[TVN] Dzieciaki z klasą

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

anonim
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 21 maja 2004, 14:34

[TVN] Dzieciaki z klasą

Post autor: anonim »

Kto jest producentem "dzieciakĂłw z klasÂą"?
anonim
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 21 maja 2004, 14:34

Post autor: anonim »

Mam jeszcze jedno pytanie w zwiÂązku z tym teleturniejem. Czy jest jakaÂś strona na ktĂłrej mozna poczytac o caÂłej ekipie (reÂżyser, producenci, itd) tego teleturnieju???
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Z tego co widzĂŞ, to nowy uÂżytkownik - anonim - ciÂągle interesuje siĂŞ tylko ekipÂą i zapleczem powstawania programĂłw. JeÂśli dobrze pamiĂŞtam, to wczeÂśniej pytaÂłeÂś o krakowski TVN i o tamtejszÂą ekipĂŞ :D Program ma swojÂą stronĂŞ internetowÂą: http://dzieciakizklasa.onet.pl/ . Witryna zostaÂła przygotowana przez Onet, tak wiĂŞc nie naleÂży spodziewaĂŚ siĂŞ po niej zbyt wiele.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Widzê £ukasz, ¿e nie zabardzo pochlebiasz onetowi, z którym tak wiernie wspó³pracuje TVN. Z drugiej strony nasz nowy u¿ytkownik, nie zna zdaje sie opcji 'edytuj'. A to szkoda... :(
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nowych uÂżytkownikĂłw trzeba zostawiĂŚ w spokoju. DopĂłki nie majÂą na swoim koncie kilkunastu postĂłw niech siĂŞ oswajajÂą i nic im kasowaĂŚ czy zmieniaĂŚ nie moÂżna...
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja nie mówie ¿eby zmieniaÌ czy usuwaÌ, ale jesli mu nie zwrócisz uwagi, bêdzie on swój b³¹d powtarza³. Nie mówie tu o karceniu a tylko o poinformowaniu go. Choc napisa³em to mo¿e tak, ¿e mog³o zabrzmieÌ inaczej :) .
Pozdrawiam, Filip
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

Jezeli juz mowa o ty dzieciakch ro mze chlopaki sa moadre ale jak mowia i czym sie interesuja to wygladaja jak jakies Zombie!

PZDR: SMT
anonim
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 21 maja 2004, 14:34

Post autor: anonim »

No i podaliœcie mi strone na któr¹ sama potrafie wejœÌ przez ONETA a ja chcia³am strone ,,zakulisowej ekipy" tego programu :?
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Innej raczej nie znajdziesz, chyba ze jaie info wyciagniesz skad albo z kogos. :P
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

"Dzieciaki z klasÂą" - wkrĂłtce nowe odcinki...

Post autor: szym »

Obrazek

TVN prowadzi juz rekrutacje do drugiej edycji programu "Dzieciaki z klasÂą". Jak Âłatwo siĂŞ domyÂśliĂŚ pewnie gdzieÂś w styczniu na antene zawitajÂą nowe odcinki... Mimo, Âże program miaÂł doÂśc dobrÂą oglÂądalnoÂśc to mi siĂŞ aÂż tak bardzo nie podobaÂł...

A Wam??
:)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

No nie byÂło to coÂś ciekawego ale jak nie byÂło nic innego to siĂŞ oglÂądaÂło.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Program dla bardzo ambitnych rodziców ( a nawet zaambitnych). Widzia³em zaledwie kilka odcinków i dochodzê do wniosku, ¿e program móg³ wywo³aÌ u dzieci traume - ucz siê, nie przynieœ nam wstydu przed ca³¹ Polsk¹. O problemach natury psychologicznej nawet nie mówiê... W pewnym momencie rozwoju dziecka nauka powinna byÌ przygod¹ - chêci¹ poznawania prawdy o otaczaj¹cym œwiecie, a nie wkuwaniem jakiœ encyklopedii dla ucznia szko³y podstawowej etc.
Najbardziej rozbawi³ mnie taki ch³opiec, który powiedzia³, ze jego konikiem jest Wojna Trzydziestoletnia- owszem bardzo ciekawa, ale chyba nie dla dziecka. Ciekawe co go tak w niej zainteresowa³o suytuacja ch³opa na wsi? Pozycja koœcio³a katolickiego? A mo¿e transport wojsk? Naprawdê nie wiem. Zreszt¹ ciekawe, kto mu to wymyœ³i³ - mamusia czy tatuœ? J
uz na samym pocz¹tku dostawa³em drgawek - wszytkie wyuczone na pamiêÌ, mówi¹ jak nakrêcone wczeœniej przygotowany przez rodziców teskt. Zabwane by³a te¿ martyna W. - pewnoienie zna³a odpowiedzi na wiêkszoœÌ czytanych pytaù - bez kartki na pewno nie poradzi³aby sobie.
PS wiem co mĂłwie - mam psychologiĂŞ, pedagogikĂŞ, praktykĂŞ w szkole i nie pozowoliÂłbym aby moje dziecko oglÂądaÂło taki program albo aby braÂło udziaÂłw podobnej imprezie. Wszak poraÂżka moÂże byĂŚ bolesna w tak mÂłodym wieku....

PPS MakAleks na TVP1 leciaÂły bardzo dobre filmy dokumentalne, zaraz potem teatr.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale dzieci uczÂą siĂŞ rywalizacji i wspĂłlzawodnictwa bardzo wczeÂśnie i po czeÂści poznajÂą to co czeka ich w przyszÂłoÂści czyli wielki wyÂścig szczurĂłw.
MĂłwmy co chcemy ale taka jest prawda.
Z drugiej strony doktorku masz racje, Âże takie programy mogÂą wywoÂływac traumatyczne przeÂżycia ale w koĂącu nie kaÂżdy w takim programie musi breaĂŚ udziaÂł i decydujÂący siĂŞ na ten krok powinni byĂŚ przygotowani na przegranÂą.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

te dzieci sÂą straszne, jakbym byÂł w ich wieku to wstydzilbym sie ludziom pokazywac na oczy, bo by sobie jeszcze pomyÂśleli ze jestem kujon co nawet z kumplami na dwĂłr w piÂłe pograĂŚ nie chodzi, z nich juz nic nie bĂŞdzie jak one w takim wieku nie widza Âświata poza naukÂą, beda same profesorki, doktorki habilitowane i inne takie, nawet nie poznaja co to znaczy byĂŚ dzieciakiem :? :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

jedyne co poiwiem na temat tego programu to to ze jest bardzo dobrym posunieciem tvnu ogldalniosc byla bardzo dobra jak na tvn i mysle ze robia bardzo dobrze, a co sadze o programie, ogldalem kilka odcinkow i mysle ze calkiem fajna formula, z psychologicznego punktu widzenia pewnie nie wlasciwa, ale mysle ze tym milionom dzieci przed telewizorami bardziej zagraza 5 juz edycja baru niz dziaciaki z klasa... :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości