Weronika Diallo

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Weronika Diallo

Post autor: matik »

Nowa pogodynka. Wcześniej pracowała w Superstacji i TVN Warszawa. Jest wspaniałą osobą więc zasługuje na swój wątek na forum. Liczę na to, że ją polubicie i będziecie dawać capsy.
sybic pisze:Weronika Diallo
Obrazek
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Weronika Diallo

Post autor: lee »

Ja właśnie miałam okazje dzisiaj oglądać ją w Poranku :D Od razu ją polubiłam :o fajna jest :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Weronika Diallo

Post autor: epsztajnek »

Z czasów TVN Warszawa

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Weronika Diallo

Post autor: nouze »

Jakaś średnio udana ta dziewczyna, pomijając że dwie pogodynki-mulatki to chyba o jedną za dużo, to również Marta Gordziewicz pod względem wyglądu łyka ją bez porannej kawy i mycia zębów. :stop:
W ogóle ten cały desant tvn warszawa mało mi się podoba, dobrze że jeszcze ten przerośnięty pulpet - młody Chajzer nie został przyjęty, bo poszukiwacz trolejbusów i "infomacji" Łukasz Wieczorek już jest.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Weronika Diallo

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:dwie pogodynki-mulatki to chyba o jedną za dużo
Coś w tym jest :mhm: W wątku "Poranek TVN24" jest sugestia zwolnienia Doroty. A ja bym się zastanowił nad Omeeną :>
to również Marta Gordziewicz pod względem wyglądu łyka ją bez porannej kawy i mycia zębów.
Mój osobisty gust mówi, że to twierdzenie mocno przesadzone :grozi: Zarówno Marta jak i Weronika to fajne słodkie czekoladki
(chociaż mam wrażenie , że ostatnimi czasy Marcie, niczym nieboszczykowi Jacksonowi, rozjaśniła się cera :rozglada: )
W ogóle ten cały desant tvn warszawa mało mi się podoba,
Dla mnie ujemnym skutkiem desantu z TVN Warszawa jest zniknięcie z wizji obiecująco zapowiadającej się Kamili Biskupskiej :<
dobrze że jeszcze ten przerośnięty pulpet - młody Chajzer nie został przyjęty
Wróble na dachach ćwierkają, że ponoć młody Chajzer oberwał w zęby podczas imprezy w klubie, ale kto by tam wierzył plotkom ;)
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Weronika Diallo

Post autor: lee »

nouze pisze:dobrze że jeszcze ten przerośnięty pulpet - młody Chajzer nie został przyjęty
Filip Chajzer z tego, co wiem to został reporterem DDTVN.Już 2 razy widziałam go właśnie w tym programie :uhh:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weronika Diallo

Post autor: Jacek-t »

Ja też muszę przyznać, że ta Pani zrobiła na mnie bardzo kiepskie wrażenie. Jakaś taka pretensjonalna, szczerzy zęby zupełnie bez sensu. Nie chciałbym też być zbytnio nieelegancki ale z takimi nogami to ta Pani powinna raczej pokazywać się w spodniach albo zdecydowanie dłuższych spódnicach.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Weronika Diallo

Post autor: piotrek888 »

Szczerze? To ona mnie też do siebie zraziła. Swoją wymową. Musi popracować nad językiem. Nie skreślam jej od razu, ale jeżeli chce dorównać Cegielskiej czy Gardias to musi bardzo ale to bardzo dużo ćwiczyć. Poza kamerą.

Kamila Biskupska jest teraz wydawcą w TVN24.
iksniwelohc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 16 gru 2010, 17:50

Re: Weronika Diallo

Post autor: iksniwelohc »

Ale ona ma krzywe nogi :shock: I w dodatku jest jaks taka niesympatyczna. Jak ja widze to od razu przełaczam, bo oczy bola :stop:

PS Dodam ze nie jestem rasista, nie slucham RM i nie glosuje na PiS, a w swoich opiniach staram sie byc jak najbardziej obiektywny
Dziekuje, dobranoc. :twisted:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Weronika Diallo

Post autor: epsztajnek »

Przyzwyczaiłem się do jej prognoz w TVN Warszawa ( i na tej podstawie ją oceniam )
Dziś muszę przyznać, że po prostu w plenerach prezentowała się o wiele bardziej korzystnie , niż w studio przy mapie pogody :ech:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Weronika Diallo

Post autor: sybic »

epsztajnek pisze:Dziś muszę przyznać, że po prostu w plenerach prezentowała się o wiele bardziej korzystnie , niż w studio przy mapie pogody :ech:
Nowe miejsce... pewnie dlatego. Przyzwyczai się :)
Ja w odróżnieniu od kolegów lubię oglądać takie właśnie wystąpienia. Widzę człowieka w pierwszych dnia jego pracy. Wzmagania, stres... To naturalne. Zresztą oglądając TV nigdy nie ogladam programu, tylko prace ludzi w tym programie. Zawsze trzymam kciuki za nowicjuszy. Nie mam litości dla starych powszechnie uznanych za dobrych.
Przykładowo gdy widzę np. taką Anitę Werner to nie wiem, czy to człowiek czy gadająca maszyna (bo jest taka bezbłędna).
"Jak ją widzę to od razu przełączam, bo oczy bolą".
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Weronika Diallo

Post autor: sybic »

iksniwelohc pisze:(...)nie slucham RM i nie glosuje na PiS...
Musisz to koniecznie dodać na swojej stopce, bo wiesz... na tym forum oskarżenie o głosowanie na PiS czy słuchanie RM to największa obelga. Z dobrego serca Ci radzę ;) bo widzę, że jesteś nowicjuszem.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Weronika Diallo

Post autor: epsztajnek »

sybic pisze: Zawsze trzymam kciuki za nowicjuszy.
Może nie trzymaj teraz tak mocno, bo masz dziwnego pecha :mhm: - wszystkie nowicjuszki, za które trzymałeś kciuki, zniknęły z ekranu :(
sybic pisze:Musisz to koniecznie dodać na swojej stopce, bo wiesz... na tym forum oskarżenie o głosowanie na PiS czy słuchanie RM to największa obelga
Wiesz, kolega, wzorował się na >>autorytetach<< pojawiających się w TVN24, aby zostali uznani za swoich, musieli złożyć wiernopoddańczą deklarację: kiedy PO doszło do władzy wreszcie śpię spokojnie
No i myślał, że na tym forum też tak trzeba :devil:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Weronika Diallo

Post autor: sybic »

epsztajnek pisze:
sybic pisze: Zawsze trzymam kciuki za nowicjuszy.
Może nie trzymaj teraz tak mocno, bo masz dziwnego pecha :mhm: - wszystkie nowicjuszki, za które trzymałeś kciuki, zniknęły z ekranu :(
Toż właśnie dlatego trzymam :)
Potwierdza się wiec stałość moich intencji - trzymam kciuki za tych, którym jest najtrudniej.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Weronika Diallo

Post autor: matik »

Weronika była wczoraj i dziś rano. Dla tych którzy nie lubią jej nóg mam niespodziankę. W oba te dni była w spodniach. Coraz lepiej prowadzi pogodę.
Tu daję jeszcze zdjęcia Weroniki za czasów Superstacji.
pop w temacie Superstacja w dziale Telewizja pisze:Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości