Sprawdzam

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Sprawdzam

Post autor: Meteor »

Nowy program Krzysztofa Skórzyńskiego. Emisja w każdy piątek o 20:00. Gościem pierwszego wydania był prezes Porozumienia - Jarosław Gowin.

25.09.2020 | Sprawdzam

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Sprawdzam

Post autor: Maciek_POZ »

I fajnie! Chciałem pisać, że cytując nasze Forumery - zasługiwał na więcej. Zobaczymy, czy będzie to dla niego podobna trampolina jak "Piaskiem po oczach".
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
deadline
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 11 lis 2020, 22:47

Sprawdzam

Post autor: deadline »

W dzisiejszym wydaniu, gościem będzie Andrzej Duda.
Za reklamę w sygnaturze - specjalny VIP-owski ban /matik/
Awatar użytkownika
deadline
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 11 lis 2020, 22:47

Sprawdzam

Post autor: deadline »

Program został definitywnie zdjęty z anteny, po aferze mailowej z szefem Kancelarii Premiera, stacja zadecydowała o odsunięciu Skórzyńskiego od tematów politycznych, prowadzący programu zostaje jednak w TVN24.
Za reklamę w sygnaturze - specjalny VIP-owski ban /matik/
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Sprawdzam

Post autor: maxxx »

Maciek_POZ pisze:I fajnie! Chciałem pisać, że cytując nasze Forumery - zasługiwał na więcej. Zobaczymy, czy będzie to dla niego podobna trampolina jak "Piaskiem po oczach".
Wygląda na to, że tak się wybił, że wypadł poza trampolinę :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Sprawdzam

Post autor: Maciek_POZ »

Niestety tu akurat mnie złapałeś, że moje profetyczne zdolności czasem szwankują :P
Choć uczciwie trzeba przyznać, że załatwił się na własne życzenie. I teraz co? Reporterka na Mazowszu i ganianie za wypadkami komunikacyjnymi, czy może TVN24BiS, jak "przeprogramowano" Darię Górkę...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Sprawdzam

Post autor: maxxx »

Pewnie tak będzie.Natomiast ja jak go zobacze na wizji to bede miał skojarzenia jednoznaczne.Ale może im wyjdzie z badań, że tak ma 10% widzów i z czasem wyjdzie z ukrycia jak sprawa przyschnie. ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Sprawdzam

Post autor: Maciek_POZ »

Jak dla mnie wydawał się naturalnym zastępcą Konrada w "Kawie na ławę" w razie urlopów, bo nie ujmując Grzegorz Kajdanowicz za bardzo dawał sobie wchodzić na głowę, ciekawy był eksperyment z Anitą Werner w czasie pandemii, a na Radomira chyba jeszcze za wcześnie :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sprawdzam

Post autor: matik »

To takie pierdolenie, że na Radomira jest za wcześnie. Bo co? Bo jest młody, ma krótki staż na tle innych dziennikarzy w TVN24, może z tego powodu ma jeszcze ustępować innym kolegom po fachu, mimo, że robi robotę lepiej od wielu pozostałych? Takie szufladkowanie nie ma sensu a dobry dziennikarz zawsze się obroni.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Sprawdzam

Post autor: Maciek_POZ »

matik pisze: piątek 15 paź 2021, 11:19 To takie pierdolenie, że na Radomira jest za wcześnie. Bo co? Bo jest młody, ma krótki staż na tle innych dziennikarzy w TVN24, może z tego powodu ma jeszcze ustępować innym kolegom po fachu, mimo, że robi robotę lepiej od wielu pozostałych? Takie szufladkowanie nie ma sensu a dobry dziennikarz zawsze się obroni.
matik z całym szacunkiem, ale szybciej widziałbym Agatę Adamek, która jest chwalona, powoli budowała sobie pozycje od dziennikarki sejmowej do prowadzącej "Jeden na jeden", a jak czasami rozmawiam wśród znajomych, niektórzy mówią już o niej "następczyni Moniki Olejnik, ale bez jej wad" (cytuje). Co nie zmienia faktu, że dla młodych dziennikarzy Radomir jest wzorem i paradoksalnie budowały go te akcje z uciekającym Terleckim, czy Banasiem. Jego czas przyjdzie, pod warunkiem że nie zrobi akcji a' la Skórzyński. Zresztą Agaty też się to tyczy, muszę uważać na swój profetyzm :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sprawdzam

Post autor: matik »

Ok, piszesz, że widziałbyś Agatę Adamek w takiej a nie innej roli. Ja to rozumiem. Ale jednocześnie piszesz, że na Radomira jest jeszcze za wcześnie i kiedyś przyjdzie na niego czas. To już jest dyskryminacja z racji na wiek i staż. A nie wiem czy wiesz, że Radomir w mediach pracuje już ponad 10 lat więc swój dorobek też już ma, a zdążył już zdobyć kilka nagród za swoją pracę. Uważam, że jest jednym z lepszych dziennikarzy politycznych w kraju, nie tylko w TVN24 a dodatkowym atutem jest to, że nie ma kija w pewnej części ciała tak jak wielu innych kolegów i koleżanek po fachu. Ma swój autentyczny, antenowy luz i profesjonalizm jednocześnie i to się po prostu dobrze ogląda.
Mój wywód nie ma się odnosić do tego, że ktoś woli osobę X a ktoś osobę Y a o jawną dyskryminację o której wspomniałem wcześniej. Ja w swoim dorobku zawodowym zarządzając zasobami ludzkimi awansowałem już wiele osób i nigdy nie przeszło mi przez myśl dyskryminować kogoś z racji na wiek czy staż. Dla mnie liczą się umiejętności, kompetencje danej osoby, co jej potencjalny awans może zrobić dla firmy a nie to ile ktoś pracuje i ile ma lat. Amen.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Sprawdzam

Post autor: Maciek_POZ »

Matik, po pierwsze nikomu z tej dwójki nie patrzyłem w metrykę, po drugie wiem że oboje są doświadczonymi dziennikarzami politycznymi i po trzecie wiem, że Radomir przez lata pracował w innym medium, zanim przyszedł do TVN24 i szanuję Jego dorobek. Jednak znając pewien nazwijmy to konserwatyzm dyrekcji po prostu nie zakładam że Radomir tak szybko "się wybije". Skoro powołujesz się na swoje doświadczenie zawodowe, to pewnie doskonale wiesz, że w Polsce błyskotliwe kariery, nie tylko w mediach, zdarzają się rzadko - to nie Ameryka, czy nam się to moralnie podoba, czy nie. A Agata była tutaj swoistym przykładem kogoś, kto może o tą schedę zawalczyć, tym bardziej że zupełnie przypadkowo pojawiła się w mojej prywatnej rozmowie ze znajomymi, którzy Ją chwalili, a wiedzą że znam się na mediach. Równie dobrze mogliby się tu pojawić Arleta Zalewska, albo Jakub Sobieniowski, bo po prostu dziennikarze są zazwyczaj osobami ambitnymi i nierzadko wykorzystują takie sytuacje jak ta z red. Skórzyńskim. W ogóle nie przyszła mi żadna myśl o jakiejś dyskryminacji, swoją drogą ciężki zarzut mej skromnej osobie stawiasz. I jeszcze jedno - zazwyczaj ci, którzy próbują się dyskryminacji na siłę doszukiwać, mają z tym jakiś problem. To tak pod rozwagę ;)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Sprawdzam

Post autor: Meteor »

maxxx pisze: czwartek 14 paź 2021, 13:26 Pewnie tak będzie.Natomiast ja jak go zobacze na wizji to bede miał skojarzenia jednoznaczne.Ale może im wyjdzie z badań, że tak ma 10% widzów i z czasem wyjdzie z ukrycia jak sprawa przyschnie. ;)
Nie wszyscy będą mieli jednoznaczne skojarzenia, np. ja ich nie będę miał :) I bynajmniej nie dlatego, że toleruję bratanie się z pisowcami, tylko po prostu w tych mailach nic wielkiego nie ma. W jednym mailu poprawił komunikat ws. szczepień - działanie bardziej w interesie społecznym, niż samego ministra Dworczyka. W innym mailu Dworczyk stwierdził, że K.Skórzyński zasugerował mu... wystąpienie w programie TVN 24 - czyli dziennikarz zadziałał w interesie TVN 24 - swojego pracodawcy. Co innego jakby mu doradzał jak uniknąć zainteresowania dziennikarzy - to by go dyskwalifikowało, ale tu? Gdzie tu jest problem? Dla mnie jedynym uzasadnionym powodem odsunięcia go byłoby to, że po rozmowach doszli do wniosku, że może wyciec coś gorszego.
matik pisze: piątek 15 paź 2021, 11:19 To takie pierdolenie, że na Radomira jest za wcześnie. Bo co? Bo jest młody, ma krótki staż na tle innych dziennikarzy w TVN24, może z tego powodu ma jeszcze ustępować innym kolegom po fachu, mimo, że robi robotę lepiej od wielu pozostałych?
W pełni popieram. Jest dobry w tym co robi i to nie kasa w Biedronce, że każdy ma spokojnie czekać na swoją kolej.
Z resztą podobne komentarze typu "za młoda", "jeszcze nie teraz" pojawiały się jak J.Kosela zostawała prezenterką. Minęło już trochę czasu i jakoś nie widziałem wielu merytorycznych zarzutów pod jej adresem.
Maciek_POZ pisze: piątek 15 paź 2021, 22:55 Jednak znając pewien nazwijmy to konserwatyzm dyrekcji po prostu nie zakładam że Radomir tak szybko "się wybije". Skoro powołujesz się na swoje doświadczenie zawodowe, to pewnie doskonale wiesz, że w Polsce błyskotliwe kariery, nie tylko w mediach, zdarzają się rzadko - to nie Ameryka, czy nam się to moralnie podoba, czy nie.
To może ustalmy czy sam uważasz, że "na Radomira chyba jeszcze za wcześnie" czy jedynie prognozujesz decyzje kierownictwa TVN 24? Bo odebrałem Twoje posty jako to pierwsze i jeśli słusznie zinterpretowałem co napisałeś, to takim podejściem mimowolnie przyczyniasz się utrwalania takiej sytuacji w Polsce.
Co do tego "konserwatyzmu dyrekcji", to też bym polemizował. Akurat w TVN 24 młodych dziennikarzy pracujących nad bardzo poważnymi tematami (ostatnio choćby D.Górka) bądź zostających prezenter(k)ami (wspomniana J.Kosela, Olga Olesek/Samsonowicz...) było całkiem sporo.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Sprawdzam

Post autor: Maciek_POZ »

Meteor pisze: sobota 16 paź 2021, 00:35 To może ustalmy czy sam uważasz, że "na Radomira chyba jeszcze za wcześnie" czy jedynie prognozujesz decyzje kierownictwa TVN 24? Bo odebrałem Twoje posty jako to pierwsze i jeśli słusznie zinterpretowałem co napisałeś, to takim podejściem mimowolnie przyczyniasz się utrwalania takiej sytuacji w Polsce.
Co do tego "konserwatyzmu dyrekcji", to też bym polemizował. Akurat w TVN 24 młodych dziennikarzy pracujących nad bardzo poważnymi tematami (ostatnio choćby D.Górka) bądź zostających prezenter(k)ami (wspomniana J.Kosela, Olga Olesek/Samsonowicz...) było całkiem sporo.
Przeczytajcie obaj pierwsze moje wypowiedzi jeszcze raz, najlepiej ze zrozumieniem. Pisałem tam m.in. o prowadzeniu "Kawę na ławę" w ramach zastępstw za etatowego prowadzącego i pewnych pandemicznych eksperymentach związanych z ówczesnymi trzema teamami, kiedy pojawiali się tam np. Anita Werner czy nawet Monika Olejnik. Jednym szło lepiej, innym gorzej - to już subiektywna sprawa i nie będę się na tym rozwodził. Gdyby kierownictwo TVN24 było "odważniejsze" jak sugerujecie, to Radomir pojawiłby się już wtedy w KnŁ, prawda? Więc ustalam co autor miał na myśli, że prognozowałem decyzję i nie życzę sobie imputowania czegokolwiek niezdrożnego.
Co do utrwalania, to ja nie muszę nic utrwalać - wystarczy poszperać, żeby odkryć, że w Polsce nie ma wielkich karier ani za młodu, ani bez wcześniejszych sukcesów po 40stce, więc chyba nie powiedziałem niczego niezgodnego z obiektywnymi faktami. Nasza polska rzeczywistość wiele rzeczy utrwala, nawet jeśli z wieloma rzeczami się osobiście nie zgadzam. Ten kraj na wiele rzeczy, zwłaszcza w kwestiach społecznych gotowy nie jest i nie będzie, co widać choćby w kwestii osób LGBT+, a to już temat na zupełnie inną historię.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Re: Sprawdzam

Post autor: Felix11 »

Maciek_POZ pisze: piątek 15 paź 2021, 22:55 w mojej prywatnej rozmowie ze znajomymi, którzy Ją chwalili, a wiedzą że znam się na mediach.
Im się może wydawać, że znasz się na mediach a tak naprawdę specjalista z ciebie jak z koziej dupy trąbka.
Maciek_POZ pisze: piątek 15 paź 2021, 22:55 I jeszcze jedno - zazwyczaj ci, którzy próbują się dyskryminacji na siłę doszukiwać, mają z tym jakiś problem. To tak pod rozwagę ;)
Najpierw napisałeś to powyżej a później to poniżej.
Maciek_POZ pisze: sobota 16 paź 2021, 02:04 nie życzę sobie imputowania czegokolwiek niezdrożnego.
Wiesz jak to się nazywa? Hipokryzja. Gratulacje z życia w zakłamaniu :roll: Pewnie stąd to uwielbienie wojdyzmów które nikogo na tym forum nie obchodzą i to wręcz obsesyjne wypisywanie cytatów i elaboratów dłuższych niż rozprawka na maturze. Ciężkie musisz mieć życie skoro masz czas na te brednie.
Maciek_POZ pisze: sobota 16 paź 2021, 02:04 Pisałem tam m.in. o prowadzeniu "Kawę na ławę" w ramach zastępstw za etatowego prowadzącego i pewnych pandemicznych eksperymentach związanych z ówczesnymi trzema teamami, kiedy pojawiali się tam np. Anita Werner czy nawet Monika Olejnik. Jednym szło lepiej, innym gorzej - to już subiektywna sprawa i nie będę się na tym rozwodził. Gdyby kierownictwo TVN24 było "odważniejsze" jak sugerujecie, to Radomir pojawiłby się już wtedy w KnŁ, prawda? Więc ustalam co autor miał na myśli
I wrócę to do pierwszej wypowiedzi - specjalista z ciebie jak z koziej dupy trąbka. Bo jakbyś się znał na mediach i przede wszystkim zapoznał się z komunikatami stacji z tamtego okresu to wiedziałbyś, że na początku pandemii publicystykę prowadzi na zmianę Piasecki/Olejnik/Morozowski i to był stały przydział. A pisząc o Werner i Kajdanowiczu znowu pokazujesz swój brak rozeznania tematu bo przywodzisz na myśl sytuacje kiedy stacja odeszła już od wcześniejszego podziału a Kawę w zastępstwie prowadziła osoba która tego dnia była w Faktach. I tak się działo co roku! W każde wakacje a tym razem również wtedy kiedy Piasecki przechodził Covid. I nie trzeba być wielkim "specjalistą" żeby to zauważyć. I tak, Radomir nie poprowadziłby Kawy bo nie prowadzi też Faktów a nie dlatego, że kierownictwo "nie jest odważne".
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości