[TVN] Wielki Mecz

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: matik »

Kolejny mecz Politycy kontra Gwiazdy TVN 1 września - informacja oficjalna.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: 3405t »

A wiadomo coś więcej?
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: lukaszbialas »

Jak dla mnie to Rusin i Kalisz są tam nie potrzebni, a szczególnie drażni mnie Kalisz, który się wydziera i uważa za wielką gwiazdę.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: matik »

Jeżeli chodzi o Ryszarda Kalisza to przyznajmy wprost - nie radzi sobie z czymś co jest reżyserowane. Co innego, gdyby to miało być spontaniczne.

Ha, świetnie, że Marcin Pawłowski strzelił gola. Może uniknie się teraz komentarzy, że ktoś taki już nie żyje.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

Dla mnie świetna ekipa, mecz z humorem, Rusin, Szulim, Kalisz - świetni. Sergiusz także. Przyjemne widowisko, w sam raz w celach szczytnych, na niedzielny deszczowy czas, i z hukiem promujący nowy sezOn. Jestem jakbajbardziej pozytywnie zaskoczony :) co sie w ogóle dzieje, raz studio ddtvn, pózniej spot i nowa oprawa, teraz mecz, pózniej premiery. Świetna niedziela dla TVNu :)
tvn - latem programowo najgorsza!
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: grero89 »

Kinga Rusin - tragedia.. Mogłaby się choć trochę przygotować i wiedzieć z kim rozmawia albo kogo zapowiada. I mieć elementarne wiedzę. Na siłę ją promują. Szulim o wiele lepiej ale ona zawsze trzymała poziom. Organizacja taka sobie, pomyłka w czasie zapowiadania "piłkarzy", reklamy chwilę po rozpoczęciu.. drażni to.
Kalisza lubię ale kompletnie się tam nie nadaje.

Wszystko to takie sztuczne i na siłę.

Szkoda mi Ryczela, który musi tą szmirę komentować.

O dziwo mam nadzieję, że politycy wygrają, wzbudzili moją większą sympatię (czego się nie spodziewałem).

PS: Widać, Żyleta już otwarta :lol2:
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: Trzeciak »

Komentował tam razem z Waldemarem Fornalikiem (trenerem naszych piłkarzy). A sędziował Zbigniew Boniek.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Komentował tam razem z Waldemarem Fornalikiem (trenerem naszych piłkarzy).
Mecz komentował wyłącznie Sergiusz Ryczel. Waldemar Fornalik pojawił się dopiero po zakończonym meczu przed rzutami karnymi.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: matik »

W tym roku mecz 31 sierpnia na Pepsi Arenie w Warszawie, co potwierdził dziś we "Wstajesz i Wakacje" w TVN24 Jarosław Kuźniar.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: matik »

Albo mecz odwołali, albo nie będzie transmisji telewizyjnej, bo na 31 sierpnia w ramówce nie ma wpisanego meczu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: matik »

To by wyjaśniało, dlaczego po zapowiedzi Jarosława Kuźniara, nie widać meczu w ramówce.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/be ... kontra-tvp
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: Trzeciak »

Oficjalnie - 31 sierpnia o 17:00 mecz TVN vs TVP: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/be ... il-durczok
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Wielki Mecz: Politycy - Gwiazdy TVN

Post autor: Lord_info »

Wczorajszy materiał "Faktów" zapowiadający mecz:
http://dai.ly/x22yzxs
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wielki Mecz: Gwiazdy TVP - Gwiazdy TVN

Post autor: Trzeciak »

(Niestety) - Oba puchary zgarnęła TVP - duży za wygrany mecz 2:1 oraz mały za karne 7:6. Jednak TVN napędził stracha drużynie przeciwnej.

W ramach uzupełnienia.
Prowadzący: Agata Młynarska (TVP1) i Marcin Prokop (TVN)
Komentarz: Jacek Laskowski (TVP Sport) i Sergiusz Ryczel (do dziś nSport - od jutra nSport+)
Reporterzy: Agnieszka Szulim (TVN) i Mikołaj Dobrowolski (TVP1)
Goście honorowi: prezesi Bożena Walter (Fundacja TVN "Nie jesteś sam") i Juliusz Braun (Zarząd TVP)

Napiszę na koniec, to co już napisałem wcześnie - poza wszelką dyskusją jest cel dla którego gwiazdy dwóch konkurujących na co dzień stacji spotkały się na kilka godzin, by się wspólnie bawić. Liczę na powtórkę za rok i być może TVN się zrewanżuje. ;)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wielki Mecz

Post autor: Maciek_POZ »

Wielki Mecz 2017 zakończył się zwycięstwem drużyny TVN, która pokonała ekipę WOŚP 3:4. Gole strzelili: R. Stockinger (dwie), C. Kucharski i Ł. Wójcik dla TVN, D. Dudek, J. Szczęsny (z karnego) i W. Mazolewski. W dodatkowym konkursie karnych wygrała drużyna WOŚP.

W barwach TVN zagrali m.in. dziennikarze G. Kajdanowicz, M. Meller, Ł. Frątczak, P. Kraśko, R. Kantereit, Ł. Jedliński, W. Zawioła, M. Żebrowski, R. Cebula, T. Zubilewicz wzmocnieni udziałem R. Maseraka, A. Egurroli i trzech byłych piłkarzy J. Bieniuka, C. Kucharskiego i R. Majdana, który bronił rzuty karne już po meczu

Z kolei drużynę WOŚP dowodzoną oczywiście przez J. Owsiaka zasilili muzycy w postaci Titusa, W. Mazolewskiego, P. Roguckiego, pojawili się też byli piłkarze - M. Szczęsny, G. Szamotulski, S. Mila, Dariusz Dudek, J. Szczęsny, a także Dawid Błaszczykowski, byli też dziennikarze niegdyś związani z TVN, T. Lis i J. Kuźniar.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości