Marzanna Zielińska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Marzanna ZieliĂąska na Kubie

Post autor: arrow »

trochĂŞ mnie to zdziwiÂło szczerze mĂłwiÂąc, reporterka z ÂŁodzi tak nagle na Kubie? ciekawe czy tvn jÂą wysÂłaÂł zeby relacjonowaÂła huragan, czy byÂła tam akurat na wakacjach? a moze to tylko totalna Âściema i Marzanka relacjonowaÂła wydarzenia na Kubie siedzÂąc wygodnie na swojej domowej kanapie? :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Jasne, ze nikt tam jej celowo nie wysÂłaÂł - czy TVN zawsze wysyÂła dziennkarzy, w miejsca, ktĂłre spustoszyÂła traba powietrzna? Pani redaktor pojechaÂła sobie na wakacje do Kuby a tutaj taka niespodzinka :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

To siĂŞ nazywa pracocholizm :D
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

JuÂż wczeÂśniej byÂła podobna sytuacja.Ta pani ktĂłra jest w Brukseli byÂła w Egipcie wtedy gdy rozbiÂł siĂŞ jakiÂś samolot i Polacy w tym i ona miaÂła wracaĂŚ samolotem tego samego przewoÂźnika.TeÂż byÂły jej telefoniczne relacje.
Ostatnio zmieniony niedziela 12 wrz 2004, 14:27 przez Grzesioo, łącznie zmieniany 1 raz.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

JeÂżeli to sÂą wakacje pani ZieliĂąskiej, to na pewno bĂŞdzie je pamiĂŞtaÂła do koĂąca Âżycia. Huragan i Fidel-to dopiero duet! :lol:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A czy ktoÂś wie ktĂłry z reporterĂłw faktĂłw jest w Tel Aviw-ie :?: :?: :?: (czy to Woroch) Na tvn24 sÂłyszaÂłem i widziaÂłem na pasku Âże wedÂług reportera faktĂłw staÂło siĂŞ to i to tylko nie sÂłyszaÂłem gÂłosu :?: :?: :?:
ZdziwiÂło mnie to bo uwaÂżam, Âże bardziej potrzebny jest korespondent w Iraku niÂż w Izraelu :?: :?: :?:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Tak, na TVN24 dawaÂł relacje do serwisu o 11.30 i 12.00. Woroch.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Aha rozumiem. W Iraku nie dzieje siĂŞ nic waÂżnego to wysÂłali go do Izraela gdzie caÂły czas zaognia siĂŞ sytuacja. Przypuszczam, Âże w dniu wyborĂłw prezydenta USA moÂże zdawaĂŚ relacje z Iraku lub pozostanie w Izraelu. :?: :?: :?:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Michos ca³kiem mo¿liwe - choÌ ja mam jeszcze jedn¹ hipotezê nie wykluczaj¹c¹ tak naprawdê Twojej. Otó¿ byÌ mo¿e z powodu porwania Pani Teresy Woroch zosta³ ponownie wys³any do Iraku, poniewa¿ w najbli¿szym czasie sprawa ta bedzie siê wyjaœniaÌ :!: :?: jednak znalaz³ siê w Tel Aviw-ie poniewa¿ móg³ mieÌ miêdzyl¹dowanie w Izraelu, a skoro trafi³ tego dnia na zamach to co¿... zosta³ tam :?: :!:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Woroch zostaÂł ponownie wysÂłany do Iraku, poniewaÂż w najbliÂższym czasie sprawa ta bedzie siĂŞ wyjaÂśniaĂŚ jednak znalazÂł siĂŞ w Tel Aviw-ie poniewaÂż mĂłgÂł mieĂŚ miĂŞdzylÂądowanie w Izraelu, a skoro trafiÂł tego dnia na zamach to coÂż... zostaÂł tam
To teÂż jest bardzo prawdopodobne choĂŚ w Izraelu zazwyczaj siĂŞ nie zatrzymujÂą jak jadÂą do Iraku :!: :!: :!:
A o panie Teresie ¿adnych nowych szczegó³ów nie znamy oprócz taœm wyemitowanych przez alld¿azire.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Marzanna Zielińska

Post autor: tobi »

Poniewa¿ róznie jest na tym forum, czê¶æ ekipy FAKTÓW jest w dziale Za³oga TVN a inni w FAKTACH i nie wiem na jakiej zasadzie moderatorzy to kwalifikuj± to wstawiam ten w±tek tutaj :idea:

Nie wiem jak Wy ale mi znudziÂło siĂŞ ogladanie jej prawie 7 dni w tygodniu. Jej materiaÂły sa sztampowe, i bardzo wiele razy peÂłno w nich sensacji i brutalizmu. Pedofilia, Âłowcy skĂłr gwaÂłt czy morderstwo w jej wydaniu nabierajÂą takiego chartakteru Âże nie raz gubie siĂŞ i nie wiem czy oglÂądam kolejny odcinek 997 czy moÂże program informacyjny.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

I sÂłusznie. Jej materiaÂły sÂą bardzo dobre. Jakby nie zrobiÂła sensacji z ÂłowcĂłw skĂłr, to dopiero by o niej Âźle ÂświadczyÂło. To jest sensacja!
Ostatnio zmieniony niedziela 13 mar 2005, 11:44 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

To nie jej wina, Âże w ÂŁodzidzieja siĂŞ takie sensacje. Gdyby nierobiÂła z tego materiaÂłu to co ty vy vyÂła za dziennikarka??
Wróciłem!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mialem na myœli jej sztampowoœÌ w dziennikarstwie. I jeszcze te akcentowaniew ten sam sposób 7 dni w tygodniu. Babka siê mi ju¿ znudzi³a i odnosze wra¿enie ¿e w stand-upach to jakby pozjada³a wszystkie rozumy :roll: :roll: :roll:
Owszem potrafi rĂłno pojechaĂŚ jak trzeba i pare razy zdarzyÂło siĂŞ jej dokonaĂŚ tego sÂłusznie
ale za czĂŞsto jÂą dajÂą.
Ju¿ wola³bym czêœciej za ni¹ widzieÌ Paw³a Abramowicza ( który nie wiadomo co by³ w ci¹¿y czy jak po d³uuuugiej przeogromnie przerwie powróci³- i dobrze), Gadomskiego
czy choĂŚby ledwo mĂłwiÂącego :P ÂŁapiĂąskiego.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

MoÂże i masz racje w ÂŁodzi tylko praktycznie dla "FaktĂłw" nadaje tylko ZieliĂąska.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości