[TVN] Prosto w serce

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

[TVN] Prosto w serce

Post autor: Isabelka »

Wkrótce ruszają zdjęcia do nowej telenoweli, która zastąpi w ramówce TVN "Majke". Prawdopodobny tytuł nowej telenowli to "Prosto w serce".
Główna rolę w telenoweli ma zagrać Anna Mucha
"To będzie serial codzienny, tzw. popołudniówka. Taka historia od zera do bohatera, w formacie i fabule zbliżona do Brzyduli" - powiedziała magazynowi "Party" osoba z produkcji.
Ania ma się wcielić w dziewczynę z małego miasteczka, która przyjeżdża do Warszawy i próbuje walczyć o swoje marzenia. Partnerować jej będą Małgorzata Socha i Filip Bobek.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: D00 »

Brzydula z Muchą zamiast Kamińskiej. Łał.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: pixie »

ehm..szkoda, nawet lubiłam `Majkę..
ale może być ciekawie.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: sybic »

Isabelka pisze:Główna rolę w telenoweli ma zagrać Anna Mucha
To już wiem, że nie będą oglądał...
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: adik1148 »

Ja też nie cierpie Anny Muchy , ale to nie znaczy , że nie będę oglądał ze względu na nią , przecież może być śmiesznie jeśli chodzi o Sochę czy bobka :)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: ziom »

Emisja serialu rozpocznie się na początku 2011 roku. Będzie nadawany o 17:55 od poniedziałku do piątku.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: Isabelka »

Mucha, Bobek i Socha w nowej telenoweli TVN-u

"Anna Mucha, Filip Bobek i Małgorzata Socha zagrają w nowej telenoweli TVN-u "Prosto w serce", do której zdjęcia ruszają na przełomie sierpnia i września br. Produkcja na początku przyszłego roku zastąpi w ramówce "Majkę".

Anna Mucha wcieli się w rolę pochodzącej z małego miasta bokserki Moniki, która zakochuje się w bogatym Arturze granym przez Filipa Bobka. Scenariusz serialu, którego akcja toczyć się będzie w Warszawie, jest adaptacją argentyńskiej telenoweli z 2006 roku pt. "Sos mi vida" z Natalią Oreiro i Facundo Araną w rolach głównych. Serial ten nadawany był w Polsce kilka lat temu pod tytułem "Jesteś moim życiem" przez TV 4 i Polsat.

Praca na planie "Prosto w serce" ruszy w ciągu najbliższych dni. Producentem wykonawczym serialu został Robert Wieczorek, który pracował wcześniej m.in. przy "Brzyduli". TVN nie ujawnia na razie, ile odcinków produkcja będzie liczyć, ale jest ona w założeniu historią zamkniętą.

Telenowela wejdzie na antenę stacji na początku 2011 roku i będzie emitowana od poniedziałku do piątku o 17.55. "Prosto w serce" zastąpi w tym paśmie "Majkę", która również ma zamkniętą fabułę i zgodnie z planem ma zakończyć się pod koniec br".

ZRÓDŁO
Wirtualne Media
LINNK:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mu ... weli-tvn-u
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: mfdtv4 »

Wszystko fajnie... "Sos mi vida" to dobry format, na pewno lepszy od "Majki"... Ale schemat wciąż jest ten sam... Czyli młoda dziewczyna zakochuje się w starszym, dobrze ustawionym facecie a pomiędzy nimi narzeczona tego gościa. Fajnie by było jakby TVN sam zlecił napisanie jakiegoś scenariusza a nie same adaptacje. Tego już zdecydowanie za dużo w naszej telewizji, nie uważacie? Czy Polacy są tak mało inteligentni, że nie potrafią napisać własnego scenariusza? Chyba nie... bo np. "Teraz albo nigdy!", "Magda M.", "Ranczo", "Blondynka", "M jak Miłość" etc. są pierwowzorami bez żadnych przekładów i osiągnęły sukces... W TVNie aż roi się od formatów na licencji, bez problemu można wymienić takie seriale jak "Kasia i Tomek", "Trzy po trzy: numery z kwatery", "Camera cafe", "Niania", "Na Wspólnej", "Usta, usta", "Klub szalonych dziewic", "Brzydula", "Majka", "Hela w opałach" etc. Do tego na licencji są też programy/seriale: "Sędzia Anna Maria Wesołowska", "W11 Wydział Śledczy"...
Także nie ma się czym szczycić niestety ;( W TVN dobry scenariusz jest na wagę złota, specjalizują się jedynie w przekładaniu tych już napisanych... No, ale wracając do "Prosto w serce" to będzie to chyba połączenie "BrzydUli" i "Majki", bo aktorzy z "BrzydUli" zostali przechwyceni, a cała historia bardziej przypomina Majkę niż Brzydulę. Dziewczyna nie ma kompleksów, ma swoją pasję - boks (Majka fotografię), itd. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale uważam, że Mucha w tej roli to już totalne obsadzanie swoich gwiazdek na siłę. Muszka nie jest wprawdzie beztalenciem jak Wesołowski, którego obsadzają w co drugiej produkcji TVNu, ale jest jej za dużo, może nie tyle w TV, bo teraz nigdzie nie występuje, ale można o niej usłyszeć prawie wszędzie. Dużo lepszym rozwiązaniem było by obsadzenie w tej roli nieznanej aktorki, tak jak w przypadku Joanny Osydy i Julki Kamińskiej, niż już znanej brukowej twarzy.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: mojpierwszyraz »

Ja powiem tyle, ze wielu moich znajomych oglądało "sos mi vida" i byli wrecz zachwyceni. Dla mnie obsada jest raczej trafiona. Co do "muszki" - nie będę zbytnio tego oceniał. O swoich odczuciach powiem po emisji pilota ;) Powiem jeszcze tyle, ze zawsze Socha kojarzyć mi się będzie z BrzydUlą, a Bobek z Markiem Dobrzańskim... Mam nadzieję że nowa telenowela zostanie zrobiona chociaż w mniejszym stopniu jak Marina czy Rubi (przyznam, że czekam na te adaptacje :D ) A to czy TVN ma więcej programów na licencji czy mniej - dla mnie to żadna róznica... Większość jest okej, a ja wolę obejrzeć dobry program na licencji niż badziew bazowany na polskim pomyśle (patrz BS, MJM, Ranczo, Tylko Miłość, DNR/MNR, Teraz Albo Nigdy - którego NIGDY nie lubiłem, czy Blondynkę...) Takie jest moje zdanie... AMEN!
tvn - latem programowo najgorsza!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: r_r16 »

mfdtv4 pisze:Wszystko fajnie... "Sos mi vida" to dobry format, na pewno lepszy od "Majki"... Ale schemat wciąż jest ten sam... Czyli młoda dziewczyna zakochuje się w starszym, dobrze ustawionym facecie a pomiędzy nimi narzeczona tego gościa. Fajnie by było jakby TVN sam zlecił napisanie jakiegoś scenariusza a nie same adaptacje.
Schemat jest typowy dla południowoamerykańskich telenowel. I to jest moim zdaniem obecna strategia TVNu na 17:55. Wcześniej emitował on ok. 15:00 telenowele, a teraz skupił się na ich polskich adaptacjach. Schemat ten sam - historia zamknięta, serial emitowany około roku, następnie na jego miejsce wchodzi kolejny tego typu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: Adrian ;P »

Pierwszy odcinek 23 grudnia o 18:25 po ostatnim odcinku Majki.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: mfdtv4 »

@Adrian - skąd wiesz kiedy będzie wyemitowany pierwszy odcinek "Prosto w serce"? :)
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: shortise »

odpowiem za Adriana.
Na stronie http://reklama.tvn.pl już od 15 listopada dostępna jest ramówka na grudzień.
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Prosto w Serce

Post autor: shortise »

Mamy już parę ciekawych faktów na temat "PwS" -
* prapremiera serialu 23.12 po ostatnim odcinku Majki (w tym dniu nie będzie "Detektywów").
* stała emisja od 3.01.2011 o (stałej już porze popołudniówek) 17:55
* strona internetowa :arrow: http://pws.tvn.pl
* fragment pierwszego odcinka serialu :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=ULzmG50F5tg

Krótki opis bohaterów serialu z http://swiatseriali.pl
Anna Mucha sprawdziła się w nowej roli, a Filip Bobek z powodzeniem starał się trzymać z daleka od swojej niedawno zagranej postaci Marka Dobrzańskiego z "BrzydUli".
Uwagę zwrócili także pozostali aktorzy, którzy w "Prosto w serce" pokażą się od zupełnie innej, dotąd nieznanej strony. Małgorzata Socha wystąpi jako zepsuta celebrytka, Agata Kulesza jako silna i bezkompromisowa szefowa biura, typowa służbistka, Jacek Braciak pojawi się w roli intryganta, a Grzegorz Małecki jako menedżer Moniki - człowiek nieskomplikowany i prosty, marzący o szybkim wzbogaceniu się.
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Nowa telenowela po Majce

Post autor: prze_kw »

Już za 2 tygodnie ostatni odcinek "Majki" i pierwszy epizod serialu "Prosto w Serce". Obsada :

Anna Mucha (Monika Milewska, kontuzjowana bokserka, wychowanka domu dziecka)
Filip Bobek (Artur Sagowski, ex pilot, prezes firmy "Sagowski Development")
Agnieszka Sienkiewicz, Jacek Braciak (Wiki i Rafał - rodzeństwo Sagowskiego)
Aleksandra Kisio i Marta Powałowska (Gośka i Baśka - przyjaciółki i współlokatorki Moniki)
Grzegorz Małecki (Cezary, trener i chłopak Moniki)
Ewa Kasprzyk (Nina, matka Cezarego)
Krzysztof Stelmaszyk, Agata Kulesza (Feliks, Aneta - współpracownicy oraz wrogowie Artura)
Małgorzata Socha (Konstancja, narzeczona Artura, celebrytka)
Maria Winiarska (Krystyna, gospodyni w domu Sagowskiego)

Obsada bardzo dobra, są mało znani aktorzy, jak i gwiazdy. Niestety scenariusz wtórny - historia jak w "Brzyduli" i "Majce" - biedna dziewczyna zaczyna pracę w dużej firmie, walka o pieniądze i wredna partnerka głównego bohatera.

Proszę o zmianę tytułu wątku :P
Liczą się tylko Fakty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości