[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Jednym sÂłowem - ROZCZAROWANIE

Zmiany oczywiœcie na plus, ale liczy³em na coœ wiêcej. Obawia³em siê takiego ra¿¹cego czerwonego jak w TVP, ale tu akurat mile siê rozczarowa³em. A poza kolorystyk¹ praktycznie nic siê nie zmieni³o. Belki œwietne tylko brakuje przy nich jakiejœ animacji. Studio te¿ na plus, ale poza kolorystyk¹ zmieni³o siê naprawdê niewiele.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Zmiany kosmetyczne, ale na plus.. smiana studia nast¹pi w przyszlym roku wraz ze startem kana³u Polsat24.. mam nadzieje, ze do tego czasu Polsat œci¹gnie do "Wydarzeù" jak¹œ znan¹ twarz..
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

mks pisze:mam nadzieje, ze do tego czasu Polsat œci¹gnie do "Wydarzeù" jak¹œ znan¹ twarz..
To GugaÂła nie jest znany? :devil:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

oj niewiele sie zmieniÂło, liczyÂłem na cos zupeÂłnie innego, rozczarowaÂłem sie
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:To GugaÂła nie jest znany? :devil:
Jest i to tak bardzo, ¿e prowadzi³ dziœ "Wydarzenia" popo³udniowe i g³ówne. :D

Zmiany jak najbardziej na plus. Znacznie lepiej wszystko (oprawa graficzna, studio) wygl¹da ni¿ poprzednio. Bardzo podoba mi siê ten ruch kamery na pocz¹tku po czo³ówce.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Znany jest z tego, ¿e potrafi uœpiÌ nawet widza cierpi¹cego na bezsennoœÌ. :devil: Œwietne s¹ jego ³¹czenia: 'Halo Tomasz Macha³a, halo! Prosimy o wiêcej szczegó³ów'. :D

Skoro w 2008 roku (sÂądzĂŞ, Âże jesieniÂą) ma pojawiĂŚ siĂŞ nowe studio, to nie widzĂŞ sensu wprowadzania takich 'zmian' na kilkanaÂście miesiĂŞcy przed generalnym odÂświeÂżeniem serwisu.
Ale rozumiem - 15 lat Polsatu, prezent dla widzĂłw. RzeczywiÂście, prezent doskonale pasuje do ÂświĂŞtowania jesiennej poraÂżki stacji Solorza. :lol: 15 lat Polsatu - dwie poraÂżki na urodziny 'najlepszej' (inaczej) telewizji w Polsce.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

mks pisze:Zmiany kosmetyczne, ale na plus.. smiana studia nast¹pi w przyszlym roku wraz ze startem kana³u Polsat24.. mam nadzieje, ze do tego czasu Polsat œci¹gnie do "Wydarzeù" jak¹œ znan¹ twarz..

Mam nadziejĂŞ, Âże nie bĂŞdzie to Krzysztof Ibisz. :devil:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:doskonale pasuje do ÂświĂŞtowania jesiennej poraÂżki stacji Solorza.
Szczerze Ci wspó³czujê, ¿e nadal do Ciebie nie dotar³o, ¿e œwiêtowane jest 15-lecie tej stacji (jako ca³okszta³t), a nie tylko tegoroczna jesieù. Twoje szczekanie na Polsat jest ju¿ nudne. Jesteœ chyba najbardziej fanatycznym fanem TVN na tym forum i na ca³e szczêœcie inni nie powtarzaj¹ Twojego zachowania.
Skoro w 2008 roku (sÂądzĂŞ, Âże jesieniÂą) ma pojawiĂŚ siĂŞ nowe studio, to nie widzĂŞ sensu wprowadzania takich 'zmian' na kilkanaÂście miesiĂŞcy przed generalnym odÂświeÂżeniem serwisu.
Element odÂświeÂżenia jest czĂŞsto stosowany. Zmiany poczyniono niewielkie, a efekt jest bardzo dobry (na pewno lepiej wyglÂąda, niÂż wczeÂśniej).

No, ale po co ja to Ci t³umaczê - i tak mój przekaz nie dotrze (no chyba, ¿e bêdê wychwala³ TVN to siê do³¹czysz).
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

A ja powiem krotko DNO.

TO sa zmiany - oprawa ta sama tylko barwy sie zmienily studio to samo tylko kolory sie zmienily.

Zreszta o czym my mowimy?!! Przeciez to jest Polsat - czego sie mozna bylo spodziewac?
Wiadomo ,ze zadnych rewelacji nie bedzie.

A juz najbardziej mnie rozwalilo jak gugala powiedzial , ze dzis 15 lecie najwiekszej prywatnej tv w polsce :lol:

Przepraszam bardzo ale jak dla mnie wielkosc stacji nie zalezy od wielkosci wiezowca tej stacji tylko np od ilosci jej programow , jakosci i ogladalnosci.
A ilosc kanalow ( znanych ) to przepraszam bardzo kto ma? Polsat czy TVN?

Wiele osob nawet nie wie ,ze jest cos takiego jak polsat zdrowie i uroda - a spytaj sie kogos czy wie co to tvn 24 , lub np tvn7, lub tvn style lub tvn turbo.

Polsat jest smieszny.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

zawsze by³, no ale w 15 lecie trzeba sobie pos³odziÌ :P wyobraza³em sobie jak¹s rewolucjê a tu widzê, ¿e pokojowo siê to odby³o, czyli przestawimy stó³ tam sie podmaluje i mamy zmiany :P no ale co, utrwalaj¹ swój wizerunek, s³abiutki PR
TVN innowacja i nowoczesność...
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

PatrzÂąc na nazwĂŞ wÂątku i na te "zmiany", moÂżna spokojnie stwierdziĂŚ Âże Wydarzenia NIE SÂĄ lepsze od \\'iadomoÂści.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ZaleÂży w czym nie sÂą lepsze. Bo w jakoÂści programu wydarzenia sÂą duuuuÂżo lepsze o WiadomoÂści.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mexodio, jeÂśli ja mam do wyboru: ''Wydarzenia'' lub ''WiadomoÂści'' to wybieram ''Wydarzenia'' :)
Od wczoraj do grona prowadz¹cych popo³udniowe ''Wydarzenia'' do³¹czy³ Miko³aj Jankowski, reporter programu i zauwa¿y³em, ¿e kolejna reporterka TVN24 po M. Hykawy przesz³a do ''Wydarzeù'' - jest to Bogna Mendroch.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

kamilo pisze:i zauwaÂżyÂłem, Âże kolejna reporterka TVN24 po M. Hykawy przeszÂła do ''WydarzeĂą'' - jest to Bogna Mendroch.
Ona byÂła juÂż wszĂŞdzie - TVN, TVP, teraz Polsat.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

Tak. TeÂż wÂłaÂśnie dzisiaj widziaÂłem MikoÂłaja Jankowskiego w roli prezentera i muszĂŞ mu przyznaĂŚ, Âże Âświetnie siĂŞ sprawdza w tej roli :D Podoba mi siĂŞ, Âże nie mĂłwi to samo co wszyscy na poczÂątku w ,,Wydarzeniach": ,,Beata Grabarczyk/JarosÂław GugaÂła/MichaÂł Kwiatkowski/Magdalena Kaliniak/ witam! Zapraszam na Wydarzenia", tylko ,,Nazywam siĂŞ MikoÂłaj Jankowski, a to sÂą Wydarzenia. Zapraszam!". MikoÂłaj jest oryginalny.

W ogóle widaÌ jak bardzo Wydarzenia zaczê³y siê zmieniaÌ (na lepsze) od kiedy nie ma w nich Lisa. Od razu powiem, ¿e lubi³em ogl¹daÌ ,,Lisowe Wydarzenia" ale za czasów Lisa tylko Hanka mog³a byÌ ,,najlepsza" i nikt nie móg³ jej przyÌmiÌ. Dlatego Tomasz Lis specjalnie zatrudnia³ bardzo kiepskich prezenterów. Teraz nareszcie zaczê³o siê to zmieniaÌ. Zostaj¹ zatrudniani nowi, zdolni ludzie (np. Magdalena Kaliniak, Miko³aj Jankowski, wkrótce Marta Leleniewska i obiecani przez Guga³ê nowi prezenterzy na 18.50. Guga³a i Grabarczyk maj¹ znikn¹Ì z foteli prowadz¹cych). Zmiany id¹ zdecydowanie ku lepszemu! :D :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości