Programy specjalne - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wafel »

Czy tylko mi brakuje (od wielu lat) transmisji gali rozdania Oscarów połączonej z nocnym programem specjalnym w TVN24?
FLEJP
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 17:16
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: FLEJP »

Dzisiejszy program specjalny dotyczący procesu Katarzyny W. od godziny 9 prowadzi Dagmara Kaczmarek-Szałkow
grero89
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 269
Rejestracja: niedziela 27 maja 2012, 11:43
Lokalizacja: Szczecin

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: grero89 »

Rzygać się chce tym. Helikopter, wydanie specjalne, żółte paski.. Brakuje tylko relacji na wyłączność albo faktów ze specjalnego studia obok sądu.. Rozumiem, że to temat medialny ale jak dla mnie to przesada. Choć po piłkarzach, którzy nasycili się śniadaniem nic mnie już w tej stacji nie zdziwi. Coraz bardziej TVN 24 zrobić się telewizją tabloidową..
Fan Omeny ;)
"Wstajesz i łżesz" ;-)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: ~ »

Wiedziałem, że tak będzie i dzisiaj telewizor będę omijał baardzo szerokim łukiem :). W ogóle dzisiaj będę zmuszony omijać wszelkie inne telewizje, radia i serwisy internetowe "głównego nurtu".
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: sybic »

TVN24 bije piane i kłamie, bo sugeruje iż to bardzo nietypowa i wyjątkowa sprawa, a tym czasem kryminaliści są zdania iż takich spraw jest na pęczki.
patryk19
Początkujący
Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: środa 18 lip 2012, 12:15

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: patryk19 »

Pomijając fakt, że TVN24 troszeczkę przesadza z relacjonowaniem procesu Katarzyny W. to sam sposób prowadzenia dzisiejszego programu specjalnego jest interesujący. Wielki plus za loty kamerowe.
Liczą się tylko FAKTY! Codziennie o 19:00 w TVN
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wafel »

sybic pisze:TVN24 bije piane i kłamie, bo sugeruje iż to bardzo nietypowa i wyjątkowa sprawa, a tym czasem kryminaliści są zdania iż takich spraw jest na pęczki.
Nietypowa i wyjątkowa przez to, co twierdziła na samym początku Katarzyna W., wtedy za pośrednictwem mediów szukano tego dziecka, proszono o jego ew. oddanie.
Dziwne jakby o sprawie, którą NA PRAWDĘ ŻYŁA CAŁA POLSKA nagle zapomniano i zamieciono ją pod dywan.
Poza tym sprawa jest nietypowa, gdyż JEST TO SPRAWA POSZLAKOWA. Brak wielu dowód i świadków.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: ~ »

A ja domagam się równouprawnienia dla przestępców i chcę żeby w taki sam sposób relacjonowano sprawę Marcina P. :lol: :P
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: 3405t »

grero89 pisze:Rzygać się chce tym. Helikopter, wydanie specjalne, żółte paski.. Brakuje tylko relacji na wyłączność albo faktów ze specjalnego studia obok sądu.. Rozumiem, że to temat medialny ale jak dla mnie to przesada. Choć po piłkarzach, którzy nasycili się śniadaniem nic mnie już w tej stacji nie zdziwi. Coraz bardziej TVN 24 zrobić się telewizją tabloidową..
ja bardzo lubię "specjalną ramówkę" TVN24. Moim zdaniem każdy kontakt z wydaniem specjalnym to dobry kontakt :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: sybic »

wafel pisze: Dziwne jakby o sprawie, którą NA PRAWDĘ ŻYŁA CAŁA POLSKA nagle zapomniano i zamieciono ją pod dywan.
Jak to zamiecione pod dywan?
Sugerujesz, że z powodu tego zapomnienia prokurator, sędzia i Katarzyna W. rozeszliby się do domów?
wafel pisze: Poza tym sprawa jest nietypowa, gdyż JEST TO SPRAWA POSZLAKOWA. Brak wielu dowód i świadków.
O tym właśnie mówił jeden kryminologów. O tym, że takich poszlakowych i bardzo podobnych spraw, nawet w sensie nawet scenariusza jest na pęczki.
TVN24 uczepił się tylko tej sprawy... zupełnie nie wiem dlaczego.
Moim zdaniem są o wiele ciekawszych spraw. W moim mieście np. kilka lat temu zaginęła dziewczyna.
Pamiętam dobrze te kilkudniowe relacje w TVN24...
Co się dzieje z tą sprawą teraz?
Ano nikt nic nie wie, bo TVN24 tą sprawą się już nie interesuje...
A sprawca do dnia dzisiejszego brak. Tym media powinny się zająć, a nie sprawą Katarzyny W. ponieważ to bezustannie mieszanie utrudnia pracy sądów, które... i tu apel do TVN24, na prawdę wie co ma robić. Odnoszę wrażenie, że TVN24 już się pogubił. Wypala tylko benzynę z "Błękitnego" i sam już nie wie, czym powinien się zajmować.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wafel »

sybic pisze:
wafel pisze: Dziwne jakby o sprawie, którą NA PRAWDĘ ŻYŁA CAŁA POLSKA nagle zapomniano i zamieciono ją pod dywan.
Jak to zamiecione pod dywan?
Sugerujesz, że z powodu tego zapomnienia prokurator, sędzia i Katarzyna W. rozeszliby się do domów?
Zamieciona pod dywan względem mediów.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: sybic »

Obrazek
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: avatar »

Jakieś zapy z dzisiejszego programu specjalnego?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: sybic »

Czy Katarzyna W. zjadła śniadanie?
kuba1245ab
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 18:35

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: kuba1245ab »

sybic pisze:Obrazek
Ktoś zapomniał o zamazaniu twarzy :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości