Szymon Majewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tvn.pl pisze:Szymon Majewski laureatem konkursu "ZÂłote Dzioby Radia WAWA"

Szymon Majewski zosta³ nagrodzony w konkursie organizowanym przez Radio WAWA "Z³ote Dzioby". Zwyciê¿y³ w kategorii "Medialna OsobowoœÌ Roku". Na wynik g³osowania niew¹tpliwe wp³yn¹³ sukces programów "Mamy Ciê" i "Szymon Majewski Show" emitowanych w tvn.

Wed³ug Jaros³awa Paszowskiego, Dyrektora Radia WAWA, nagroda ma na celu "wyró¿nienie najciekawszych i najbardziej wartoœciowych polskich muzyków i ich dzie³, a tak¿e najciekawszych wydarzeù roku i wyró¿niaj¹cych siê osobowoœci medialnych".

UroczystoœÌ wrêczenia "Z³otych Dziobów Radia WAWA 2005" odby³a siê 17 listopada 2005 roku w klubie Tango & Cash w Warszawie.
Pewnego dnia bylo o tym w "Co za tydzien" ale w tamtym odcinku mowili kto jest nominowany do tej nagrody... i ze ta nagroda jest rozdawana poraz pierwszy... :D

Wiec wielkie gratulacje dla Szymona :brawo: :D

I to nie ostatania nagroda o ktorej sie dowiedzialem ze trafila do rak kogos z TVN: Piotr Walter MenadÂżerem Roku 2005 :D
http://www.tvn.pl/2005,11,1259958,nagoraco.html

jeszcze dwie fotki z wreczenie tych nagrod:
ObrazekObrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

:brawo: :brawo: Brawa dla Szymona! Któ¿ siê spodziewa³ ¿e to on otrzyma TeleKamerê (kat. "Rozrywka"). Ale wejœcie i przemowa by³a naprawdê przednia ;) :brawo:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O matko aleÂż sie uÂśmiaÂłem. :smiech: :smiech: :smiech: Genialny pomysÂł aby z Szymonem byÂły dwie osoby z kabaretu. :D Wielkie gratulacje dla Szymona i dla wszystkich ktĂłrzy pracujÂą przy jego programie.

P.S. widziaÂłem Âże tan na widowni koÂło Szymona siedzieli Ci z kabaretu i tak bardzo chciaÂłem Âżeby wygraÂł (bo myÂślaÂłem Âże to bĂŞdzie jednak Skrzynecka i UrbaĂąski) i bardzo siĂŞ ucieszyÂłem. :brawo: :brawo: :jupi: :jupi:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

superexpress.pl pisze:(...)Ubaw na caÂłego
Pozostali goÂście bawili siĂŞ Âświetnie. Szymon Majewski nie rozstawaÂł siĂŞ z Andrzejem Lepperem (MichaÂł ZieliĂąski) oraz RenatÂą Beger (Jolanta Wilk), gwiazdami programu "Szymon Majewski Show".

W czasie wystêpów zespo³u Mezzo dziennikarz przedstawi³ swój w³asny show, staraj¹c siê za wszelk¹ cenê zwróciÌ na siebie uwagê kamerzystów. Cel osi¹gn¹³ dopiero odbieraj¹c Telekamerê w kategorii Rozrywka.(...)
Obrazek
^Szymon Majewski w chiĂąskim kapelusiku, ktĂłry dostaÂł od Leppera (MichaÂła ZieliĂąskiego). Satyrykowi nic nie jest w stanie zepsuĂŚ zabawy.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ZnalazÂłem pare fotek Szymona z tymi osobami z "RozmĂłw w tÂłoku":

ObrazekObrazek
Obrazek

> Z DodÂą:

Obrazek

> No i sam:

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

onet pisze:Marek Safjan, Eustachy Rylski, Szymon Majewski, Maria Peszek, Niklas Zennstroem oraz organizacja wolontarystyczna Zielona Akcja - to tegoroczni laureaci nagrody tygodnika PrzekrĂłj: "Fenomen Przekroju 2005".(...)

Szymona Majewskiego uhonorowano m.in. za "humor, który nie zawstydza. Za odwagê i trafnoœÌ w obœmiewaniu tego wszystkiego, co w Polsce œmieszne i ma³e".(...)
Gratulacje! :brawo: Tu juz 2 nagroda dla Szymona Majewskiego w tym roku. :D MoÂże wkrĂłtce bedzie 3 - Wiktor. I pewnie jeszcze zdob.edzie cos na Festiwalu Dobrego Humoru(czy jak to sie zwie :D ).

P.S. TerraX weÂź zmieĂą nazwe tematu, bo Szymon Majewski juÂż dawno odrzedÂł z Radia ZET. ByÂłbym wdziĂŞczny gdybyÂś tylko zostawiÂła Szymon Majewski. :D :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Szymon Majewski to najleprzy polski satyryk, tak twierdzi nawet mĂłj wychowawca...a to juÂż wielki plus :D
Wróciłem!!
agafonik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 19:10

Post autor: agafonik »

SZYMON jest UROCZY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zurkamil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 04 lut 2006, 10:07

Post autor: zurkamil »

jest uroczy i robi z siebie chorego psychicznie tylko dla kasy jesli myslicie ze jest prawdziwy to znaczy ze nic nie wiecie o tv
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

DziÂś brzydki* Szymon Majewski pojawiÂł siĂŞ na gali "VIVA NajpiĂŞkniejsi" ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TUTAJ jest wywiad z Szymonem Majewskim z "Gali". :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Teraz na polszmacie 2 u "Kuby WojewĂłdzkiego" jest Szymon Majewski. Jeszcze ma dÂługie wÂłosy wyglÂąda jak... hm... :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

DziÂś w lokalnym dodatku "Na luzie" Szymon opowiada swoje najlepsze dowcipy...


[url=http://www.michal_fotki.republika.pl/majewski1.JPG]OKÂŁADKA GAZETY[/url]

[url=http://www.michal_fotki.republika.pl/majewski2.JPG]DOWCIPY SZYMONA[/url]
kliw keram
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2006, 07:42

szymon majewski show

Post autor: kliw keram »

:brawa: Pnie Szymonie jestem pana wiernym telewidzem i kiedy myslaÂłem, Âże zniknie Pan ze swoim programem z TVN chcieÂłem emigrowaĂŚ. DziĂŞkujĂŞ, Âże mogĂŞ jeszcze trochĂŞ pomieszkaĂŚ w tej debilnej rzeczywistoÂści.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ZnalazÂłem fajny artykuÂł na onecie o Szymonie. Oto fragment:
Szymon Majewski obnaÂża politykĂłw, szydzi z narodowego koÂłtuĂąstwa i troszczy siĂŞ o zdrowie psychiczne PolakĂłw

JeÂśli blisko 3,5 mln PolakĂłw Âśmieje siĂŞ z wÂładzy, a poprzez Âżart potrafi odreagowaĂŚ to, co fundujÂą im politycy, nie jest jeszcze z nami najgorzej. To oznacza, Âże nie daliÂśmy siĂŞ zwariowaĂŚ, ba, przestraszyĂŚ, a polityczna zawierucha nie odebraÂła nam zdrowego rozsÂądku. Z drugiej strony, rosnÂąca z kaÂżdym dniem widownia programu „Szymon Majewski Show” (TVN) pokazuje, Âże nam wszystkim coraz bardziej potrzebne sÂą odskocznia i spoÂłeczny wentyl bezpieczeĂąstwa.
A oto ca³oœÌ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości