POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Filmy Polsatu na święta: (24-26 grudnia)
Noc Wigilijna (2001)
Kevin sam w Nowym Jorku (1992)
Święta Last Minute (2004)
Pocałunek śmierci (1995)
Księżniczka łabędzi: Skarb czarnoksiężnika (1998)
Smocze Wzgórze (2002)
Świąteczna Pułapka (2002)
Zwariowane Święta Karrolla (2004)
Edward Nożycoręki (1990)
Obłędny rycerz (2001)
Epoka lodowcowa (2001)
Pokojówka na Manhattanie (2002)
Amerykański żigolak (1980)
Pewnego razu w lesie (1993)
Smocze wzgórze II: Magiczna Kostka (2006)
Zawód Święty Mikołaj (2001)
Nie wierzcie bliźniaczkom (1990)
W krzywym zwierciadle: Rodzinne święta (2003)
Żona Pastora (1996)
Sam w domu po raz trzeci (1997)
Strażnik Teksasu Próba ognia (2005)
Mądrość krokodyli (1998)


Ramówka Świąteczna nie zachwyca. Tak jak w TVNie dużo powtórek. W TVP też jakiś wielkich rewelacji nie ma. Jak dla mnie ramówka świąteczna w TVN, Polsacie i TVP jest równa. Nie ma gorszych i lepszych chyba :lol2:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: pop »

Polsat chyba zamierza przyciągnąć przed scenę w sylwestra trochę więcej osób niż rok temu TVN. HGW poinformowała dziś, że wspólnie z zarządem stacji zdecydowano, iż "Sylwestrowa Moc Przebojów" odbędzie się na Placu Konstytucji, a nie przed PKiN. Organizatorzy spodziewają się, że na imprezie pojawi się około 200 tys. osób.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

pop pisze:HGW poinformowała dziś, że (...) odbędzie się na Placu Konstytucji, a nie przed PKiN.
O tym, to akurat było wiadomo od dawna.

Warto jednak dodać, że patronem medialnym jest również Radio ZET. Imprezę poprowadzi m.in. Rafał Bryndal i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy. B. oraz stała polsatowska ekipa - Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska, Maciej Dowbor, Agnieszka Popielewicz oraz Joanna Liszowska.

O scenie:
tvpolsat.info pisze:Jej konstrukcja ma wymiary 25 x 27 m a wysokość 18 m. Tylna ściana będzie miała wymiary 28 x 20 m. W czasie koncertu użytych zostanie około 700 urządzeń świecących i około 140 głośników o łącznej mocy 280 kW. Do zasilania urządzeń elektrycznych potrzebna będzie moc przekraczająca 1,5 MW. Na ogrodzenie sceny i sektorów wykorzystane zostaną płotki zabezpieczające o łącznej długości 3 km.
Koncert rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do około 02:30.

Oficjalna strona internetowa. :arrow: http://www.sylwester2008.waw.pl
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: pop »

Sylwestrowa scena na pl. Konstytucji:
Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Co sądzicie o wczorajszym koncercie Polsatu? Oglądał ktoś? Jak dla mnie rewelacja. :D Co prawda oglądałem tyle, na ile udało się spojrzeć w czasie kameralnej imprezy, ale teraz oglądam powtórkę na Polsacie2. :D Było pod znakiem ABBY, ale nie w granicach szaleństwa. No i scena. Widać, że zmieniają się standardy. Już nie wystarczą jakieś żyrandole czy kotary powieszone na scenie. :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: piotrek888 »

Ja widziałem tylko kątem oka też na imprezie. Oglądałem kawałek na P2 i muszę powiedzieć, że naprawdę mnie zaskoczyli. Profesjonalna scena może gdyby tylko jacyś nowi prowadzący bo Ibisz mnie irytuje.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Polsat

Post autor: mks »

Impreza rewelacyjna. Było rozrywkowo, zcasami zaskakująco. Wystąpiły przyjemne gwiazdy. Ludzie jednak najlepiej bawili się przy... zespole Boys. Warszawa po prostu oszalała kiedy oni śpiewali, był śpiew, skakanie, taniec.. naprawde genialnie. Co ciekawe w tym samym momencie we Wrocławiu Beata Kozidrak usypiała publicznośc 'Modlitwą o złoty deszcz'

Scena polsatowska najlepsza z dotychczasowych scen Polsatu. Dwójka zrobiła jakieś wstrętne ronda, wyglądało to okropnie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat

Post autor: qmate »

Polsat chwalił się wczoraj, że miał oglądalność Sylwestra 13 mln. Co ciekawe, już ktoś podał wyniki Sylwestra w Dwójce w innym temacie i wynoszą one około 5-6mln, przy udziale około 40%. Ciekawe, bo Polsat musiałby mieć udziały ponad 80%, co daje razem > 120%. Nie ładnie, która stacja przesadza?
//////////
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Polsat zaznaczył, że 13 mln to widownia łączna.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

qmate pisze:Polsat chwalił się wczoraj, że miał oglądalność Sylwestra 13 mln. Co ciekawe, już ktoś podał wyniki Sylwestra w Dwójce w innym temacie i wynoszą one około 5-6mln, przy udziale około 40%. Ciekawe, bo Polsat musiałby mieć udziały ponad 80%, co daje razem > 120%. Nie ładnie, która stacja przesadza?
Przesadzają obie moim zdaniem :? Powinni podać, że oglądalność wyniosła ponad 3 miliony, bo tyle było średnio naprawdę... :lol2:
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Polsat

Post autor: mfdtv4 »

Co jak co, ale imprezy plenerowe TV Polsat wychodzą :) Dużo muzyki i zabawy, mało reklam. TVNowi niestety ciężko dorównać w tej dziedzinie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Polsat

Post autor: Marcin »

To jeszcze kilka zdjęć:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jurek Owsiak podczas dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedział, że chce namówić również Polsat, by w przyszłym roku transmitował finał WOŚP.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Polsat

Post autor: skorupa2006 »

Nie wiem czy kierownictwu ITI/TVN się to będzie podobało. Pamiętajmy że Orkiestra jest na TVN prawdopodobnie tylko z powodu istnienia kanału Owsiak.TV...
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: D00 »

skorupa2006 pisze:Nie wiem czy kierownictwu ITI/TVN się to będzie podobało. Pamiętajmy że Orkiestra jest na TVN prawdopodobnie tylko z powodu istnienia kanału Owsiak.TV...
Rok temu OwsiakTV nie było, a orkiestra była...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości