Zima 2014

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Zima 2014

Post autor: felek »

W poniedziałki TVN będzie emitować znany z TVN style program "życie bez wstydu".
We wtorki amerykański hit FOX'a "The Following", czyli serial o kulcie seryjnego mordercy z Kevinem Baconem w roli głównej!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Zima 2014

Post autor: Adrian ;P »

Oprócz tego w niedziele około 22:00 "Agenci NCIS 8", a w soboty około 15 "Top Gear 20".

Nowe odcinki "Kuby Wojewódzkiego" i "Superwizjera" do 10 grudnia. Od 17 grudnia o 21:30 pasmo filmowe + "Podkomisarz Brenda Johnson". Nowe odcinki "Kuchennych rewolucji" będą do 12 grudnia (od 19 powtórki) - czyli 8 sezon będzie miał 15 odcinków, a nie 16.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Zima 2014

Post autor: szym »

szym, 8 sierpnia w wątku JESIEŃ 2013 W TVN pisze: Tak się zastanawiałem ostatnio, czy to nie jest ten moment, w którym jakaś duża polska stacja powinna wypromować jakiś amerykański serial tak, by stał się on hitem. Pomyślałem o TVN, bo jednak marketingowo najlepiej stoi, a chyba w TVN takiego hitu nie było - Polsat miał "Prison Break", TVP chociażby "Lostów"... Sądzę, że znalazłem taki tytuł. To "The Following", jeżeli miałbym opisać: mieszanina "Dextera", "Skazanego na śmierć" oraz trochę "Skins" w pewnych obyczajowych wątkach. Serial wyświetlany jest na Canal+ Film i miał dopiero jedną serię. Naprawdę wciąga od pierwszej minuty i mógłby być hitem pasma po 22:00, no ale... nie zanosi się chyba na to.
Czuję się, jakbym pociągał tam za sznurki. :lol2: Świetna decyzja, a dodatkowo emisja o 21:30 (będzie ocenzurowane?), czyli w prime-time! Fajnie, jakby dość ostro to wypromowali, trzymam kciuki... chociaż ostatnio czytałem, że np. popularny "Homeland" w TVP1 ogląda zaledwie... pół miliona widzów (a reklamy były dość fajnie zrobione - polskie promo na wzór tego amerykańskiego). Z drugiej strony też mam problem trochę z tym serialem, a "The Following" wciągnął mnie od razu i już nie mogę się doczekać II sezonu!

No i w końcu "NCIS" oraz dokończenie emisji "NCIS: Los Angeles". Podoba mi się. :)
:)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zima 2014

Post autor: matik »

Z "The Following" w TVN jest jeden poważny problem - wyemitują to 3 i 10 grudnia a w kolejne wtorki 17, 24 i 31 grudnia przerwa od tego serialu, która na pewno w niczym nie pomoże. O ile 24 i 31 grudnia jest to zrozumiałe, to bez sensu jest brak emisji 17 grudnia.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Zima 2014

Post autor: Adrian ;P »

W cenniku w te dwa wtorkowe wieczory "The Following" widnieje jako "serial - pilot". Być może jeśli oglądalność będzie za mała to na styczeń tego nie pociągną?
Podejrzewam, że od stycznia emisja byłaby po 2 odcinki (21:30 i 22:30) tak jak rok temu z "NCIS: Los Angeles".
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Zima 2014

Post autor: Adrian ;P »

Dość dziwna sytuacja. Według telemagazynu we wtorek 3 grudnia o 21:30 w TVN "The Following", zaś 10 grudnia 1 odcinek "Tożsamości szpiega". Potem 17 grudnia będzie film. Być może w styczniu kontynuowany będzie serial, który będzie miał lepsze wyniki?
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Zima 2014

Post autor: szym »

Faktycznie, dość dziwne. Zobaczymy co z tego wyniknie. Zguglowałem ten drugi serial i on ma już z 6 lat chyba, "The Following" to nadal świeżynka. Szkoda, że nie mam urządzenia telemetrycznego w domu. :>
:)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zima 2014

Post autor: matik »

Od najbliższego poniedziałku zmiana w popołudniowej ramówce TVN:
17:00 WAWA non stop
18:00 Szpital
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Zima 2014

Post autor: felek »

Ciekawy zabieg... Czyżby TVN miał dość Wawy? Nadzieje w nim pokładane chyba umierają... i tvn przejrzał na oczy.
Poza tym 'Wawa' baaaaardzo mocno osłabia fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zima 2014

Post autor: matik »

felek pisze:Poza tym 'Wawa' baaaaardzo mocno osłabia fakty.
I to głównie chyba dlatego jest ta zmiana.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Zima 2014

Post autor: Trzeciak »

Bo sam program - wbrew zapewnieniom szefów - dla przeciętnego widza nie wnosi nic nowego. Jednak jeśli dobrze interpretuje zapewnienia TVN-u, to "Wawa Non Stop" będzie emitowana aż do początku wakacji.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Zima 2014

Post autor: felek »

'Szpital' o 17.00 dobija nawet do 2,3 mln. widzów i z dość dużą przewaga pokonuje 'Dlaczego ja?' Polsatu, więc o 18.00 powinna co najmniej te wyniki powtórzyć (Wawa w tym czasie ma obecnie około 1,2 mln. widzów). Natomiast w paśmie 17-18 Polsat od poniedziałku będzie nadawał powtórki 'Dlaczego ja?', więc teoretycznie Wawa powinna wypadać nieco lepiej. Świąteczne odcinki Wawy pozostają o 18.30 - nie mam pewności czy to odpowiednie dni na taki program.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Zima 2014

Post autor: Adrian ;P »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/me ... owac-w-tvn

A więcej to jest ta pozycja "Koncert kolęd" z 25 grudnia w porannej ramówce TVN :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Zima 2014

Post autor: szym »

Czy w telewizji lecą jakieś reklamy "The Following"? W dodatku telewizyjnym do "Wyborczej" jest artykuł na temat serialu, ale błędnie podpisany, wg niego, serial będzie w TVP2. Nawet godzina się nie zgadza.
:)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zima 2014

Post autor: matik »

Nie widziałem ani jednej reklamy "The Following". Ale zadajmy sobie pytanie - opłaca im się tylko jeden odcinek reklamować? Moim zdaniem nie. Ale z drugiej strony głupotą jest, że tylko jeden odcinek w tym miesiącu wyemitują - kolejna głupota.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości