[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

[TVN] Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Trzeciak »

Camilo 16 października w wątku Zima-Wiosna 2015/2016 pisze:Miszczak otoczony dupowłazami najwyraźniej popadł w samouwielbienie i uwierzył, że zawsze ma nosa. Mam tylko wątpliwości, czy uda się pobić sukces KPMS.
http://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/tv ... -partnerow
Program nazywać się będzie pt. "Single do wzięcia". TVN emituje już spoty promujące zgłoszenia do programu, gdzie widnieje nowy adres e-mailowy (singledowziecia@tvn.pl), który sugeruje sam tytuł programu.
gosiek7777777
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 03 lis 2015, 15:48

Re: Single do wzięcia

Post autor: gosiek7777777 »

Witam. Nazywam się Małgorzata Kupler,mam 26 lat i mieszkam w Poznaniu. Prowadzę sportowy tryb życia, uwielbiam piłkę nożną i siatkówkę .. ;)
Zgłaszam się do tego programu z powodu samotności :( jestem w dość podeszłym wieku, nie którzy mają już dzieci .. a ja nadal sama :shock: na samą myśl o tym robi mi się smutno. Mam nadzieję, że mi pomożecie! ;)
Pozdrawiam gorąco. ;)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Single do wzięcia

Post autor: matik »

Jesteśmy nieoficjalnym forum telewizji TVN - aby zgłosić się do programu, proszę wysłać zgłoszenie mailowe na adres singledowziecia@tvn.pl
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Single do wzięcia

Post autor: Camilo »

gosiek7777777 pisze:mam 26 lat (...) jestem w dość podeszłym wieku
Czas umierać.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Single do wzięcia

Post autor: Trzeciak »

Swoją drogą - w zwiastunie wykorzystano... fragmenty pierwszej edycji "Kto poślubi mojego syna?", co sugeruje, że to będzie kolejny twór firmy Earl Grey. Zazdroszczę Miszczakowi takiej cierpliwości do producenta, który już dwa formaty nieźle skopał.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Single do wzięcia

Post autor: Trzeciak »

Już wiadomo, że będzie to program "Ślub od pierwszego wejrzenia", który na antenie TVN-u może pojawić się jesienią: http://businessinsider.com.pl/media/pro ... vn/0td8b2e
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Yoda_S_W »

Nie ma to jak wymyślać kolejny super gniot. No tak kto poślubi mojego syna nie wypalił jadą z kolejnym złym pomysłem szkoda. Po sezonie wiosennym miałem nadzieję że będzie lepiej w TVN... ale chyba nie ma na co liczyć...
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Trzeciak »

Akurat co by nie mówić, to jednak sezon wiosenny najbardziej udał się TVN-owi.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Yoda_S_W »

Trzeciak pisze:Akurat co by nie mówić, to jednak sezon wiosenny najbardziej udał się TVN-owi.

Zgadzam się, zarówno ramówka programów rozrywkowych jak i filmowa była wręcz genialna. Całą ramówkę oceniłem na 8,5 a o jesienną się boję. Jedynie pewno udadzą się tylko Mam Talent, Masterchef, Top Model... reszta mam złe przeczucia i ich nie wyczekuję. Czekam w sumie jeszcze na info o ramówce filmowej. Oby było dużo premier
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Trzeciak »

W ogóle jakoś ta jesień w telewizji (szczególnie w Polsacie) zapowiada się bez fajerwerków.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Yoda_S_W »

Trzeciak pisze:W ogóle jakoś ta jesień w telewizji (szczególnie w Polsacie) zapowiada się bez fajerwerków.
W polsacie zawsze jest bez fajerwerków. No ale niestety jesień zapowiada się mega wtórnie
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Trzeciak »

Aż tak tragicznie, to może nie (Dwójka też planuje jakieś nowości), ale jakiś szczególnych emocji ta jesień telewizyjna - w stosunku do tej ubiegłorocznej - na razie nie wzbudza.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Yoda_S_W »

Trzeciak pisze:Aż tak tragicznie, to może nie (Dwójka też planuje jakieś nowości), ale jakiś szczególnych emocji ta jesień telewizyjna - w stosunku do tej ubiegłorocznej - na razie nie wzbudza.

No tragicznie może i nie. Czekam jeszcze ogólnie na ramówkę filmową TVN mam nadzieję że tego 2 sierpnia potwierdzą jakie filmy będą na jesień. Jeśli chodzi o jesienną ramówkę TVN to dla mnie najlepsza była na jesień 2014, wiosna 2016 jej dorównała a nawet prześcignęła... O tą jesienną jednak się boję.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Trzeciak »

Muszę się zgodzić. Miszczak jesienią 2014 roku świetnie się pozbierał do słabej dla TVN-u, a pełnej sukcesów dla Polsatu wiośnie. Tegoroczna wiosenna zdecydowanie była najlepsza pod względem jakości i sensowności, co potwierdziła oglądalność.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Post autor: Yoda_S_W »

Trzeciak pisze:Muszę się zgodzić. Miszczak jesienią 2014 roku świetnie się pozbierał do słabej dla TVN-u, a pełnej sukcesów dla Polsatu wiośnie. Tegoroczna wiosenna zdecydowanie była najlepsza pod względem jakości i sensowności, co potwierdziła oglądalność.

Oj tak i to mu się udało, jesienną ramówkę 2014 oglądałem z wielką przyjemnością, tak jak i tegoroczną wiosenną ramówkę. Najgorsza z ramówek TVN to była według mnie wiosna 2014, tyle powtórek to ja w TVN w ogóle nigdy nie widziałem. Filmowo też było słabo, a programy rozrywkowe były lipne, nie licząc Prawa Agaty bo to dało się jeszcze oglądać. A jeśli ta jesienna ramówka bd wyglądać tak jak się zapowiada to chyba ograniczę się do oglądania filmów, i TVN Fabuła, bo nie bd dawać mojej oglądalności na wtórne programy i nowe gnioty. Tak robiłem wiosną 2014 i jesienią 2015 że ograniczyłem się do oglądania ramówki filmowej TVN i TVN7.


Ps. tak w ogóle gdzie tu idzie porozmawiać o ramówkach TVN? opinie itd? bo trochę zjechaliśmy z tematu :)
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości