Tak jest

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

PanDamazy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 03 wrz 2010, 14:56

Re: Tak jest

Post autor: PanDamazy »

Andrzej Morozowski podnosi oglądalność TVN 24

Nowy program Andrzeja Morozowskiego “Tak jest”, nadawany w TVN 24, gromadzi średnio 230 tys. widzów. To więcej osób niż stację oglądało w tym samym paśmie rok temu.

Średni udział magazynu, emitowanego w dni powszednie o godz. 18.00, wynosi 2,26 proc. w grupie 4+ i 1,85 proc. w komercyjnej 16-49. W analogicznym okresie ub.r. TVN 24 w czasie emisji “Tak jest” oglądało 170 tys. widzów, a jej udział wynosił odpowiednio 1,76 proc. i 1,50 proc.
W paśmie nadawania “Tak jest” teleiwzji TVN 24 nie udaje się jednak dogonić mającego większy zasięg TVP Info. Informacyjny kanał Telewizji Polskiej pokazuje wtedy programy regionalne, w tym o 18.30 główne wydania serwisów regionalnych i ma 3,23 proc. udziału w rynku.
Z danych telemetrycznych wynika, że magazyn Andrzeja Morozowskiego oglądają głównie mężczyźni, widzowie w starszym wieku, mieszkańcy miast oraz osoby z wykształceniem średnim i wyższym.

Magazyn “Tak jest” składa się trzech części. W pierwszej Andrzej Morozowski rozmawia z jednym z pięciu komentatorów, potem Maciej Knapik przedstawia serwis informacyjny, zaś ostatnia część audycji to dyskusja z udziałem ekspertów oraz dziennikarzy TVN 24.
wirtualnemedia.pl

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/an ... osc-tvn-24
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Tak jest

Post autor: matik »

Jutro, czyli w niedzielę będzie na żywo wydanie programu "Tak Jest!" o 10:45 zamiast "Kawy na ławę"
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Tak jest

Post autor: a-j-p »

To denne virtualne studio teraz wygląda tak, że fotele białe sprawiają wrażenie jakby wisiały w powietrzu.
BRAWO....
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: Tak jest

Post autor: MrAdam »

No niestety to prawda, wyglądało to żałośnie (czyt. jak zwykle).
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Tak jest

Post autor: ziom »

Irytuje mnie sposób prowadzenia przez Morozowskiego tego programu. Wiemy że wszyscy prezenterzy czytają z prompterów ale to w jaki sposób robi to Morozowski jest naprawdę fatalne. Często się myli kiepsko akcentuje i chyba czasem nie wie o czym czyta no porażka. Mam wrażenie że gdyby zabrać mu ten prompter zapadł by się pod ziemię. W programie Teraz my! gdzie był zdominowany przez Sekielskiego jakoś jeszcze wypadał ale teraz moim zdaniem jego program powinien wypaść z ramówki.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Tak jest

Post autor: maxxx »

Większość programów jest tak miałkich, coś jakby robić 10 grilla z jednego węgla. :lol2:
"Tak jest" jest normalnie jak karuzela, cykilczni goście wskakuja tylko na kręcące się krzesełka.
Pewnie jakby w któryś poniedziałek czy środę emitowali odcinek sprzed miesiąca połowa widzów by się nie zorientowała, że coś jest nie tak. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Tak jest

Post autor: ziom »

Maciej Zięba jest chyba pijany . Zobaczcie go w w Tak jest.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Tak jest

Post autor: rogi »

Właśnie się skończyła rozmowa z nim. Jakoś nie odniosłem takiego wrażenia.
TVN24 mam włączone od rana do wieczora :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Tak jest

Post autor: matik »

Tak Jest nie robi sobie jednak przerwy wakacyjnej.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Tak jest

Post autor: ziom »

matik pisze:Tak Jest nie robi sobie jednak przerwy wakacyjnej.
Dziwne. Ale w ramówce na portalu TVN24 Tak jest! wpisane jest tylko na poniedziałek. Od jutra o 18 serwis o 18:30 Świat według Jacka.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Tak jest

Post autor: matik »

W tv lecą reklamówki Świata wg Jacka, a w biurze reklamy jest adnotacja od 18.07
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Tak jest

Post autor: rogi »

Wydaje mi się, czy od dziś miało juz tego programu nie byc?
Z tego co mi wiadomo to miał byc zastąpiony serwisem.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Tak jest

Post autor: 3405t »

matik pisze:Od wczoraj o 21:30 chwilowo są dodatkowe wydania magazynu "Tak jest".
one są faktycznie na żywo, bo na zapowiedziach ekranowych była normalnie PiŚ, no i brak informacji o gościach programu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Tak jest

Post autor: matik »

Odkąd wróciłem dziś do domu, to normalnie od 18 na zapowiedziach ekranowych byli wypisani goście i nazwa programu "Tak jest".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Tak jest

Post autor: Camilo »

Cóż za aroganckie podejście do widza. :D9 Nie wiem, czy zaczęli się wzorować na partii rządzącej, czy o co chodzi, ale jak można zawieszać/zdejmować/przenosić* jeden z czołowych wieczornych programów bez słowa wyjaśnienia?! Żadnego komunikatu prasowego, żadnej informacji na antenie. Po prostu nic. Ot, takie sobie ich widzimisię. :D24 No halo, tak się z widzem nie postępuje. :D21

A usypiający Morozowski przez półtorej godziny codziennie wieczorem to też lekkie przegięcie. Telewizja informacyjna, która predestynuje do miana jednej z najlepszych w Europie, nie ma charyzmatycznej osobowości dziennikarskiej, która mogłaby dobrze poprowadzić wieczorny program? :D25 Wychodzi na to, że w tym kraju jest tylko Lis, a później długo, długo nikt... Nie rozumiem tylko, czemu swego czasu zdegradowali Rymanowskiego na 7:30.

*niepotrzebne skreślić
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości