Szymon Majewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Szymon Majewski w moim serwisie http://www.mamycie.gag.pl w specjalnym wywiadzie zdradza powody odejÂścia z Radia ZET i charakteryzuje swĂłj nowy program. MĂłwi teÂż, Âże najprawdopodobniej czas "Mamy CiĂŞ!" dobiega koĂąca. MĂłwi o anegdoach zwiÂązanych z tym programem. Ten wywiad dostĂŞpny jest od dziÂś w serwisie http://www.mamycie.gag.pl. Zapraszam do zapoznania siĂŞ z jego treÂściÂą.
Ostatnio zmieniony piątek 17 cze 2005, 14:58 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Good job. Ale jakiÂś oschÂły ten Majewski, no ale ponoĂŚ tacy sÂą wÂłaÂśnie satyrycy- na scenie rozbrajajÂą, poza nia sÂą nudziarzami i smutasami :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie wiem jak to wyszÂło. On jest trochĂŞ bardziej rozluzowany, ja te odpowiedzi poprzerabiaÂłem, ale Szymon natychmiast interweniowaÂł, Âże poprzekrĂŞcaÂłem. :) Teraz jest juÂż wersja raczej jego. Teraz poprawki okrojone sÂą juÂż do minimum, tak, Âżeby byÂło wiadomo o co chodzi.
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

SpotkaÂłeÂś siĂŞ z nim?? A moÂże na telefon?? Czy posÂłaÂłeÂś mu pytania :>
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Emailem oczywiÂście. ChciaÂł odpowiedzieĂŚ telefonicznie, ale byÂłoby to dla mnie niewygodne. Wtedy to juÂż w ogĂłle poÂłowĂŞ bym przekrĂŞciÂł. :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Nie wiem jak to wyszÂło. On jest trochĂŞ bardziej rozluzowany, ja te odpowiedzi poprzerabiaÂłem, ale Szymon natychmiast interweniowaÂł, Âże poprzekrĂŞcaÂłem. :) Teraz jest juÂż wersja raczej jego. Teraz poprawki okrojone sÂą juÂż do minimum, tak, Âżeby byÂło wiadomo o co chodzi.
nie daÂłeÂś mu do wglÂądu przed publikacjÂą ?? Jak tak moÂżna.. :evil2:

-edit-

chodzi o autoryzacjê - ca³kiem mi ten wyraz z g³owy wyszed³, ile to siê nag³owi³em ¿eby sobie przypomn¹Ì :lol:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Da³em, ale póŸniej przypomnia³o mu siê, ¿e nie wszystko jest okej i kilka rzeczy kaza³ dopiero póŸniej poprawiÌ.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A jak Ci siĂŞ udaÂło sprawiĂŚ, Âże odpowiedziaÂł na te Twoje pytanka?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

By³o bardzo ciê¿ko. G³ónie za spraw¹ interwencji Biura Prasowego TVN. Wczeœniej obieca³ mi kiedyœ odpowiedŸ, ale nie odpowiada³. Dopiero jak opisa³em sytuacjê w biurze prasowym TVN, to odpisa³.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Grand Prix imprezy i B³êkitny melonik Charliego dla "Mamy Ciê"
MediaLink.pl pisze:W sobotĂŞ, zakoĂączyÂł siĂŞ trzydniowy, VI Festiwal Dobrego Humoru w GdaĂąsku.
Grand Prix imprezy i B³êkitny melonik Charliego, przyznano programowi rozrywkowemu prowadzonemu przez Szymona Majewskiego - Mamy Ciê.


Jury pod przewodnictwem Rados³awa Piwowarskiego, po raz kolejny doceni³o oryginalne i interesuj¹ce prowadzenie, ciesz¹cego siê du¿¹ popularnoœci¹ show.
Mimo iÂż, niedawno zdecydowano, o rocznej przerwie w emisji programu, zwiÂązany do niedawna z radiem ZET prezenter, miedzy innymi dziĂŞki kolejnym sukcesom dostanie szansĂŞ dalszej zawodowej realizacji.

We wrzeÂśniu Szymon Majewski pojawi siĂŞ w nowym, autorskim programie, jak udaÂło nam siĂŞ dowiedzieĂŚ nieoficjalnie, w cotygodniowej audycji nadawanej w najlepszym czasie antenowym, bĂŞdzie on na wesoÂło komentowaÂł spoÂłeczne i polityczne aspekty codziennego Âżycia oraz wyÂłapywaÂł absurdy dzisiejszego Âświata.

Kolejny sukces odniosÂło widowisko muzyczno-rozrywkowe Taniec z gwiazdami, docenione za sytuacyjny humor prowadzÂących.
(red., podkr. wÂł.)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

CieszĂŞ siĂŞ, Âże Majewski bĂŞdzie prowadziÂł taki program - bo facet naprawdĂŞ jest Âświetny :D :D :D i siĂŞ do tego nadaje :!: :!: Co prawda lubiÂłam "Mamy CiĂŞ!", ale moÂże czas na zmiany? Czekam z niecierpliwoÂściÂą, by zobaczyĂŚ Szymona w nowej roli :!: :] Pewnie bedzie duuuuuÂżooo Âśmiechu :!: 8) :jupi: :spoko:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
denis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 16:28

Post autor: denis »

wielka szkoda-dla radia zet
msiubka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 03 paź 2005, 23:48
Lokalizacja: Jaworzno

Majewski do bani......

Post autor: msiubka »

Majewski jest beznadziejny !!! :mad: Da³o siê jeszcze ogl¹daÌ "Mamy Ciê" (gagi super - Majewski - tragiczny) Jego rymowanki i dowcip s¹ na bardzo niskim poziomie. Ten nowy Szymon Majewski Show nie jest do ogl¹dania :x . Da siê patrzeÌ na "rozmowy w t³oku" i tyle. Majewskiego nie trawie sztucznoœÌ jego zachowania mnie dobija....... :twisted: :evil:
Facet chce byĂŚ Âśmieszny ale mu to nie wychodzi.....
Madzia
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Bez przesady :!: Do mnie Majewski trafia. Jest b. fajny :!: :wink: A jego kaw¹³y ciekawe i zabawne :!: Ostatnio z tym "Szymon Majewski-prezydentem wszystkich pluszaków" "rozwali³" mnie totalnie :!: :D :D Super :!: :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj Szymon Majewski w swoim SMS fajnie nasladowal glos Bartoszewskiego. :lol: :lol: :lol: Wtedy bardzo sie usmialem takze tez kiedy byl ten material w teleturnieju Konca nie widac. :D :D :D :D :D Normalnie genialnie to zrobil :D :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 66 gości