[TVN] 39 i pół / 39 i pół tygodnia

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: 39 i pół

Post autor: peterq90 »

Ok możliwe ale ja nigdzie tego nie widziałem co prawda wiedziałem że 39 i pol bedzie na wiosne ale nigdzie nie słyszałem zeby podawali date rozpoczecia zdjec .News sie ukazał dzisiaj na medialink.pl
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Ja też nie spotkałam się z informacją o rozpoczęciu zdjęć, znajoma mi tylko mówiła, że była kilka dni temu w Złotych Tarasach i chyba kręcili 39 i pół :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Mikuu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 18 sie 2008, 23:06

Re: 39 i pół

Post autor: Mikuu »

ja gdzieś czytałem że mieli kręcić od połowy wakacji a niedawno słyszałem że zdjęcia są przerwane bo ta ruda nie wiem jak się nazywa jest w ciąży i zdjęcia przerwano....
TVN - Programowo NAJLEPSZA :)
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: 39 i pół

Post autor: peterq90 »

W ramach uzupełnienia
Ruda-->Daria widawska ona juz urodziła w czerwcu a w ciąży jest Sonia Bohosiewicz.To tylko w ramach uzupełnienia
Mikuu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 18 sie 2008, 23:06

Re: 39 i pół

Post autor: Mikuu »

No to może chodzi o ta Sonię
TVN - Programowo NAJLEPSZA :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: 39 i pół

Post autor: Adrian ;P »

Dzisiaj w Dzień Dobry TVN Tomasz Karolak powiedział, że 3 seria ma być ostatnią :)
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: D00 »

A nie mieliśmy jeszcze drugiej :) To na wiosnę 2 seria, a na jesień trzecia, tak?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: pop »

D00 pisze:To na wiosnę 2 seria, a na jesień trzecia, tak?
Na wiosnę '09 druga seria, na wiosnę '10 - trzecia.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

pop pisze:
D00 pisze:To na wiosnę 2 seria, a na jesień trzecia, tak?
Na wiosnę '09 druga seria, na wiosnę '10 - trzecia.
Jeszcze nie wiadomo jak to będzie z tą trzecią serią :? , pojawiają się niepokojące informacje o stanie zdrowia Widawskiej, przeszła jakąś operację, może się okazać, że po chorobie rehabilitacja będzie trwała dłuższy czas, a takie sugestie już się pojawiły i 3 część będzie pod dużym znakiem zapytania, oby dziewczyna jak najszybciej wykaraskała się z tych zdrowotnych problemów
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Tomasz Karolak otrzymał Telekamerę, gratulacje :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: 39 i pół

Post autor: Pawlous »

"Playing With Pop", to tytuł nowego krążka grupy Afromental, która zagra w drugiej serii tvn-owskiego serialu

Już 6 marca na rynek trafi kolejne wydawnictwo zespołu Afromental! Po ponad roku od wydania debiutanckiego krążka wracają. Wiosna będzie należała do tych siedmiu chłopaków.

Wydawnictwo będzie miało formę dwupłytową, a zawierać będzie 8 nowych utworów oraz jako bonus - debiutancki album "The Breakthru". Na krążku z nowymi piosenkami same niespodzianki. Trzy świeżutkie piosenki: "Próba", "We Want It" oraz "Brand New Day". Dwie równie wyjątkowe kompozycje, które pojawią się w drugiej serii serialu "39 i pół", gdzie członkowie Afromental grają… zespół Afromental. Na "Playing With Pop" również trzy utwory z filmu "Kochaj i tańcz", który zapowiada się jako wielki wiosenny hit kinowy.

Pierwszym singlem promującym "Playing With Pop" będzie piosenka "Pray 4 Love", która pojawia się w filmie "Kochaj i tańcz". Premiera 16 lutego.
Codzienna Gazeta Muzyczna [www.cgm.pl]
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Myślę, że Afromental i jego utwory zostaną przyjęte w serialu z większą sympatią niż Tola i Blog 27
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

Dzisiaj widziałam ogromny bilboard promujący serial, na całą boczną ścianę kilkunastopiętrowca w centrum miasta, na bilboardzie roześmiany Alan Andersz z Tomaszem Karolakiem, mam nadzieję, że druga seria mnie nie rozczaruje :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: 39 i pół

Post autor: Kuba »

Na mnie pierwszy odcinek już czeka na dysku :D Jutro może znajdę czas na obejrzenie :D Mam nadzieję, ze się nie zawiodę!
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: 39 i pół

Post autor: Isadora »

A tu fotka imponującej reklamy "39 i pół" w centrum Warszawy, czy Andersz i Karolak zapracowali sobie na taką promocję również siebie przekonamy się już jutro :lol2:

Obrazek
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości