Tomasz Zubilewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Mo¿na i pracowaæ w TVN, i prowdziæ imprezy, bo to Zuba z powodzeniem czyni. Po prostu ma wtedy inaczej dy¿ury, ale nie, ¿eby go nie by³o tyle dni. Zaczynam s¹dziæ, ze ma urlop. No i, jak napisa³ Marcin, Zubi ju¿ nie pracuje jako nauczyciel.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehehe Tomasz Zubilewicz gra w nowej reklamie Aktimela :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

WidziÂłam, ale tylko przez uÂłamek sekundy. Ale zaskoczenie :!: :shock: A co tak dokÂładnie robi, mĂłwi :?: Mam nadziejĂŞ, Âże niedÂługo zobaczĂŞ w caÂłoÂści.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

TeÂż to widziaÂłem, jak zobaczyÂłem po raz pierwszy to myslaÂłem, Âże to jakaÂś nowa reklamĂłwka pogody...a potem szok, niepuszczaÂłem, Âże on zagra w reklamie. ciekawe co na to wÂładze, bo pamiĂŞtam, Âże jak byÂły jakieÂś kÂłopoty, Âże niby PieĂąkowska zagraÂła w reklamie to sie wkurzyÂła, cieklawe co TVN zrobi i czy Zubi siĂŞ ich pytaÂł czy to wypada.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ZgodĂŞ uzyskaĂŚ musiaÂł. :] Gdyby jej nei uzyskaÂł, to w TVN najprawdopodobniej juÂż by nie pracowaÂł. :]
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

a moÂże ejstjak z lisem zostaÂł zawieszony:)
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mikasur pisze: A co tak dokÂładnie robi, mĂłwi :?:
jest prowadzacym prognoze pogody :D najpierw pogoda z pleneru potem zaczyna padac deszcz wiec pan Tomasz szybko sie pozegnal z widzami i uciekl pod namiot i tam gadal o czyms i pomet napil sie Actimela :D :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Fajnie! KurczĂŞ, muszĂŞ upolowaĂŚ tĂŞ reklamĂłwkĂŞ :!: :wink: A tak swojÂą drogÂą, to zgodĂŞ na pewno miaÂł. Bo musiaÂł, a zalezy mu na pracy. Na pewno duÂżo kasy zarobiÂł na Actimelu...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ludzka zach³annoœÌ nie zna granic....jestem znismaczony tym ¿e siê sprzedaje...¿eby jeszcze pracowa³ w Polshicie to rozumiem, ¿e problemy finansowe...ale jest Gwiazd¹ TVN
od dawna..... :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

No bez przesady. KaÂżdy ma prawo zarabiaĂŚ. I wierz mi, wcale nie jest zachÂłanny, a w tvn nie zarbia takich kokosĂłw jak np. Lis, Pochanke czy Ryman, wiĂŞc moÂże dorabiaĂŚ.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja nie wiem czy to zle ze wystapil w tej reklamie ?? :? to jego sprawa (ale pewnie musial miec zgode od wladz TVN-u) zreszta dorobienie gdzies sobie nie jest zabronione i takie zle czy to w reklamie czy poprowadzi jakies przyjecie :) i to nie musi odrazu oznaczac ze ma problemy finansowe :wink: :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i niestety TVN zawiesil Tomasza w prezentowaniu pogody :( :( :(
press.pl pisze: - Do zakoĂączenia kampanii reklamowej Tomasz Zubilewicz nie pojawi siĂŞ jako prezenter pogody w TVN 24 i TVN-ie.
Nie wiem ile takie kampanie trwaja ale moze to byc miesiac lub jeszcze ponad wiec co? tyle czasu bez niego :? przeciez on jest jednym z najlepszych prezenterow pogody w Grupie TVN :? i szkoda ze go nie bedzie wielka szkoda :!:
Mam nadzieje ze ta kampania szybko sie skonczy i ze Zubi wruci to tego co robi najlepiej :p
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bardzo dziwne, Âże dopiero teraz siĂŞ ocknĂŞli.

Jak siê Pieczùœki wypowiada w Pressie Zubilewicz pojawi siê w grudniu, tj. po zakoùczeinu kampanii Actimela. Co najciekawsze daodaje jednoczeœnie, ¿e w wyj¹tkowych sytuacjach Zbulewicz mo¿e pojawiÌ siê w... TVN Meteo. Fajnie, ale Zubi (podobnie jak Popielarska i Wasilewski) w pogodzie TVN Meteo nie pojawia siê ju¿ wcale od dawna. Wiêc teraz mia³by siê nagle pojawiÌ?
Ostatnio zmieniony poniedziałek 17 paź 2005, 15:22 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

SÂłuchajcie ja mam nadzieje, Âże skoĂączy siĂŞ tylko na tym "zawieszeniu", bo mogÂą go jeszcze zwolniĂŚ ale raczej do tego niedojdzie, Zubilewicz to taki Lis pogody, mam nadzieje, Âże nieskoĂączy jak on.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wg mojej opinii skoro œwiadomie z³ama³ zakaz i zasady jakie obowi¹zuj¹ w TVN to dobrze siê sta³o, ¿e zosta³ odsuniêty. Znaj¹c zasady wiedzia³ na co siê decyduje wyra¿aj¹c zgodê na udzia³ w tej reklamie wiêc teraz musi ponieœÌ konsekwencje :?
A najmniej waÂżne w tym momencie sÂą sympatie czy antypatie do danej osoby :?
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości