Małgorzata Rozenek-Majdan

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Małgorzata Rozenek-Majdan

Post autor: Ksero »

Zdziwiło mnie, że nie ma jeszcze wątku o ''perfekcyjnej pani domu''. Dlatego zakładam.
Obrazek
Obrazek
KKK
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: Tomasz2555 »

Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: Tomasz2555 »

Małgorzata Rozenek w "Vivie!" - najciekawsze cytaty
O operacjach, brudnym mieszkaniu, kulisach castingu i programu...
Obrazek
Wszystko perfekt?
Ma 43 lata czy 34? Sprząta sama czy wyręcza się gosposią? Jeśli nie - robi to w szpilkach czy w wygodnym dresie? Jej urodę poprawiał chirurg plastyczny...? Wszyscy szukają skazdy na wizerunku Perfekcyjnej Pani Domu. "Viva!" wzięła Małgorzatę Rozenek w krzyżowy ogień pytań. Wybraliśmy dla was największe smaczki.
Obrazek
Obrazek
- "Podrasowujecie" nieporządek w programie?Mamy dużo zgłoszeń do programu. Naprawdę nic nie musimy dokładać. Czasem wręcz trzeba trochę posprzątać, żeby kamera mogła się swobodnie poruszać.
- Polki są bałaganiarami?Polacy wstydzą się brudu. I bardzo się mobilizują, żeby doprowadzić swoje domy do porządku. Sprzątają, malują po nocach.
Obrazek
- Perfekcja jest częścią Pani życia, domu?
Nie jestem perfekcyjna. Chciałabym być.
- Jednak?
Perfekcja to dla mnie nauka na własnych błędach. To chęć, żeby każdego dnia się rozwijać, poznawać coś nowego.
Obrazek
Małgorzata Rozenek o wychowaniu:
- O dwudziestej musiała Pani wracać do domu?Tak było. I ręce równo przy stole. To byłoby złe, gdyby nie było miłości. A w moim domu, oprócz zasad, które należało przestrzegać, była ogromna dawka miłości.
- Czym zajmowali się Pani rodzice?Mój tata jest ekonomistą. Moja mama również ma ekonomiczne wykształcenie.
Obrazek
- Kto sprząta w Pani domu?Przez ostatnie 7 lat zajmowałam się przede wszystkim prowadzeniem domu. Byłam w ciąży, wychowywałam dzieci. Ale tak naprawdę nie ma znaczenia, kto w domu sprząta. Ważne żeby wszyscy byli zaangażowani. Ważne żeby dzieci wracały ze szkoły czy z przedszkola do czystego i zasbanego domu.
O pomocy domowej:Jeżeli nawet zdarza mi się korzystać z pomocy domowej, to nie znaczy, że nic nie robię.
O zatrudnieniu nani:To była niania najlepszego kolegi Stasia, jeszcze z przedszkola. Znamy się od lat i wiem, że to niania idealna. Wspaniały czlowiek. Gdy przestała pracować w tamtym dnomu, została opiekunką moich synów. Dziećmi zajmuje się także mąż. I moi rodzice. Brz nich byłoby ciężko.
Obrazek
O programie, jak zmienił życie Rozenek:Po latach zajmowania się domem nagle pracuję w wymiarze często większym niż normalny etat. To ma wpływ na moją rodzinę. Muszę inaczej organizować czas, bardziej dbać o bliskich. Jeżeli wyjeżdżam na trzy dni, wiem, że muszę przygotować ubranie do szkoły dla starszego syna.
Szczegóły castingu na "Perfekcyjną panią domu":Około 400 kobiet dostało zaproszenie na casting. Pomyślałam, że jeżeli mam stanąc do tego castingu to muszę go wygrać.
Traktuję ludzi odpowiedzialnie. Skoro casting organizowali poważni ludzie, chciałam, żeby wiedzieli, że poważnie się przygotowałam. Że wiem, o co chodzi w takim programie.
Obrazek
Małgorzata Rozenek o swojej diecie:
- Podobnoe nie je Pani śniadań, pije tylko kawę. To zdrowe?
A cóż jest niezdrowe w tym, że nie jem śniadań?
- Wszyscy mówią, że to najważniejszy posiłek dnia.
Wie pan, co się najczęściej zmienia? Porady żywieniowe. Jeszcze trzy lata temu nie można było jeść jajek. Treraz trzeba jeść. Dwa lata temu nie można było jeść czerownego mięsa, teraz można.
Obrazek
Małgorzata Rozenek o operacjach plastycznych:
To właśnie jeden z cieni bycia prowadzącą taki program. Osoba, którą widzę po raz pierwszy na oczy, pozwala sobie zadać takie pytanie. A ja pozwalam sobie na nie nie odpowiadać.
Obrazek
Rozenek o nagłej popularności:Skupiam się na pracy i dzieciach. I na to przede wszystkim chaiałabym skierować energię. Bo wbrew pozorom nie jestem osobą skupioną na sobie. Tak naprawdę to dopiero pan i pana koledzy uświadamiacie mi, że coś się wokół mnie dzieje.
- Czemu pani program budzi takie emocje?Program jest nowy, ja jestem nową osobą. państwo w mediach mają ograniczoną ilość tematów, a tu nagle pojawił się temat świeży. Po prostu urok nowości.
Obrazek
Małgorzata Rozenek o porządku/bałaganie w domu:
- A miewa pani bałagan?
Zdarza mi się mieć rozgardiasz. Bałaganu nie.
- Uff, jest jednak Pani człowiekiem.
Nie wiem, dlaczego o moim człowieczeństwie miałoby świadczyć to, że mam bałagan w domu?
- Zbytnia perfekcyjność wydaje mi się podejrzana. Zdarza się pani mieć chwilę słabości?
Och, bardzo wiele. Nie wiem, dlaczego wciąż muszę tłumaczyć, że jestem normalnym człowiekiem?
Obrazek
Źródło afterparty.pl

A tutaj link do całego wywiadu w magazynie VIVA:
http://polki.pl/viva_artykul,10031228.html
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: grero89 »

Poza ciekawą urodą nic więcej..
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: Tomasz2555 »

Małgorzata Rozenek na premierze PlayStation 3 - Wonderbook: Księga Czarów
Obrazek
Obrazek
TheWatcher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 07:41

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: TheWatcher »

Babeczka fajnie skrojona :)
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: grero89 »

Nie wiem jaki sens ma prowadzenie programu o tym, że ludzie mają syf w domu... na ich miejscu wstydziłbym się pokazywać w TV. A ciekawe jak Rozenek ma w domu ? Niektóre jej rozwiązania strasznie sterylne...
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: 3405t »

oni biorą przykład ze zachodnich wzorców
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: epsztajnek »

grero89 pisze:Nie wiem jaki sens ma prowadzenie programu o tym, że ludzie mają syf w domu
Taki sam, jak prowadzenie programu o tym, że ludzie mają rozpuszczone dzieciaki :D
... na ich miejscu wstydziłbym się pokazywać w TV
Słyszałeś o "parciu na szkło " ? Cała Polska w telewizorze zobaczy nas i naszą chałupę :D22
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: Pelikan »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: Pelikan »

Kilka capsów z programu "Bitwa o dom". Pierwszy oczywiście z "PPD" :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
killah

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: killah »

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości