[TVN] MasterChef

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: MASTERCHEF

Post autor: rogi »

matik pisze:Ja z mężczyzn osobiście bym wytypował Andrzeja Polana lub Macieja Nowaka, ale z kobietą również miałbym problem -kompletnie nie wiem kogo się spodziewać, to znaczy wiem, ale liczę na to, że jednak się mylę.
Tez wlasnie myslalem o tych panach.
matik pisze:Ania Starmach moim zdaniem nie powinna być jurorką w tym programie. Sama wygrała konkurs w DDTVN. Praktycznie nie ma żadnego większego doświadczenia.
Jak zobaczylem Anie to pomyslalem dokladnie to samo co powiedziala, ze bedzie osoba, ktora doskonale zna emocje uczestnikow. Ciesze sie, ze zostala jurorka, bo wlasnie kogos takiego brakowalo.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: MASTERCHEF

Post autor: adik1148 »

Jestem zawiedzony ! ;/
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Masterchef

Post autor: Ksero »

Ja myślałem o Sowie, pasowałby idealnie.
KKK
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Masterchef

Post autor: marek110 »

W radiu lecą reklamy jakiegoś programu Pascal vs Okrasa czy jakoś tak. Kolejna produkcja TVP?
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Masterchef

Post autor: marek110 »

W radiu lecą reklamy jakiegoś programu Pascal vs Okrasa czy jakoś tak. Kolejna produkcja TVP?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Masterchef

Post autor: r_r16 »

W telewizji też lecą spoty, ale w zwykłym bloku reklamowym, a nie autopromocyjnym, także to pewnie jakaś akcja marketingowa jednej z marek.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

Nieoficjalnie: "Wojna na noże" to ma być jakiś cykl, w którym mają być konfrontowani kucharze z różnych stacji telewizyjnych, ale na razie nic nie wiem. Może jakaś akcja społeczna, w supermarketach, może jakiś program tv. Okaże się.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Masterchef

Post autor: Trzeciak »

Bardziej stawiam na kampanię reklamową w której kucharzę biorą udział niż na program telewizyjny. Ewentualnie taki programik, ale w ramach "Tylko Jednej Reklamy", lub "Ogłoszenia", albo "Audycji Płatnej".

Tu więcej o tym: http://natemat.pl/23591,kucharz-celebry ... -i-powrotu - wszystko będzie wiadome za 13 dni ;).
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Masterchef

Post autor: lee »

Już wiadomo, o co chodzi z pojedynkiem Pascala z Karolem Okrasą. To akcja promocyjna Lidla. Trzeba przyznać, że mnie tym zaciekawili. Wszędzie te reklamy leciały, TV, radio, w gazetach też było, takie tajemnicze to było, że przez tydzień głowiłam sie o co chodzi? Więcej można przeczytać tu: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pa ... amuja-lidl
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Masterchef

Post autor: ktos »

„Kocham Cię, Polsko!” powalczy z „Tylko muzyką”, „Masterchefem” i „Siła wyższa”
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ko ... sterchefem

ciekawe kto wygra te starcie
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Masterchef

Post autor: adik1148 »

Lepiej byłoby teraz przenieść MC na piątek ;) !
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Masterchef

Post autor: adik1148 »

Lepiej byłoby teraz przenieść MC na piątek ;) !
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Masterchef

Post autor: prze_kw »

Nie ma szans. Program nie wygrałby z "Na dobre i na złe" i "Rodzinką.pl". Niedzielna pora jest dobra, ten dzień będzie strzałem w stopę nie dla show z Gessler, a dla programu Kurzajewskiego.
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Masterchef

Post autor: matik »

Masterchef w piątki by sobie nie poradził moim zdaniem. Nie warto ruszać Superkina.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Masterchef

Post autor: Trzeciak »

czerk pisze:Niedzielna pora jest dobra, ten dzień będzie strzałem w stopę nie dla show z Gessler, a dla programu Kurzajewskiego.
Dokładnie tak samo uważam - tymbardziej, przy słabej promocji TVP, jaka się ostatnio zdarza i co jest przyczyną kolejnych porażek ramówkowych.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości