Piotr Kraśko

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Meteor »

Nieoficjalne informacje wskazują, że P. Kraśko przynajmniej na razie nie poprowadzi Faktów.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/p ... e-prowadzi
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Piotr Kraśko

Post autor: melona »

Piotr jest na zwolnieniu lekarskim, a doniesienia o rzekomych decyzjach stacji okazały się nieprawdziwe.
https://swiatseriali.interia.pl/telewiz ... EbyvYexEEc
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Piotr Kraśko

Post autor: melona »

ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Piotr Kraśko

Post autor: ukrytaprawda »

Czas najwyższy aby Kraśko zszedł z anteny. Jazda bez uprawnień i unikanie płacenia podatków to przecież przestępstwo. Jego teraz bicie się w pierś i udawany żal jest żałosny.
Kocham Martę Klos :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Piotr Kraśko

Post autor: maxxx »

Nie zamierzam bronić Piotra Kraśko, bo zachował się idiotycznie.Ale nie jestem zwolennikiem ścinania głów, ostatecznie nikogo nie zabił.Swoją cenę poniósł(prosze mi pokazać wśród ludzi z przestrzeni publicznej kto zapłacił tak wysoka karę?)+ cene zdrowia.

Możecie mi zarzucić podwójne standardy, relatywizowanie itp, ale jak dla mnie może wracać.Czy odrazu do Faktów,nie wiem.Zawsze jest jakaś forma medialnego czyścca-vide K.Skórzyński 8) Jak każdego będziemy kładli na ołtarzu moralności i palili na stosie lada chwila zostaniemy z samymi tępymi propagandzistami medialnymi, tam nie ma nikt dylematów i skrupułów, nie choruje a kasuje co miesiąc.

Krótko mówiąc:odcienie szarości, to moja diagnoza, patrząc wielotorowo na problem.

Jak nie wróci-zrozumiem, jak wróci-ok, nie oczekuje jak naiwniak, że ludzie z tv to świętoszki z faktu samego bycia w tv.

Kolejna sprawa, która chce poruszyć to zachowanie prowadzących program, a głównie chodzi mi o Dorotę Wellman.
Znowu, nikt normalny nie oczekuje spijania sobie z dziubków podczas takiej rozmowy.Ale takie wcinanie się co zdanie, pospieszanie zwyczajnie bez klasy.A już to grzeczny chłopczyk to zwyczajna żenada.
Jak nie ma czasu, to po co zapraszać?
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Piotr Kraśko

Post autor: matik »

Jakby nie wracał do Faktów to tej rozmowy w DDTVN by nie było. Co do Doroty Wellman. Tak, od początku była negatywnie nastawiona, ale to nie ona zaprasza gości do programu i mimo swoich emocji powinna być bardziej profesjonalna. Co do pospieszania - widać było, że padły konkretne pytania i miały paść konkretne odpowiedzi (podejrzewam, że według scenariusza :P ) a to, że Kraśko bardzo długo odpowiadał i robił dygresje choćby w stronę Morawieckiego to co innego. Jak na DDTVN to była bardzo długa rozmowa, nie ma na co dzień w tym programie tak długich rozmów (w całości nawet nie została zamieszczona na stronie internetowej, fragment z największą napastliwością Doroty został wycięty) przez co nie odbył się występ Eweliny Flinty na koniec programu. Więc też nie do końca tak, że nie ma czasu to po co zapraszać. Wystarczyłoby, że Kraśko odpowiadałby na pierwsze pytanie wprost a nie na około to tak długo by to nie trwało.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Piotr Kraśko

Post autor: maxxx »

Też tak zrozumiałem, ze wraca.Powiedział, że zwolnienie lekarskie ma do 04.11-to dość sugestywne.

Nie polemizuje, bo zgadzam się z tym co napisałeś. Po prostu poszli trochę na żywioł.Trochę Go nie było, to chciał się chłop wygadać 8)

Ewelina Flinta mogła tylko zaspiewać swój topowy utwór" Żałuje", że nie wystąpiłam. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Piotr Kraśko

Post autor: melona »

ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Piotr Kraśko

Post autor: ukrytaprawda »

maxxx pisze: poniedziałek 03 paź 2022, 13:15 Nie zamierzam bronić Piotra Kraśko, bo zachował się idiotycznie.Ale nie jestem zwolennikiem ścinania głów, ostatecznie nikogo nie zabił.Swoją cenę poniósł(prosze mi pokazać wśród ludzi z przestrzeni publicznej kto zapłacił tak wysoka karę?)+ cene zdrowia.

Możecie mi zarzucić podwójne standardy, relatywizowanie itp, ale jak dla mnie może wracać.Czy odrazu do Faktów,nie wiem.Zawsze jest jakaś forma medialnego czyścca-vide K.Skórzyński 8) Jak każdego będziemy kładli na ołtarzu moralności i palili na stosie lada chwila zostaniemy z samymi tępymi propagandzistami medialnymi, tam nie ma nikt dylematów i skrupułów, nie choruje a kasuje co miesiąc.

Krótko mówiąc:odcienie szarości, to moja diagnoza, patrząc wielotorowo na problem.

Jak nie wróci-zrozumiem, jak wróci-ok, nie oczekuje jak naiwniak, że ludzie z tv to świętoszki z faktu samego bycia w tv.

Kolejna sprawa, która chce poruszyć to zachowanie prowadzących program, a głównie chodzi mi o Dorotę Wellman.
Znowu, nikt normalny nie oczekuje spijania sobie z dziubków podczas takiej rozmowy.Ale takie wcinanie się co zdanie, pospieszanie zwyczajnie bez klasy.A już to grzeczny chłopczyk to zwyczajna żenada.
Jak nie ma czasu, to po co zapraszać?
"Ostatecznie nikogo nie zabił" 😕 Beata Kozidrak też nikogo nie zabiła co nie zmienia faktu, że jest przestępca. Tak samo Kraśko. Przecież popełniał świadomie przestępstwa przez kilka lat. W żaden sposób nie można go usprawiedliwiać. Resortowe dzieci nie powinny być traktowane lżej. To tylko dziennikarz. Jaka karę poniósł? Dostał jakiś wyrok? Nie. Więc kary nie ma żadnej.
Kocham Martę Klos :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Piotr Kraśko

Post autor: matik »

Kraśko dostał wyrok więc dlaczego piszesz, że nie poniósł żadnej kary?
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Maciek_POZ »

ukrytaprawda pisze: sobota 05 lis 2022, 09:48 "Ostatecznie nikogo nie zabił" 😕 Beata Kozidrak też nikogo nie zabiła co nie zmienia faktu, że jest przestępca. Tak samo Kraśko. Przecież popełniał świadomie przestępstwa przez kilka lat. W żaden sposób nie można go usprawiedliwiać. Resortowe dzieci nie powinny być traktowane lżej. To tylko dziennikarz. Jaka karę poniósł? Dostał jakiś wyrok? Nie. Więc kary nie ma żadnej.
Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych. Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy, które kiedyś stracił - zatem trudno zakładać, że w ogóle nie umiał jeździć. Z kolei Beata Kozidrak jeździła po centrum Warszawy wężykiem, co mogło wskazywać na spore upojenie i taka osoba jest zagrożeniem dla ruchu drogowego - to nie było pół promila, które jest dozwolone w kilku krajach na zachodzie Europy, ale znacznie więcej. Nie pochwalam ani jednego, ani drugiego, ale tu akurat biorę rację matika, był w tej sprawie wyrok sądu i z tego co wiem ma zapłacić 100 tys. zł.
A argument z resortowymi dziećmi - "sorry, you could do something better than that" :roll:

Edit: mam na to źródło:
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/ ... wnien.html
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Meteor »

Często jest tak, że głośno domagający się aby znane osoby nie były traktowane zbyt łagodnie, faktycznie domagają się traktowania tych osób w sposób dalece bardziej surowy niż tzw. zwykłych Kowalskich.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Piotr Kraśko

Post autor: matik »

Tymczasem Kraśko już wrócił do pracy - w związku z wyborami jest wysłannikiem w Ameryce, dokładnie w Teksasie, tym samym wspierając pozostałych wysłanników TVN - Marcina Wronę i Jana Pachlowskiego.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Piotr Kraśko

Post autor: melona »

A czy do Faktów o 19 w TVN już nie powróci za stołem prezenterskim?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 35 gości