TVN a polityka

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Jordan nie ma co siĂŞ Âłudzic na Âświecie nie ma tak naprawde rzetelnych mediĂłw. "Fakty" i TVN24 sa prawicowe a np. "Trybuna" lewicowa.

Wiem, ¿e mo¿e niewszystkie materia³y o polityce sa w ca³oœci obiektywne ale czêœÌ napewno.
Wróciłem!!
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

£ukasz.., zgodnie z twoj¹ teori¹., poniewa¿ PiS prze do w³adzy, to powinno siê prezentowaÌ wiêcej szczegó³ów na temat Jego programu. - no w³aœnie ! 8) - a ja jakoœ nie widzê prezentacji jego programu gospodarczego na przyk³ad.. :lol: - jego pomys³ów rodem z lat 60-tych etc etc..- jeœli mówi siê o nim (PiSie) to TYLKO dobrze...- taka £ukasz jest prawda. ..- niestety,nie jestem KRRT ¿eby pilotowaÌ program stacji - a wiêc tu mnie na pewno zagniesz ( swoj¹ drog¹ przypomnia³o mi siê "pilotowanie" radia Maryja przez KRRT - pilotowali i pilotowali i...nic z tego nie wysz³o...-ale to tak tylko,ma³e wtr¹cenie z Cyrku Mont. Python'a :lol: ) - ok. zgadzam siê z Tob¹ ¿e telewizja prywatna to nie ochronka i musi zarabiaÌ., a i tak¿e nie Wydzia³ spo³ecznej socjologi moralnej na Uniwersytecie Nauk Politycznych stanu Iowa :lol: - ale do diaska. - wara jakiejkolwiek partii politycznej od prób wp³ywania na charakter i zawartoœÌ Wiadomoœci. .. - ale....
jestem gotów 'wyk³óciÌ siê' z Tob¹ o to ¿e nie wszystko jest OK.

- ze mnÂą wogĂłle jest dziwna sprawa. ( padniesz jak ci powiem :lol:
-otó¿ ja,ze wzglêdów ideologicznych), nie ogl¹dam od ponad 4 lat telewizji
.prawie wogĂłle.
mam gdzie¶ cywilizacjê obrazkow± dzisiejszych czasów ( w stylu : o rany ! za 5 minut 'wiadomo¶ci' -niech karetka przyjedzie jak skonczy siê program... :D MUSZÊ to obejrzeæ.) - tak ,kiedy¶ tak by³o.
-ale teraz. -teraz NIC NIE MUSZÊ.
-ogl¹dam wtedy,gdy mam na to ochotê.- zwykle tylko gdy wpadam na chwilê do przyjació³ czy rodziny na kolacjê . - co jakiœ czas. - no mo¿e co 2 ,3 dni . czasami czêœÌiej. - zerknê na Fakty. zerknê na "Wiadomoœci" ..- ale nie muszê dzieliÌ swojego zycia wed³ug godzin programu. - to jakaœ zbiorowa 'zombi' czy po prostu paranoja.
- moÂże juÂż o wiele bardziej jestem uzaleÂżniony od Internetu.


ale, czy czasami nie jest skutkiem tego to, Âże Âłatwiej mi zauwaÂżyĂŚ pewne rzeczy niÂż innym, wiesz,jak to jest,gdy jesteÂś caÂły czas w tym samym mieszkaniu to juÂż nie zauwaÂżasz brudnych Âścian...( swojÂą drogÂą,przypominajÂą mi siĂŞ 'machajÂące wargi' speakerĂłw , ciÂągle te same zmiany intonacji nieznoÂśnie egzaltowanych komentarzy pewnego Pana o zacisniĂŞtych usteczkach ( czy zawĂłd logopedy jest wogĂłle w Polsce znany..? :lol: ) ( to zresztÂą pomyÂłka z prezentowaniem tego Pana na wizji - moÂże lepiej by tylko pisaÂł teksty..? 8)
-sam widzisz. - czy z takim facetem jak ja moÂżna pogadaĂŚ.
-co Âżadnego szacunku dla ÂświĂŞtoÂści ..? :lol: :D nie ma :D

a wiĂŞĂŚ ,jak widzisz ÂŁukasz,wyszÂło szydÂło z worka !,- ja wogĂłle nie oglÂądam telewizji ! - a zabieram gÂłos.

--- £ukasz,muszê sie zaj¹Ì moj¹ zaleg³¹ pisanin¹. - dokoùczymy mo¿e temat jutro.
--wogóle to strasznie mi³o ¿e tolerowa³eœ moj¹ obecnoœÌ tutaj.
liczê na ciekaw¹ wymianê pogl¹dów na przysz³oœÌ.

pozdrawiam
(i przepraszam za mĂłj polski- Âłatwiej mi gadaĂŚ po angielsku,niestety.)

Jordan (to nie nick tylko moje prawdziwe imiĂŞ.) 8)

.


.
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

no nie.., Fusiak.

my tu personifikujemy aksjomaty - a ty tak , nie z grubej rury tylko, ale z DWURURKI nawet. :D 8)

- dobra,dobra.., prawicowa,nie prawicowa..
ciesz siĂŞ Âże wogĂłle jest. kiedyÂś byÂła tylko jedna.- jedynie sÂłuszna.

-w sumie-nie masz racji.
i jeszcze jedno. - jest co prawda wolnoœÌ wypowiedzi w Polsce., ale nie b e z tr o s k a wypowiedzi. - chyba ,¿e sam nie bardzo rozumiesz co oznacza s³owo 'faszyzm'.
-gdyby nie Pan KaczyĂąski ( miĂŞdzy innymi) to do dzisiaj byÂś grzÂązÂł w Hufcach Pracy socjalistycznej SÂłuÂżbie OjczyÂżnie i wcinaÂł parĂłwki z koniny.

a tak moÂżesz nam siĂŞ tu wywnĂŞtrzaĂŚ :lol:

wiec nie pier...ol o 'faszyzmie'.
bo blade masz chyba o nim pojĂŞcie chÂłoptasiu. :D

Howdy !


.



.
Ostatnio zmieniony wtorek 02 sie 2005, 00:23 przez Jordan, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jordan, a jak skomentujesz to, Âże w lutym 2004 mĂłwiÂło siĂŞ, Âże Lis odszedÂł, bo zagraÂżaÂł KwaÂśniewskiej. MĂłwiÂło siĂŞ teÂż, Âże Walter i KwaÂśniewscy to dobrzy znajomi, a Piotr Najsztub pytaÂł, czy to w porzÂądku, Âże prezes Walter w dniu wyborĂłw, po godzinie 22:00 jedzize do sztabu wyborczego Aleksandra KwaÂśniewskiego i mu gratuluje. Nawet gdyby Twoja teoria byÂła sÂłuszna, to wierzysz w tak wielkÂą zmianĂŞ? Z lewicowych sympatii prezesa w skrajnie prawicowe?

Poza tym na forum mamy tak¹ zasadê, ¿e nie piszemy dwóch postów pod rz¹d. Wiêc na przysz³oœÌ, jak chcesz jeszcze coœ dodaÌ, to edytuj swojego poprzedniego posta. Chyba, ¿e ju¿ ktoœ po Twoim ostatnim poœcie coœ napisa³, to wtedy mo¿esz zacz¹Ì now¹ wiadomoœÌ. Jutro te dwa posty, które s¹ obok siebie z³¹czê Ci w jeden.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

sie wie.
sie przystosuje.

8)

(i sorki )


.£ukasz.., ty mnie NAPRAWDÊ rozczulasz..
albo RZECZYWIÂŚCIE jesteÂś idealistÂą.

-a oglÂądaÂłeÂś ty moÂże taki film "Cabaret"..?
tam jest taka piosenka, taka scena ..,kiedy wodzirej odciÂąga lekko spodnie w pasie..- by byÂło miejsce na wpadniĂŞcie czegoÂś...z charakterystycznym dÂżwiĂŞkiem... :lol: - czy pamiĂŞtasz jego twarz z charakterystycznym makijaÂżem clown'a...?

eeeh., idealista z Ciebie..


.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

chcia³am jeszcze przypomnieÌ ¿e materia³ z Borowskim i Tuskiem tez nie by³ wcale obiektywny. Tuska i jego spotu prawie tam nie by³o natomiast Borowski siê zareklamowa³. Ale TVN ma krótka pamiêc i zdolnoœÌ ferowania wyroków to ju¿ z inej beczki ale np. Ryman wie lepiej od sêdziów ze Beata K zabi³a tego kolesia z warszawskiego Butiku i rani³a jego ¿onê... Jak ka¿da telewizja maja swoje zobowi¹zania i nigdy nie beda obiektywni. Trzeba pokazywac tych których popiera KRRiT oraz znajomi politycy Walterni.
Android <3
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

tak. wszystko to bardzo smutne. - a jeszcze bardziej smutne Âże ubrane w Âładne ubranko pod tytuÂłem : - wolne media. - 'wolne' ? no way.

mentalnoœÌ ,o której mówi³ prof. Tischner nadal trwa. - trzeba na to jedno pokolenie. - i nie jest tu wyt³umaczeniem ¿e w Stanach czy gdzie indziej jest podobnie. - nie wiem do cholery komu nale¿y na takiej polaryzacji mediów,czy te¿ sceny politycznej...
ale Polska to taka dziwna kraj - prawicowy kandydat na prezydenta ma socjalistyczne (czy te¿ wprost komunistyczne) przekonania gospodarcze - a lewicowy kandydat zupe³nie prawicowe-uw³aszczaj¹c swoich kumpli w biznesie narodowo-prywatnym czy te¿ wysy³aj¹c swoje dzieci na studia do wroga ideologicznego (za ocean) ..-no wiesz.., bo Oni nie mog¹ wysy³aÌ swoich dzieci na studia do Baku na przyk³ad czy na inny Krym ..- obrzydliwoœÌ.

a w tym kontekÂście gra ktĂłrÂą prowadzÂą Fakty jest baaardzo ryzykowna.
-bo ryzykujemy NASZÂĄ przyszÂłoÂściÂą.
Pan W. zawsze siĂŞ wyÂżywi.


.my nie.


.
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

Fusiak - .. no no..co ty takie czarnowidztwo uprawiasz...? :lol: - swoj¹ drog¹ to masz wiele racji - choc tê racjê tak doœÌ obcesowo przedstawiasz :) - ale z jednym nie mogê siê z Tob¹ zgodziÌ. - a upewnia mnie w tym kapitalne podsumowanie przez Lisa w dzisiejszym Fakcie ,sytuacji politycznej w Polsce....
otó¿ ,moim zdaniem,i nie tylko moim,moze doœÌ do niespodzianki..
i Prezydentem nie zostanie ani KaczyĂąski ani Cimoszenko.....a w wyborach nie zwyciĂŞÂży PiS.
- to moÂże byĂŚ bardzo przykra niespodzianka dla niektĂłrych...

mĂłwisz : "koniunkturalizm"
--oj,chyba sprawa jest trochĂŞ bardziej skomplikowana.

tak sobie myÂślĂŞ ,Âże elity polityczne w Polsce majÂą w zasadzie dwa powaÂżne problemy.
BOROWSKI(koÂściÂą w gardle SLD) i Platforma(koÂściÂą w gardle UW i warszawki).
--te dwie sprawy idÂą trochĂŞ w poprzek ukÂładĂłw,zwyczajĂłw i bezpiecznej , przewidywalnej przyszÂłoÂści.
decyzja ,Âże te dwie sprawy sÂą przeznaczone do ODSTRZAÂŁU moim zdaniem juz dawno zapadÂła.
-i nic tu juÂż nie pomoÂże.
a Fakty, to tylko d r o b n y wyrobnik w tej caÂłej sprawie.

jest tylko jedno pytanie.
na ile spo³eczeùstwo jest ju¿ dojrza³e by przejrzeÌ grê elit.( i to zarówno tych a lewicy,jak i z prawicy..- bez ró¿nicy)

moim zdaniem,j e s z c z e nie.
- a to dlatego ,Âże "krĂŞgosÂłup" tej spoÂłecznej dojrzaÂłoÂści,ktĂłry mogÂła by decydowaĂŚ o w peÂłni Âświadomym i dojrzaÂłym wyborze drogi dla naszego kraju,leÂży na dnie doÂłu z roztrzaskanymi gÂłowami w lasku katyĂąskim.

pamiĂŞtam,jak Ojciec opowiadaÂł mi jaki margines spoÂłeczny,meneli i szumowin, braÂł udziaÂł w ,50-cio czy 100 -tu osobowych pochodach 1 majowych przed wojnÂą. -i po wojnie ci ludzie objĂŞli stery wÂładzy !!

i teraz,po 1989 roku , ubierajÂąc kapitalistyczne smokingi ,udajÂą wielkich propagatorĂłw wolnoÂści. - trzeba byĂŚ Âślepym by nie zobaczyĂŚ,Âże to 'diabeÂł na mszĂŞ dzwoni' ..... :twisted:

i wiesz co najbardziej powoduje Âże zbiera mi siĂŞ na wymioty..? a to mianowicie , Âże sÂłuÂżymy wÂłaÂśnie taki ludziom nadal., na przykÂład w taki a nie inny sposĂłb konstruujÂąc wiadomoÂści FaktĂłw. - uniemoÂżliwiajÂąc tworzenie siĂŞ w Polsce prawdziwej,z prawdziwego zdarzenia,klasy Âśredniej
-dla mnie to haĂąba. - i dziaÂłanie antypolskie.

to typowy syndrom 'carskiej rosji' - to my juÂż wolimy byc batoÂżeni przez Pana - ale on siĂŞ nami opiekuje i zwalnia nas od odpowiedzialnoÂści..


-- dla mnie,ani SLD to nie lewica , ani PiS to nie prawica ( bo pies nie wydra...) - a i w Âśrodku nie pozwalamy na utworzenie siĂŞ czegokolwiek...
-no wiêc jaka przysz³oœÌ nas czeka ?

mam na to swojÂą teoriĂŞ.
-ale nie chcê obra¿aÌ naszych pradziadów którzy walczyli o wolnoœÌ Polski spod zaborów czy innych zagro¿eù,kieruj¹c siê mi³oœci¹ ojczyzny...i którzy chcieli by taki kraj jak Polska mia³ .mimo wszystko swoj¹ paùstwowoœÌ...

smutne to wszystko..


.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fusiak pisze:To Lis pisuje do Faktu teÂż? Do czego to doszÂło :shock:
nie pisuje tylko zostaÂł pewnie poproszony o udzielenie swojej opini tak samo udzieliÂł faktowi bogdan rymanowski
Fusiak pisze:No bo chyba nie rodzina zastĂŞpcza (elpeer) BoÂże broĂą
:lol: no broĂą boÂże bo ja teÂż nie chce zeby taki pan rzÂądziÂł naszym krajem :x
Ostatnio zmieniony wtorek 02 sie 2005, 10:51 przez pawell, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

tak.. w dzisiejszym Fakcie jest ta opinia Lisa.. a Ryman pisaÂł na ileÂś tam dni (czy miesiĂŞcy) po Âśmierci JPII.. ale to raczej na tematy polityczne byÂło
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fusiak pisze:To Rymanowski teÂż udzieliÂł :shock: :shock: :shock: ÂŁo matko! Do czego to juÂż doszÂło, Âżeby prezenterzy dziennikĂłw byli ekspertami w gazetach :shock: No Fakt, to Fakt przecieÂż :lol:
poprostu fakt chyba nie ma swoich publicystĂłw albo woli ich ze stacji telewizyjnych jeszcze chyba udzielili im opini:miecugow,gawryluk,durczok i jeszcze paru innych ale juÂż nie pamietam :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

Fusiak.., ale powiedz mi., ale powiedz mi ..
czemu mam wzbudzaĂŚ panikĂŞ wÂśrĂłd redaktorĂłw ,pardon,wÂłaÂścicieli FaktĂłw..? :D :lol: :D - choĂŚ nie ukrywam ,Âże obserwowanie hoÂłdĂłw dla PO bardzo by ÂłaskotaÂło mĂłj egoizm... :D

-przeczytaj artykuÂł Lisa to Ci siĂŞ rozjaÂśni.

co prawda,nigdy nie byÂłem zwolennikiem 'jego zimnych oczu esessmana z 'Listy Schindlera" - ale czasami chÂłop dobrze gada... 8) :D

.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Jordan pisze:(...)-przeczytaj artykuÂł Lisa to Ci siĂŞ rozjaÂśni. (...)
jeÂśli ktoÂś chce mogĂŞ zeskanowaĂŚ ;)
Jordan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 01 sie 2005, 21:37

Post autor: Jordan »

no uparÂł siĂŞ.
:twisted:

czy ja mam za jedyne zajĂŞcie pisaĂŚ na Forum TVN ? (jeÂśli w dodatku telewizja jako taka-i wogĂłle jej oglÂądanie, jest mi obce ideologicznie..? :D

ale dobra.

cytat z klasyka :

" WÂłodzimierz Cimoszewicz i Lech KaczyĂąski powinni sobie kibicowaĂŚ i obaj powinni zwalczaĂŚ Donalda Tuska , bo to on ma najwiĂŞksze szanse , by pokrzyÂżowaĂŚ im szyki."

etc etc..

ogĂłlna teza Pana Lisa brzmi :
skrajna lewica i skrajna prawica sÂą sobie bezwzglĂŞdnie potrzebne w tych wyborach do Âżycia.
- a Âśmiertelnym zagroÂżeniem dla nich obydwu jest centrum w postaci Doanalda Tuska.

i tu masz klucz do tego dlaczego nie tylko Fakty zwalczajÂą Tuska i PlatformĂŞ...
vide: moje wywody wyÂżej,w poprzednich postach.

i co?
8) :lol:

.SLD dawno juÂż nie bedzie ale...w KRRiT czy w innych gremiach decydujÂących o mediach jeszcze DÂŁUGO bĂŞdÂą...- a w Faktach (i na piĂŞterku..)dobrze o tym wiedzÂą..

:lol:
a czerwoni znajÂą tylko dwa pojĂŞcia : albo ktoÂś jest z nami - (to tym lepiej dla niego) albo jest wyraÂżnie przeciw ( to teÂż fajnie,- jest kogo kupiĂŚ a przeciwnik wyraÂżnie okreÂślony na pozycjach antybolszewickich :lol: )
--ALE jeÂśli do tego wyraÂżnego ukÂładu dwubiegunowego wÂłazi KTOÂŚ TRZECI...o !..to juÂż nie sÂą Âżarty.. - to Âśmiertelne dla nich zagroÂżenie.

Fusiak - jeszcze jedno
jeÂśli KaczyĂąski to ,jak piszesz , faszyzm, to LPR jest .....? :lol:


.
.
Ostatnio zmieniony wtorek 02 sie 2005, 11:56 przez Jordan, łącznie zmieniany 1 raz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Obrazek
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości