Czarno na białym

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Czarno na białym

Post autor: piotrek888 »

3 stycznia (poniedziałek) 2011 roku na antenie TVN24 zadebiutuje program Tomasza Sekielskiego. „Czarno na białym” to autorski program dziennikarza. Emisja od poniedziałku do piątku, na żywo, o godzinie 20:25.
Pogłębione informacje, komentarze, opinie, a wszystko opatrzone krytyczną i wnikliwą oceną Tomasza Sekielskiego.

- To będzie program autorski. W każdym wydaniu skupię się na jednym, góra dwóch wydarzeniach, niekoniecznie na tych najświeższych i niekoniecznie na tych politycznych – mówi Sekielski – Znaczenie będzie miała waga tematu oraz jego wpływ na życie polityczno społeczne. Chcę też przedstawiać własne newsy.

Dziennikarz będzie jednocześnie reporterem i prowadzącym. „Czarno na białym” zawierać będzie materiały filmowe i felietony autora.


prasa TVN
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wygląda, że wracają do starej, sprawdzonej formuły "24 godzin".
Rozumiem wobec tego, że znika "Rozmowa Rymanowskiego" i "Rozmowa bardzo polityczna"... :tanczy:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re:

Post autor: piotrek888 »

Camilo pisze:Wygląda, że wracają do starej, sprawdzonej formuły "24 godzin".
Rozumiem wobec tego, że znika "Rozmowa Rymanowskiego" i "Rozmowa bardzo polityczna"... :tanczy:
Przesunięcie "Polski i świata" na 21.30 to genialne posunięcie. Serio. I powrót do półgodzinnej formuły to też dobry pomysł, bo przynajmniej nie będzie reklam.
Rymanowski o 21:00, potem PiŚ.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Czarno na białym

Post autor: Marcin »

Fakty po Faktach, Kropka nad i, Sekielski, Rymanowski.
Cztery programy publicystyczne na raz?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie miałbym jeszcze nic przeciwko, gdyby ta publicystyka nie ograniczała się do samej polityki. A zapowiada się aż 5 zestawów gości z naszego podwóreczka pod rząd.
Jedyne co cieszy, to tak jak wcześniej wspomniałem, zmiana pory emisji i skrócenie PiŚ.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Czarno na białym

Post autor: maxxx »

Mieli kiedyś M24 i nie potrzebnie zaczęli kombinowaci rozmieniać się na drobne z tymi publicystycznymi programami.
Przypuszczam, że zrobili to po to by pogodzić jakoś tzw. gwiazdy stacji :spiewa: Efekt tego jest taki, że porozdzielili po pół godziny ten umownie nazwe gwiazdorski tort, moim zdaniem ze strata dla widza. W ogóle to wszystko już się tak ze soba zlewa, że w zasadzie tak po 16 do 22 to mogła by byc jedna czołówka pod wszystkie magazyny.
Przez to wszystko to ci nasi politycy już naprawdę nic nie robią poza kursowaniem po telewizjach, widać to CZARNO na BIAŁYM ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Czarno na białym

Post autor: a-j-p »

"Widzowie lubią oglądać programy autorskie,"

To jest chyba żart !
O godzinie 20 jak jestem w domu to w telewizji informacyjnej wolalbym obejrzec normalny serwis informacyjny, potem sportowy. A nie ciagle gadajace glowy. Program Tak Jest już jest i to jest totalna porażka!

Polsat News chyba naprawde ma szanse w koncu dogonic TVN24 bo tam chyba jest wiecej informacji

Co raz mniej informacji co raz więcej gadania TVN24.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Czarno na białym

Post autor: a-j-p »

12:00 - 16:00 dzień na zywo - nie ma normalnych informacji tylko w kółko gadanie o tym samym przez tego samego reportera - beznadzieja
18:00 - Tak jest - gadajace glowy
19:26 - Fakty po Faktach - gadajace glowy
20:00 - Kropka nad i - gadajace glowy
20:25 - czarno na bialym - gadajace glowy
21:00 - rozmowa rymanowskiego - gadajace glowy

To ma byc ramowka stacji informacyjnej ????
TO chyba naprawde jakis zart!
Niech juz beda te programy ale niech co godzine będzie normalny serwis informacyjny na miarę faktów (z info z polski i swiata) a pozniej sport i pogoda. po 30 min niech sobie beda programy autorskie
ale nie co 30 minut!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Sam pomysł wprowadzenia autorskich programów nie jest jeszcze zły. Ja np. lubię wiedzieć, że jak włączę telewizor o 20.00 to będzie Olejnik, a jak o 21.30 to Rymanowski...
Problemem jest to, że wszędzie goszczą politycy. OK, nie będę oszukiwał. Mnie też to interesuje i uważam, że mam zakichany obowiązek wiedzieć na co idą moje pieniądze. ALE niech się poirytują w jednym programie, a nie w pięciu. Życie to nie tylko polityka i kierownictwo TVN24 powinno to wreszcie zrozumieć. Są jeszcze sprawy zagraniczne, społeczne, biznesowe, sportowe i kulturalne.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Czarno na białym

Post autor: sybic »

a-j-p pisze:12:00 - 16:00 dzień na zywo - nie ma normalnych informacji tylko w kółko gadanie o tym samym przez tego samego reportera - beznadzieja
18:00 - Tak jest - gadajace glowy
19:26 - Fakty po Faktach - gadajace glowy
20:00 - Kropka nad i - gadajace glowy
20:25 - czarno na bialym - gadajace glowy
21:00 - rozmowa rymanowskiego - gadajace glowy
22:00 Gadające głowy z TVNowskim Ojcem Dyrektorem, właściwie ojcami, bo jest ich dwóch
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Czarno na białym

Post autor: a-j-p »

Niby tak ale akurat szkło kontaktowe to inna bajka i to bym zostawił choć nie 60 minut a 30 wystarczyłoby.
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Czarno na białym

Post autor: incognito »

Imiona i nazwiska pisane tylko małymi literami !? :uhh:
Telewizji informacyjnej chyba to nie przystaje (nawet w programie autorskim).
Tani, internetowo-smsowo-młodzieżowy "wyróżnik".
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarno na białym

Post autor: bartek09 »

Jezu jaki ten program jest nudny! Już "Prosto z Polski" mnie bardziej trzyma w napięciu. Zaczęło się ciekawie, fajne studio, Sekielski ok. ale po 5 minutach można usnąć. Myślałem, że to będzie coś w rodzaju "Rozmowy Sekielskiego", a tu okazuje się, że puszczają nudne materiały reporterów, których teraz brakować mi będzie w "PiŚ". Zmiana na minus. Naprawdę wolałbym w tym programie oglądać gadające głowy.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Czarno na białym

Post autor: matik »

A mi się program spodobał. Jak dla mnie dzisiejszy odcinek był ciekawy, i dobrze że nie ma gadających głów
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: Czarno na białym

Post autor: MrAdam »

Nie miałem okazji oglądać. W związku z tym mam pytanie czy program realizowany jest w wirtualnym studio?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości