O prezenterach słów kilka...

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:
ZwróÌ jednak uwagê, ¿e jednak nie pokazuje siê tam tak czêsto - owszem dostaje nowoœci, ale praktycznie po zakoùczeniu ka¿dej z nich w mediach pojawiaj¹ siê plotki i spekulacjê o jego rozstaniu z TVN.
Pokazuje siĂŞ czĂŞsto, nadzwyczaj jeÂśli spojrzeĂŚ przez pryzmat wszystkich gwiazd i "gwiazd" TVN. Jako jeden z nielicznych wystĂŞpowaÂł w wielu programach TVN - od "FaktĂłw" (2 razy) przez "DrogĂŞ do gwiazd" aÂż do "Kasi i Tomka".
A jeÂśli mowa o spekulacjach, to pogratulowaĂŚ moÂżna tego, jakie czytasz gazety lub (co mniej prawdopodobne) jakich spotykasz ludzi. Takich plotek nie ma samym TVN-ie praktycznie w ogĂłle. Sam zaÂś UrbaĂąski (rozmawiaÂłem z nim na ten temat) przywiÂązaÂł siĂŞ do TVN-u (a ma do tego powodu) i darzy stacjĂŞ zaufaniem. Czego chcieĂŚ wiĂŞcej? Ale spekulowaĂŚ - owszem - zawsze moÂżna... :?
doktorfaustus1 pisze:ZresztÂą sam TVN nie promuje go aÂż tak bardzo jak np. Polsat Ibisza.
A to Âźle? PrzecieÂż to byÂłoby okropne; wizerunek Ibisza jest totalnie wykorzystany i nie nadajÂący siĂŞ dla innych odbiorcĂłw niÂż tych z "Baru". A o samym image'u UrbaĂąskiego juÂż pisaÂłem, w innym poÂście. I pytam raz jeszcze: kto inny z TVN jest bardziej rozreklamowany, kto dostaje lepsze programy? :wink:

doktorfaustus1 pisze:
Z wszystkich programĂłw, ktĂłre do tej pory prowadziÂł tylko dwa byÂły dobre. MĂłwiĂŞ o Milionerach i Wyprawie Robinson. Reszta to kicha.
Mi akurat "Dla Ciebie wszystko" raczej siĂŞ podobaÂło, choĂŚ nie zawsze. "Jestem, jaki jestem" nie podobaÂło mi siĂŞ ani trochĂŞ, ale to z powodu gwiazdy przewodniej - MichaÂła WiÂśniewskiego.
RadzĂŞ teÂż zauwaÂżyĂŚ, Âże podczas prowadzenia programu przez UrbaĂąskiego byÂło zupeÂłnie inaczej niÂż w drugiej edycji, kiedy "mistrzem ceremonii" byÂł Andrzej SoÂłtysik. Wtedy program spadÂł na dno. Ale UrbaĂąskiego przt tym nie byÂło.
doktorfaustus1 pisze:
MĂłj kolega z PWST we WrocÂławiu powiedziaÂł, Âże aktorzy nie piszÂą zazwyczaj prac magisterskich. Wystarcza obrona dyplomu. Tylko ci, ktĂłrzy nie majÂą plecĂłw lub znajomoÂści (dostanie siĂŞ od zespoÂłu w danym teatrze jest bardzo trudne) piszÂą pracĂŞ magisterskie. Inni uwaÂżajÂą to za stratĂŞ czasu.
Tym lepiej, ¿e s¹ jeszcze ludzie uczciwi; po Twojej uwadze wychodzi na to, ¿e np. wœród aktorów jest to gatunek wymieraj¹cy. Có¿.
doktorfaustus1 pisze: Widzê, ze doœÌ szybko zmieniacie swoje pogl¹dy na temat Telekamer i Wiktorów.
Ja, czy Marcin? A jeÂśli my obydwaj (chociaÂż to byÂło pisane niby do mnie), to ja odpowiadam, a wÂłaÂściwie pytam: kiedy miaÂłem inne zdanie? A jeÂśli tak - wierzÂąc Twoim domysÂłom - dlaczego miaÂłbym je zmieniĂŚ? :o
doktorfaustus1 do Marcina pisze:(Ju¿ wole ogl¹daÌ zdjêcia z wycieczek moich przyjació³ ni¿ Martyny).
To akurat dziwiÌ nie powinno - przecie¿ klasyk¹ jest, ¿e na zdjêcia przyjació³ patrzy siê inaczej. A o Martynê sam¹ w sobie siê k³óciÌ nie bêdê, bo te¿ za ni¹ nie przepadam. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ad Kamuii - nawet nie wiesz jak ja potrafiĂŞ gadaĂŚ i wciskaĂŚ ludziom kity. praca w hipermarkecie, praktyka w szkole, praca jako goniec w wakacje z rachunkami, 10 lat w amatorskim tetrze - ludzie jedzÂą mi z rĂŞki. Mimo to nie uwaÂżam, Âże jest to powĂłd do dumy. Zatroskana mina Ewy D. przyprawia mnie o bĂłl brzucha. Podziwiam jÂą za jedno - powagĂŞ z jakÂą podchodzi do najgÂłupszych goÂści w studiu. Ja bym nie wytrzymaÂł. A sam program jest nudny - ile moÂżna, w koĂącu dla jego oÂżywienia bĂŞdÂą musieli zezwoliĂŚ na bijatyki miĂŞdzy zaproszonymi do studia.

Ad Maciek - spekulacje o jego odejœciu i braku programów pojawia³y siê na medialink, w wirtualnych mediach, nawet Wyborcza pisa³a o mo¿liwym rozstaniu. W sprawie aktorów - chodzi o to, ¿e dobrzy pracy magisterskiej pisaÌ nie musz¹. natomiast Ci, którzy s¹ s³abi i szans na prace w teatrze nie maj¹ zajmuj¹ siê praca naukow¹. Im ca³kowicie wystarcza dyplom - tj spektakl dyplomowy, który musz¹ wystawiÌ i obroniÌ. Reszta siê nie liczy. Tym bardziej, ¿e nie maj¹ przygotowania do pisania pracy magisterskiej - brak seminariów i odpowiednich zajêÌ. Od rana do nocy Ìwicz¹ œpiew, ruch, dykcjê etc. Nie maj¹ czasu nawet na ¿ycie prywatne. Zajêcia maj¹ od 8 do 8, nawet w soboty i niedziele, w wakacje je¿d¿¹ na przegl¹dy, szkolenia i kursy. A magisterki piszê siê tam na takie tematy jak na teatrologii. Do tego trzeba mieÌ wiedzê, której w szko³ach teatralnych ju¿ nie daj¹.
Co do Wiktorów i Telekamer - przyzwyczai³em siê ju¿, ¿e kiedy takie wyró¿nienie dostaje ktoœ z TVP, to na pewno mamy do czynienia z ³apów¹, a jak ktoœ z TVN to wszystko jest OK.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

WidzĂŞ, Âże na tym forum trzeba wszystko mĂłwiĂŚ wprost, bo proszenie nic nie daje, a ludzie robiÂą dalej swoje.

Dyskusja owszem ciekawa, ale juÂż zupeÂłnie odbiegliÂście od tematu oglÂądalnoÂści. O Hubercie UrbaĂąskim sobie moÂżecie dyskutowaĂŚ w odpowiednim miejscu na forum przeznaczonym do tego.

A wszystkie posty zwiÂązane z tÂą osobÂą i porĂłwnania do niej pojawiajÂące siĂŞ tutaj bĂŞdÂą od tej pory kasowane. I nie waÂżne czy to bĂŞdzie jedno zdanie czy caÂłe wypracowanie.
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Faustus - jesteÂś Âśmieszny. Twoim zdaniem MÂłynarska jest lepsza od Drzyzgi i Wojciechowskiej. A to Ci dobre. :D :D :D MÂłynarska nie dostaÂła nigdy nawet nominacji do Âżadnej nagrody, a np. taka Drzyzga - Wiktory, Telekamery. MÂłynarska to gÂłupia baba od biesiad, a Drzyzga nie boi siĂŞ podejmowaĂŚ Âżadnych, nawet najtrudniejszych tematĂłw, za co naleÂży jÂą ceniĂŚ. Martyna dobrze prowadzi Automaniaka, fajnie sprawdziÂła siĂŞ w BB, Dzieciakach z klasÂą i misji...

Szymcio - proszĂŞ nie kasuj tego posta. To juÂż mĂłj ostatni tutaj nie na temat. Wybacz, ale musiaÂłem odpowiedzieĂŚ. I mĂłwiĂŞ jeszcze raz - poproÂście z MaĂŚkiem ÂŁukasza o moda, polegajÂącego na moÂżliwoÂści wydzielaniu postĂłw do innego tematu!


EDIT ADMIN:
Tak, tak. Wyœlijcie do mnie ca³¹ pielgrzymkê z proœb¹ o moda. Hmm... szymciu musia³by linka poszukaÌ na http://www.phpbb.pl i mo¿e da siê coœ zrobiÌ. A posta Marcinowi nie kasuj :>
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

MaĂŚku! A wiĂŞc - odpowiadam. 8)
doktorfaustus1 pisze:Spekulacje o jego [Huberta UrbaĂąskiego - przyp. red. :wink:] odejÂściu i braku programĂłw pojawiaÂły siĂŞ na medialink, w wirtualnych mediach, nawet Wyborcza pisaÂła o moÂżliwym rozstaniu.
Bzdura, bzdura, bzdura! Lecz siĂŞ, na Ciebie nie ma rady! Czy Ty masz urojenia i omany? Czytam czĂŞsto (i jeszcze specjalnie teraz przeglÂądaÂłem archiwum) Wirtulane Media i jestem w stu procentach przekonany o tym, Âże takich informacji nigdy nie byÂło.

Medialink raczej nie czytujê, ale mam do tego powody. Wielokrotnie pojawia³y siê tam informacje niepradziwe; jeœli wiêc mam wybór, to wybieram serwis lepszy, wiadomo który. A nie trzeba daleko szukaÌ, by znaleŸÌ serwisy rzetelniejsze od Medialink... :twisted:

A "GazetĂŞ WyborczÂą", mĂłj kochany, to ja czytam codziennie. I przenigdy nie znalazÂłem tam informacji o rozstaniu (lub chociaÂżby takich zamiarach) Huberta UrbaĂąskiego z TVN. Jedyne, co siĂŞ pojawiÂło, to wywiad z Hubertem w "Wysokich obcasach", gdzie sÂłowem nie wspomniano o jakimkolwiek rozstaniu.
A co mnie, do jasnej cholery, obchodzÂą spekulacje, skoro sam sÂłyszaÂłem od Huberta, Âże nie chce on zmieniaĂŚ miejsca pracy?! :evil: Opanuj siĂŞ, albo zamilcz na wieki!
doktorfaustus1 pisze:Co do Wiktorów i Telekamer - przyzwyczai³em siê ju¿, ¿e kiedy takie wyró¿nienie dostaje ktoœ z TVP, to na pewno mamy do czynienia z ³apów¹, a jak ktoœ z TVN to wszystko jest OK.
A kto tak, wedÂług Ciebie, pisze? Chyba babiczka z Chrzanowa.

Szymcia ogromnie przepraszam, ale nie mam innej alternatywy; na szczĂŞÂście mnie coÂś takiego nie spotkaÂło ani w "Na kaÂżdy temat", ani w "Telewizji". ProszĂŞ CiĂŞ, Szymcio, my juÂż koĂączymy. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Teraz zmuszasz mnie do odpowiedzi. O Wiktorach i Telekamerach wiêkszoœÌ u¿ytkowników tego forum ma takie zdanie, wiêc b¹dŸ tak ³askaw i nie obracaj kota ogonem. O niskim poziomie medialinku wie ka¿dy, ale podobnie jak i wmedia pojawiaj¹ siê tam informacje z innych mediów. A Wyborcza o tym pisa³a - na kilka miesiêcy przed startem I edycji Jestem Jaki jestem. Wówczas Urbaùski od d³u¿szego czasu nie pojawia³ siê w ¿adnym nowym programie TVN. Uwa¿aj co mówisz - mam pamiêÌ jak s³où, pamiêtam nawet w którym miejscu czyta³em wówczas Wyborcz¹. Przy okazji stwierdzam, ¿e z Tob¹ nie da siê dyskutowaÌ. Jesteœ przewra¿liwiony. To trzeba leczyÌ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Aaaaaaaaaaadmin :!: ChciaÂłem poskarÂżyĂŚ, Âże Oni piszÂą nie na temat :!: :D :D :D

Oooo napisaÂłem juÂż 1000 postĂłw na tym forum :shock: Nawet nie wiem kiedy <lol>
Ostatnio zmieniony czwartek 10 lut 2005, 18:25 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nom... to teraz sobie moÂżecie gadaĂŚ do woli.
Za radÂą Marcina temat zostaÂł podzielony.
...choĂŚ nie wiem jakim problemem byÂłoby przejÂście do innego wÂątku z dyskusjÂą, no ale...
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

I kto nie lubi byĂŚ chwalonym...?

Post autor: Maciek »

Tak, to prawda, jestem przewraÂżliwiony. Jestem okropny, bo podwaÂżam autorytet wielmoÂżnego Doktora. :( :o
Szymciowi dziĂŞkujĂŞ. :D

A "Wyborcza", nawet jeÂżeli pisaÂła to - co sam przyznaÂłeÂś - jednokrotnie. Ale to nie byÂły spekulacje, mĂłj Drogi, bo gazeta Michnika siĂŞ tym nie zajmuje! :twisted:
doktorfaustus1 pisze:Teraz zmuszasz mnie do odpowiedzi.
Ja Ciebie do niczego nie zmuszaÂłem. :o :wink:
doktorfaustus1 pisze:Przy okazji stwierdzam, Âże z TobÂą nie da siĂŞ dyskutowaĂŚ. JesteÂś przewraÂżliwiony. To trzeba leczyĂŚ.
Dziêkujê za ciep³e s³owa, które niepodwa¿alnie s¹ prawd¹. Bo przecie¿ przewra¿liwion¹ jest osoba, która u¿ywaj¹c argumentów chce podwa¿yÌ czyj¹œ tezê; zaœ osoba, która przy ka¿dej okazji próbuje siê pochwaliÌ czymœ: "nawet nie wiesz jak ja potrafiê gadaÌ i wciskaÌ ludziom kity" lub te¿ coœ o sobie powiedzieÌ: "ludzie jedz¹ mi z rêki"...
PozazdroœciÌ tej umiejêtnoœci dyskusji i autopromocji. Twój kunszt siêgn¹³ zenitu. Jaka bêdzie nastêpna, wielka rola? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Re: I kto nie lubi byĂŚ chwalonym...?

Post autor: doktorfaustus1 »

Maciek pisze: Bo przecie¿ przewra¿liwion¹ jest osoba, która u¿ywaj¹c argumentów chce podwa¿yÌ czyj¹œ tezê; zaœ osoba, która przy ka¿dej okazji próbuje siê pochwaliÌ czymœ: "nawet nie wiesz jak ja potrafiê gadaÌ i wciskaÌ ludziom kity" lub te¿ coœ o sobie powiedzieÌ: "ludzie jedz¹ mi z rêki"...
PozazdroœciÌ tej umiejêtnoœci dyskusji i autopromocji. Twój kunszt siêgn¹³ zenitu. Jaka bêdzie nastêpna, wielka rola? :roll:
Znowu obracasz kota ogonem. WidaÌ tylko na tyle Ciê staÌ. (Oprócz bezgranicznego piania z zachwytu nad TVNem). Tak siê akurat sk³ada (i dobrze o tym wiesz), ¿e ten fragment odnosi³ siê do wypowiedzi Marcina. Wszak jak inaczej mo¿na odpowiedzieÌ na g³upie zdanie, ¿e (tu cytat) "Ewa potrafi zadawaÌ trudne pytania". Rozumiem, ¿e to du¿y sukces - inne gwiazdy TVNu nawet zdania poprawn¹ polszczyzn¹ u³o¿yÌ nie potrafi¹ - patrz Olivier Janiak (czy jak mu tam). Jego gwiazdorstwo polega na dobrym wygl¹dzie i obracaniu siê wœród s³aw. Có¿ - i w taki sposób mo¿na budowaÌ swoja karierê, lub przynajmniej próbowaÌ ogrzaÌ siê w "cieple" innych. Ewentualnie za du¿y sukces mo¿na uznaÌ otwieranie drzwi jakiegoœ domu w Sêkocinie.(Ta pani - nota bene - pewnie nie zna³a odpowiedzi na wiêkszoœÌ pytaù, które zadawa³a dzieciom w teleturnieju "Dzieciaki z klas¹".) Powiedz mi jakim k³opotem i wysi³kiem jest prowadzenie rozmowy z ludŸmi opowiadaj¹cymi historiê typu "Zosta³am zgwa³cona przez ducha". Owszem trzeba uwa¿aÌ aby nie wybuchn¹Ì œmiechem lub nie zaproponowaÌ wizyty u specjalisty, który mo¿e pomóc. Uwierz, ¿e nie ró¿ni siê to niczym od akwizycji, czy pracy goùca pocztowego. Roznosz¹c rachunki te¿ mo¿na wys³uchaÌ nie jednej historii z ¿ycia. Czasami nawet trzeba udzieliÌ rady. Bynajmniej, niczym siê nie chwalê - stwierdzam, ¿e Ewa Drzyzga nie jest nikim wyj¹tkowym. Wszystkie swoje nagrody zawdziêcza emerytkom i rencistkom, które znudzone ca³odziennym plotkowaniem o s¹siadkach poszukuj¹ nowych bodŸców na resztê dnia. A takich dostarcza im "kochana pani Ewunia". O kretynizmie E. D. mogliœmy siê przekonaÌ podczas testów prowadzonych prze TVN - zw³aszcza wiedzy z 15-to letniej historii III RP. Jej popisy by³y ¿enuj¹ce. Tym bardziej, ¿e nad jej wizerunkiem pracuje sztab ludzi.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze: Znowu obracasz kota ogonem. WidaĂŚ tylko na tyle CiĂŞ staĂŚ...
DziĂŞkujĂŞ, bo jak zwykle jesteÂś do mnie niezwykle miÂły, uprzejmy. :D
doktorfaustus1 pisze:... OprĂłcz bezgranicznego piania z zachwytu nad TVNem.
JesteÂś niesprawiedliwy i przykro mi z tego powodu - bowiem patrzysz na mnie chyba tylko przez pryzmat tego, Âże pracujĂŞ w Redakcji. Szkoda, Âże nigdy nie dostrzegasz tego, Âże krytycznie oceniam postawĂŞ wielu ludzi z TVN, a przede wszystkim nie rozumiem wiĂŞkszoÂści ich decyzji. No tak, ale zwykle wÂłaÂśnie jest tak, Âże widzi siĂŞ tylko to, co siĂŞ chce. A szkoda.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Najbardziej krytycznie oceniasz chyba UrbaĂąskiego...

OD MAÆKA:
Masz racjê, ¿e niezupe³nie, ale to jest uzasadniony, w moim przypadku, wyj¹tek. Ale nie przejmuj siê: i jemu potrafiê wytkn¹Ì pomy³ki (np. jêzykowe - w wywiadzie dla 4fun.tv). A zauwa¿y³byœ to od razu, gdybyœ tylko ze mn¹ obejrza³ jakiœ program Urbaùskiego, w którym on pozostawia pole do krytyki. :wink:
Sorry, Âże nie piszĂŞ tego w osobnym poÂście, ale uwaÂżam, Âże na takie aluzje, tym bardziej od kogoÂś, kto bardzo zgadza siĂŞ z Faustusem (wcale nie mĂłwiĂŞ, Âże to Âźle; ja teÂż bym wolaÂł siĂŞ ze wszystkimi zgadzaĂŚ), a tym bardziej na odpowiedzi na nie na Forum nie ma miejsca.
:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

MÂłynarska nie dostaÂła nigdy nawet nominacji do Âżadnej nagrody, a np. taka Drzyzga - Wiktory, Telekamery. MÂłynarska to gÂłupia baba od biesiad, a Drzyzga nie boi siĂŞ podejmowaĂŚ Âżadnych, nawet najtrudniejszych tematĂłw, za co naleÂży jÂą ceniĂŚ.
Marcin zgadzam sie w 100 % niewazne jest dla mnie Faustus czy jej zatroskana mina jest udawana czy te¿ nie... ale prowadzi dobrze.Nie boji siê trudnych tematów i ma podejscie do ludzi.M³ynarska to przekupka wydzieraj¹ca sie na straganie... i tyle.Zreszt¹ wiêkszoœÌ ludzi ma na temat M³ynarskiej takie zdanie.
Co do Wojciechowskiej to ona dla mnie jako prezenterka jest marna.Nie wiem jak w automaniaku bo tego nie oglÂądam.
SÂądze tez iz porĂłwnywanie osĂłb z tvn i tvp jest zupeÂłnie bez sensowne.PrzecieÂż praca prezenteraz podczas dyzurĂłw w tvp1,2 to zupeÂłnie co innego niz prowadzenie Talk Show czy teleturnieju.
Android <3
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

za gÂłupi do tvp

Post autor: zadra »

pierwszy do odstarzÂłu powinien byc Pospieszalski
Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

KiedyÂś pod takim hasÂłem wyrzucono zTelexpressu Smoktunowicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości