Fakty XXI wieku

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Mam dla Was jednak jedn¹ dobr¹ wiadomoœÌ :D
Program zostaÂł przez TVN juÂż skazany na PoraÂżkĂŞ. I nie obejrzÂą go nawet (moÂże i niestety) 3 miliony widzĂłw.
Kto wogĂłle podjaÂł decyzjĂŞ o takim terminie programu :?: Dobrze wiemy, Âże programy o 21:30 w poniedziaÂłek i wtorek nie cieszÂą siĂŞ popualrnoÂściÂą, FAKTY przyciagnÂą niewielkÂą liczbĂŞ widzĂłw. MoÂże i zrozumiaÂłbym tĂŞ porĂŞ, ale nie dzieĂą :!: :? PrzecieÂż o 20:00 sÂą TeleKAMERY ktĂłre obejrzy conajmniej 8 mln widzĂłw (rok temu ponad 8,5). A wiĂŞc... bedzie kiepsko :twisted:

Oznacza to rĂłwnieÂż brak Justyny podczas GALI TELE Kamer (niestety nie ucieszy widzĂłw swojÂą obecnoÂściÂą :twisted: ), FAKTY o 19 zapewne bedzie prowadziÂł Kajdanowicz :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, ale chyba Fakty XXI wieku nie bêd¹ na ¿ywo... :wink: A Fakty o 19:00 poprowadzi pewnie A*tomat. Jestem przekonany, ¿e Pochanke bêdzie na gali. Nie zd¹¿yliby tego nagraÌ na p³yty, gdyby mia³o byÌ to na ¿ywo :idea:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

marcin_pabianice pisze:Tak, ale chyba Fakty XXI wieku nie bêd¹ na ¿ywo... :wink: A Fakty o 19:00 poprowadzi pewnie A*tomat. Jestem przekonany, ¿e Pochanke bêdzie na gali. Nie zd¹¿yliby tego nagraÌ na p³yty, gdyby mia³o byÌ to na ¿ywo :idea:
Skomplikowane to trochĂŞ. GdzieÂś piszĂŞ Âże na zywo, nie mÂądre jest to, Âże mieliby tak szybko nagraĂŚ na pÂłyty :) Wychodzi wiĂŞc na to, Âże jednak bĂŞdzie nagrane :P Miejmy tylko nadziejĂŞ, Âże tvn nie oszuka widzĂłw napisem "na zywo" i Justyny nie bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ w dwĂłch miejscach w tym samym czasie :!: :? :wink:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

O rrrany, jak ja uwielbiam mieĂŚ racjĂŞ :D :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kaseta89 pisze:Miejmy tylko nadziejĂŞ, Âże tvn nie oszuka widzĂłw napisem "na zywo" i Justyny nie bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ w dwĂłch miejscach w tym samym czasie :!: :? :wink:
Takie coÂś to siĂŞ tylko w TV Trwam zdarza :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Skoro Fakty XXI wieku s¹ o 21.30 to do tej codziny bêdê ogl¹da³ TeleKamery, jak mnie strasznie to ogl¹danie nie wci¹gnie [nie podejrzewam :lol: ] to prze³¹czê na TVN i bêdê ogl¹daÌ Fakty XXI wieku :) a te wszystkie materia³y archiwalne z innych lat co bêdê przypominac napewno znajd¹ siê w GW nastêpnego dnia :)
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Skomplikowane to trochĂŞ. GdzieÂś piszĂŞ Âże na zywo, nie mÂądre jest to, Âże mieliby tak szybko nagraĂŚ na pÂłyty Wychodzi wiĂŞc na to, Âże jednak bĂŞdzie nagrane Miejmy tylko nadziejĂŞ, Âże tvn nie oszuka widzĂłw napisem "na zywo" i Justyny nie bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ w dwĂłch miejscach w tym samym czasie
Jak bĂŞdzwei to wczeÂśniej nagrane to bĂŞdzie to wielka kicha dla tvn-u i coÂś takiego jest niedopuszczalne. To nie jest jakiÂś serial :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ciekawe czy pojawi± siê fragmenty FAKTÓW TVN z ostatnich 6 lat i czy bêdzie pokazany Lis zapowiadajacy jakies materia³y czy relacjionuj±cy z miejsc wydarzeñ :lol:
To byÂło by miÂłe ze strony TVN, a wÂłaÂściwie to dziÂś juÂż TVN24.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

W wyborczej piszÂą, Âże fakty zaczynajÂą siĂŞ o 22 :!: :!: :!: a nie o 21.30 :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

MoÂże specjalnie by moÂżna byÂło obejrzeĂŚ w caÂłoÂści Telekamery na TVP2.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a co jakby Pochanke, ktĂłra ma prowadziĂŚ Fakty XX! dostaÂła TelekamerĂŞ? kto ja odbierze? :D :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

a co jakby Pochanke, ktĂłra ma prowadziĂŚ Fakty XX! dostaÂła TelekamerĂŞ? kto ja odbierze?
MoÂże pĂłjdzie najpierw na galĂŞ i przed zakoĂączeniem wyjdzie :?:
PamiĂŞtam jak byÂło rozdanie wiktorĂłw za rok 2004 to wtedy byÂła na rozdaniu a potem jeszcze prowadziÂła fakty wieczorne.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A ja pamiĂŞtam jak Telekamere dostaÂła Monika Olejnik i prowadziÂła program do 20 a na Gali jej nie byÂło. A kolejnego dnia Lis wrĂŞczyÂł Monice przy kamerze kwiaty na wstĂŞpie do programu Kropka nad i....
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

michos pisze:W wyborczej piszÂą, Âże fakty zaczynajÂą siĂŞ o 22 :!: :!: :!: a nie o 21.30 :!:
Przed chwilÂą widziaÂłem reklamĂŞ programu,
i faktycznie "Fakty XXI wieku" bĂŞda leciaÂły o 22:00, a nie o 21:30.

Ciekawe co dadzÂą o 21:30? MoÂże "KasiĂŞ i Tomka"? 8)
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze: Ciekawe co dadzÂą o 21:30? MoÂże "KasiĂŞ i Tomka"? 8)
SprawdzaÂłem to dziÂś rano z ciekawoÂści i o 21:30 jest "Superwizjer". Pewnie nowy odcinek, bo wÂątpiĂŞ Âżeby powtĂłrzyli z niedzieli :wink:

To nawet dobrze wró¿y, ¿e "FAKTY XXI wieku" bêd¹ o 22:00. Justyna napewno bêdzie na Gali :) Przypominam, ¿e w kategorii INFORMACJE TELE Kamera przyznawana jest jako pierwsza :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości