławę (niewiadmo czy tez i nie SuperWizjer) - pierwsze dwa na pewno znikną na dobre. Co do ostatniego, mnie przynajmniej nic nie wiadomo...

O propozycjach które mają zostać pisał nie będę, bo takich pewniakow jeszcze nie znamy, natmoiast powiem co się pojawi u nas w TVNie nowego:
- Mam talent 3 - nowa seria, jesienią w TVN.
- nowość! Top Model - Zostań Modelką. Castingi ruszają ; pierwszy we Wrocławiu, drugi w Sopocie a trzeci w Warszawie. Więcej na http://www.modelki.tvn.pl
- powrót Kobiety Na Krańcu Świata (druga seria)

Propozycje widmo :
Nic nie wiadmo na temat takich pozycji jak:
-serial Kingi Rusin
-serial z A. Dygant
-serial o agencie Tomku
-serial będący adaptacją filmu p.t. Rezerwat
-serial tworzony przez Akson Studio (premiera wdg. serwisów jesienią)
-serial pt. Taneczne Szaleństwo

więcej już wkrótce ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Uaktualniając - jesienne nowości:
-Mam Talent 3
-Top Modelki
-Kobieta na krańcu...
-nowy program kulinarny
Dodam tylko, ze niejestem pewien co do Kuchennych Rewolucji - mysle ze powtorza historie Super Niani...
-serial Sophie (dodam tylko ze chyba wyjasnie nam sie 2 sprawy: serial Akson Studio i ten a A.Dygant) - niewiadomo czy bedzie emitowany
-jakiś program talk-show (zamiast Teraz My, ponoc program prowadzacych Mam Talent - tak wiadomo od wiosny tego roku...)

Chyba tyle ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
blarol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:30

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: blarol »

A co ze spotem?
Wiadomo już coś na jego temat?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: ktos »

mojpierwszyraz pisze:Dodam tylko, ze niejestem pewien co do Kuchennych Rewolucji - mysle ze powtorza historie Super Niani...
A może przypomnieć co zrobili bo nie pamiętam :?:

a program raczej wróci przynajmniej powinien wygrywał z konkurencja i był bardzo dobry 8)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: r_r16 »

Od pewnego czasu wiadomo już, że będzie kolejna edycja Kuchennych Rewolucji. Na antenie nawet jest/był emitowany spot informujący o tym.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: D00 »

r_r16 pisze:Od pewnego czasu wiadomo już, że będzie kolejna edycja Kuchennych Rewolucji. Na antenie nawet jest/był emitowany spot informujący o tym.
O Super Niani też tak mówili.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

D00 pisze:
r_r16 pisze:Od pewnego czasu wiadomo już, że będzie kolejna edycja Kuchennych Rewolucji. Na antenie nawet jest/był emitowany spot informujący o tym.
O Super Niani też tak mówili.
No własnie i tego się boje. Super Niania też była hitem i co sie stałoo? Brak zgłoszeń = koniec formatu ;/
tvn - latem programowo najgorsza!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Kuba »

10 sierpnia prezentacja jesiennej ramówki TVN :D Oczekuję z umiarkowanym zapałem :P
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

10.08? no to bardzo szybko. tak myśle :)
Ciekawe czy relacja będzie tak jak w tamtym roku w TVN24 ?? OBY!!!
PS. media2 informują, że jesienią kolejna nowość - codzienny talk show czyli konkurent dla Rozmów w Toku E.Drzyzgi...
I jeszcze jedno - skad takie info (dot. konferencji 10 sierpnia) - jeśli moge wiedzieć... ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: ktos »

Może robią coś na wzór porannych programów w USA The View albo południowych w stylu Oprah/Ellen DeGeneres 8)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Dodam tylko, że pan Miszczak planuje duże zmiany w jesiennym DDTVN (planuje sie wyeliminowac lub zmienic parę Pieńkowska-Jagielski, oraz przeprowadzić inne zmiany. Jak to określił - widz znudził się już dotychczasową formułą show...)
Tak na marginesie warto powiedzieć że ramówka tak na prawde wystartuje co najmniej w październiku - mam tu na myśli: Ugotowanych, Kobiete Na Krańcu Świata oraz nowy talk-show)
I rzecz ostatnia - nie wiem czy zauważyliscie ale koncert Siła Muzyki, planowany jest na 4 września. To w ten sam dzień startuje mam talent. Koncert zaczyna sie o 21:45. Możemy więc trochę poinsynuować ;)
-albo Mam Talent bedzie od 20 do 21:45
-albo wczesniej pojawi się jakis serial a po nim mam talent (tym serialem może być ale też nie musi być serial usta, usta - dodam, że 2 seria ma liczyć 8 odc czyli tyle, ile ma liczyć ilość odcinkow castingowych w tej edycji MT).
Przyznam się, że jestem bardzo szcześliwy, ze już nie bawem ta konferencja...
tvn - latem programowo najgorsza!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Kuba »

mojpierwszyraz pisze:I jeszcze jedno - skad takie info (dot. konferencji 10 sierpnia) - jeśli moge wiedzieć... ;)
TVN już rozesłał zaproszenia :P
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

No własnie...
Kuba pisze:
mojpierwszyraz pisze:I jeszcze jedno - skad takie info (dot. konferencji 10 sierpnia) - jeśli moge wiedzieć... ;)
TVN już rozesłał zaproszenia :P
A wy? Redakcja tvnfakty dostała zaproszenia?? :D
tvn - latem programowo najgorsza!
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: qmate »

mojpierwszyraz pisze:dodam, że 2 seria ma liczyć 8 odc
super... niedługo będzie jeden odcinek na pół roku
//////////
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Kuba »

mojpierwszyraz pisze:No własnie...
Kuba pisze:
mojpierwszyraz pisze:I jeszcze jedno - skad takie info (dot. konferencji 10 sierpnia) - jeśli moge wiedzieć... ;)
TVN już rozesłał zaproszenia :P
A wy? Redakcja tvnfakty dostała zaproszenia?? :D
Nic mi na ten temat nie wiadomo :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości