[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Bartek pisze:hmm piszecie ze skrzynecka jest fee, a moim zdaniem to zmiana na +.wole jednak ogladac ja niz mo³ek. A i w ogole caly zestaw tancerzy mi sie bardzo podoba.

Zadra - pytalem kiedys, zapytam wiec i ciebie: co dla ciebie oznacza ambitna rozrywka?
nie cierpiê Skrzyneckiej, ale musze powiedziec, ¿e bardizej mi siê podoba³a w roli prowadz¹cej ni¿ Mo³ek.
Z tancz¹cych moja faworytk¹ jest Hanna Œleszyñska :D Natomiast zdecydowanie najs³abiej wypadli Conrado Moreno i "hydraulik" z plakatu.

No i odpowiadam na pytanie: rozrywka z amicjami to po prostu realizacja, ktĂłra jest na pewnym poziomie intelektualnym. Dobrym przyk³adem tego mog¹ byæ seriale takie jak Seks w wielkim mieœcie, szeœæ stĂłp pod ziemi¹ czy Murphy Brown. Wszystko œwietnie zrealizowane, a jednoczesnie inteligentne, ³amiace schematy, daj¹ce do myslenia. :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Hejjj a gdzie Edyta Sliwiñska? Przecie¿ mia³a byæ w jury! Napewno lepsza by by³a od tej Tyszkiewicz i wodeckiego. ja bym jury da³ takie->

:arrow: Iwona Pavlovic
:arrow: Edyta Œliwiñska
:arrow: Piotr Galiñski
:arrow: Jakiœ znany tancerz, byle nie wodecki!
Żartowałem.
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Oczywiœcie nie zgadzam siê z Zadr¹. Taniec z gwiazdami to najambitniejszy program rozrywkowy w polskiej TV. Takie hity jak Europa da siê lubiæ to re¿yserowane przez 8-9 godzin do cna odcinki, gdzie ka¿d¹ pomy³kê w wymowie polskiego pope³nia siê celowo, i nawet sama obs³uga techniczna zmusza uczestnikĂłw do takich b³êdĂłw. Wejœcia szczegĂłlnie w ostatnim programie przechodz¹ ju¿ szczyt: chyba wszystkich, ktĂłrzy tam wystêpuj¹ powinni przepuœciæ o parê miejsc w kolejce po przeszczep mĂłzgu. A seks w wielkim mieœcie te¿ nie rewelacja, tylko jechanie na komercyjne amerykañskie produkcje o rêkach pod spĂłdni¹c¹ i sp³ycaniu wszystkiego do poziomu ³Ăł¿ka. Prowadz¹ce obie dobre, chocia¿ do Magdy czujê duz¹ sympatiê podobnie jak zdecydowana wiêkszoœæ PolakĂłw, Hubert te¿ fajny. A sêdziowe ? Mogli by siê zmieniæ, ale w³aœnie o to chodzi, aby nie by³o 4 wielkich krytykĂłw wszystkiego, bo takich to by tu znalaz³ z 400 na samym tym forum, ale , aby by³a rĂłwnowaga.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zgadzam sie z przemkiem gdzie sie podziala pani Edyta mylsalem ze padne jak wczoraj zobaczylem tam tyszkiewicz i wodeckiego :x
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mo¿e ja wypowiem siê na temat debiutu Katarzyny Skrzyneckiej w roli prezenterki TVN. OtĂł¿ wydaje siê byæ spontaniczna, jednak zasami nei wie co powiedzieæ, raz zdarzy³o jej siê "bzy bzy bzy". Jej formu³ki sprawiaj¹ wra¿enie ewidentnie wyuczonych, jednak mam wra¿enie, ¿e sprawdza siê w tej roli lepiej, ni¿ profesjonalna, ale sztywna w tym akurat programie Magda Mo³ek. I s¹dzê, ¿e Skrzynecka siê z odcinka na odcinek wyrobi.

Co do jury. Rzeczywiœcie obecnoœæ za "sto³em prawdy" Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz to jakieœ ogromne nieporozumienie. Nie maj¹ o tañcu bladego pojêcia i... wszystkie tañce im siê podobaj¹. A to nie jest turniej wylewnych pochwa³, tylko tañca. Warto zauwa¿yæ, ¿e noty pani Beaty Tyszkiewicz niemal zawsze s¹ najwy¿sze. W jury powinni zasiadaæ jedynie profesjonaliœci, a Beata Tyszkiewicz i Zbigniew Wodecki maj¹ z tañæem tyle wspĂłlnego, co ja z orlenowsk¹ Komisj¹ Œledcz¹. :? Nie ³ĂłdŸmy siê - dla nich nie ma tam miejsca!

Sama oprawa graficzna wydaje siê byæ nieco tandentna, choæ studio jest ³adne. Powinni poprawiæ i ujednoliciæ belki.

Pary jak najbardziej s¹ w tej edycji okej. Znacznie lepsze, ni¿ poprzednio. Nie ³ĂłdŸmy siê, ¿e Klaudia Carlos, Witold Paszt, czy Olivier Janiak nie nale¿¹ do gwiazd z najwy¿szej pĂł³ki. Co innego teraz. Podziwiac mo¿emy m.in. Ma³gorzatê Foremniak, Paw³a Del¹ga, Kasiê Cichopek, czy chocia¿by Œleszyñska... W gwiazdach brakuje mi prezenterĂłw telewizyjnych. Wyobra¿acie sobie tañczoc¹ w Tañæu z Gwiazdami Hannê Smoktunowicz, czy Justynê Pochanke? :D Mia³em cieñ nadziei, ¿e pojawi siê w nowej edycji Anita Werner. Jednak nadzieja ta okaza³a siê z³udna. :(

OgĂłlnie nowa edycja Tañca z Gwiazdami wydaje siê mi po prostu lepsza.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Co do jury. Rzeczywiœcie obecnoœæ za "sto³em prawdy" Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz to jakieœ ogromne nieporozumienie. Nie maj¹ o tañcu bladego pojêcia i... wszystkie tañce im siê podobaj¹.
no i wczoraj sama Tyszkiewicz przyznala ze sie na tancu nie zna wiec co ona tam robi ?? :x
Marcin pisze: Wyobra¿acie sobie tañczoc¹ w Tañæu z Gwiazdami Hannê Smoktunowicz
ona napewnoe by sie nie znalazla w tancu z gwiazdami w TVN :D
Marcin pisze: czy Justynê Pochanke? :D
Styska predzej by sie znalazla w tym programie niz smoktunowicz ale pewnie by nie pogodzile pracy w faktach i TVN24 z cwiczeniem tanca
Marcin pisze:OgĂłlnie nowa edycja Tañca z Gwiazdami wydaje siê mi po prostu lepsza.
tez tak uwazam zreszta kazda pierwsza edycja byle jakiego programu jest taka sobie potem kazda nastepna jest lepsza :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Jakby nie by³o Tyszkiewicz i Wodeckiego to pary ktĂłre s³abo zatañczy³y pozapada³yby siê pod ziemiê od surowych ocen a mo¿e i pop³aka³y..
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Dok³adnie, nie wiem czego chc¹ tutaj zgromadzeni znawcy tañca, aby TVN robi³ os¹d gwiazd i gnoi³ je jak moja nauczycielka od Polskiego swoich uczniĂłw? Nie powinni zapadaæ siê pod ziemiê. Tyszkiewicz to dama, jest tak postrzegana i tak zaszufladkowana, jako osoba, ktĂłra o manierach wie wszystko - w tym taniec - ona ocenia oczami widzĂłw, a nie znawcy, ktĂłrzy widz¹ dok³adnie ramê. Wodecki to ulubieniec TVN, jego gadki, gdzie widzia³ b³¹d s¹ po prostu pocieszne bo w³aœnie udaje wielkiego eksperta, moglibyœmy tu daæ Majewskiego, te¿ by siê wym¹drza³ gdzie by³y b³êdy, albo , ze siê mu nawet podoba³o, a pewno byœcie go te¿ tutaj olali jako sêdziego. Musi byæ rĂłwnowaga. Jacyœ jesteœcie wojowniczy, na Sopot, te¿ myœleliœcie, ¿e Mandaryne aresztuj¹ i spal¹, albo wyœl¹ do Afryki ?? (by³a beznadziejna, ale nie przesadzajmy) Za ma³o j¹ skrytykowali itp itp czytalem tu na forum, naogl¹daliœcie siê ca³kowicie pozbawionego wyczucia dobrego smaku Idola, i teraz gnêbilibyœcie najchêtniej wszystkich na Sopocie i w Tañcu.
Kasia siê te¿ pewno rozkrêci, ale Magda jest The BEST. A Paszt nie super gwiazda, a tañczy³ najlepiej, lepiej ni¿ Olivier, ktĂłry powinienby³ odpaœæ zamiast Carlos, bo by³ w tym odcinku gorszy. Natomiast taka gwiazda jak Del¹g ostatnio prawie siê nie rusza³, wiêkszoœæ tañca przesta³.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jeja. ALe czy ktoœ napisa³, ¿e jury ma "gnoiæ" zawodnikĂłw? Chyba nie, raczej obiektywnie oceniæ. A nie ³ĂłdŸmy siê, ¿e oceny Beaty Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego nie s¹ obiektywne. W "Tañcu z gwiazdami" nikt nikomu nie mĂłwi: "Byliœcie beznadziejni, idŸcie lepiej gotowaæ marchewkê". Jury mĂłwi co by³o nie do koñæa tak, jak trzeba, co nale¿y poprawiæ. A to chyba gnojenie nie jest.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

1 odcinek nowej edycji tanca z gwiazdami ogladalo 4,34 mln widzow :!: :!: :!: fantastycznie :D :D :jupi: :brawo: :spoko: :] :D
taniec z gwiazdami jest tak popularny ze znalazl sie w 20 najpopularniejszych tematow w wyszykiwarce jest na miejscu 18 ale jestem pewien ze jeszcze osiagnie lepsze miejsce :D :D :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Niedawno widzialem reklame "Tanca z gwiazdami" i pokazali 10 par tak jak pokazuja na poczatku programu i na koncu stali prowadzacy i mowia cos takiego (moge przekrecic :D ): "K.S.w programie jeszcze nadal jest 10 par H.U. ale niedlugo to sie zmieni" potem lektor mowi "taniec... w niedziele o 20:05" i na koncu Hubert "i bedzie grac gitara" :lol: ale to tak smieszniej brzmialo i pewnie ta reklame robili przed lub po 1 odcinku bo bylo slychac na koncu smiech widowni :D
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

w jakim studiu odbywa siĂŞ nagranie programu i jak siĂŞ dostaĂŚ do publicznoÂści?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bardzo fajny byl wczorajszy odcinek :D juz jutro zobaczymy ile mln go ogladalo :p (mam nadzieje ze duzo :) ) juz odpadla 1 para i bardzo dobrze bo nie lubilem ich jeszcze tylko jak odpadnie para nr 2 (Conrado i Magda) to zostana prawdziwe gwiazdy :) coraz bardziej podoba mi sie prowadzenie przez skrzynecka a hubert jak zawsze znakomicie ale wkorza mnie w tym programie pani tyszkiewicz kazdej parze gada ze sa wspaniali fantastyczni itp zreszta tak samo wodecki ale on nawet moze byc bo nawet czasem powie cos tam smiesznego a tyszkiewicz nic :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Kolejny odcinek II edycji tez bardzo fajny!!! Cichopek, Cichopek i jeszcze raz Cichopek NAJLEPSZA :!: :!: :!: BEZKONKURENCYJNA :!: :!: :!: GENIALNA :!: :!: :!:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Bunio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 22 mar 2005, 23:34
Kontakt:

Post autor: Bunio »

Moglby ktos wykonac jakies fajne capsy (im wiecej tym lepiej) z edyta herbuÂś? To ta od wesolowskiego :) Bylbym bardzo wdzieczny :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość