[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Mam mieszane uczucia co do 1 odcinka na żywo. Scena jak najbardziej na TAK! :D Większość uczestników jak dla mnie była gorsza niż na castingach. Poziom trzymał Szpak i Loska i to ich póki, co widzę w finale. Pozytywnie zaskoczyły mnie Sweet Rebels. Przed dzisiejszym odcinkiem były dla mnie najgorsze, ale dzisiaj pozytywnie mnie zaskoczyły. Zły repertuar dostał według mnie Mats. Natomiast w dogrywce powinna być Małgorzata Szczepańska i Avocado. Z wynikiem jury się zgadzam, bo Sweet Rebels naprawdę dzisiaj dobrze się zaprezentowały. Co do czasu trwania programu - w części przed wynikami nie pędzono aż tak jak się spodziewałem (myślałem, że pominą krótkie filmiki przed występem). Natomiast dogrywka trwała zdecydowanie za szybko. Nawet Avocado po odpadnięciu nie mogli się wypowiedzieć. Ale dzisiejszy program i tak trwał kilka minut dłużej niż było w planie, także musieli kończyć...
Maja się już wyrobiła i całe jury jak najbardziej na TAK! Kuźniar nie był zły, ale mogło być lepiej... Liczę, że za tydzień będzie już jakaś gwiazda muzyczna.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Mi się ogólnie podobało studio fajne.Kuźniar nie jest zły.Za małe napisy podczas zapowiedzi uczestników i za mało dramaturgii.Uczestnicy tacy sobie Kuba miał najłatwiej a najmniej zrobił.Cały szacunek dla Mai zrobiła najwięcej a miała najgorzej.Bardzo zmieniła sie na tak nie mówi już tylko''jestem na tak''.Ada Szulc jakaś masakra.Ogólnie nie jest źle.Brakuje mi więcej prawdziwych talentów.Gienek jak wyszedł to był hit po prostu jemu nie potrzeba nic więcej to jest sama talent!!!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Ja mam trochę odmienne zdanie od moich poprzedników. Po pierwsze - studio - gdy tylko o 20:00:01 ujrzałem lot nad sceną byłem wniebowzięty :) Fajne kadrowania, graficzne w sumie też, muzyka fajna, gra emocjami niesamowita, czego w naszych innych programach zdecydowanie brak. Mimo że tutaj krytykujecie, to nie porównujcie wersji XF do oryginału, bo to wręcz nie na miejscu. To tak samo jakby porównywać - co może mniej oczywiste - amerykańskie programy do brytyjskich. Przepraszam bardzo, ale dla mnie ta brytyjskie są o niebo lepsze, przede wszystkim w wykonaniu. To samo tutaj. Powracjąc jednak do tematu - prowadzący - wielki postęp, widać że Jarek się przyłożył do tego co robi. Wnosi świeżość a to cholernie ważne. Jury - tak, tak, tak. tego mi brakowało. Na początek od lewej - Czesław. Widac, chłopczyna miał parę wizyt u logopedy, ale jednak dużych postępów nie widać. Jednak Czesława urok polega właśnie na jego nienormalnych wypowiedziach, a ja zmian w tym nie chcę. Kuba - show, jak zwykle zresztą. To wielka postać, więc co tutaj komentować. Na koniec zostawiłem Maję. Dziewczyna, zrobiła niesamowity postęp. Fajne wypowiedzi, ma swój styl, widać że na prawdę dużo pracowała. To moje największe odkrycie odnośnie tego programu. No i co fajne - super wygląd. Ale to mówię na marginesie. ;)
Wstęp - cholerne emocje, tak jak powiedziałem - tego brakuje w naszych programach. To showmeńskie wejście prowadzącego, a następnie jurorów, na prawdę robi wrażenie i sprawia, że jurorzy to normalni ludzie. Ale na tym polega magia tego formatu.
Ucieszyłem się także z grafiki w studio. W końcu nie było to amatorskie tylko w miarę profesjonalne. Super światło, muzyka także. Fakt, że spokojnie program mógłby być rozłożony albo na 3 godziny, albo na 2 dni - tak jak jest to oryginalnie. Mimo tego jednak wygląda to fajnie, świeżo a o to chodzi. No i powrócę jeszcze do studia - mieści ono wdg. mnie przynajmniej wielokrotnie więcej ludzi niż oryginalnie. Jest sporych rozmiarów, przestronne, fakt - parę rzeczy się różni, ale ogółem mówiąc - super.
Uczestnicy - powiem szczerze że to moje największe rozczarowanie. Faworyt - mój - pan Szpak - fajny występ, najlepszy właściwie, ale mogłoby być lepiej. Loska - podobnie. Ada, Mats, William - cholerny potencjał, ale mogłoby być znacznie lepiej. Małgosia - urok ok, ale mnie rozwalił negatywnie sztywny j. angielski. Gdyby nie to - występ szalenie emocjonalny. Zespoły - Dziewczyny - tak, tak, tak. Jednak mam 1 zarzut - podobnie jak w przypadku Szpaka i Loski - mogłoby być lepiej. Sweet Rebels i Avocado - ci ostatni mają potencjał, ale go zmarnowali. Fajne występy na poprzednich etapach były nie do porównania lepsze niż live. Sweet Rebels odwrotnie - live lepiej wypadł niż poprzednie. Mimo to dodam iż w tym wszystkim najbardziej szkoda mi Mai - widać przyłożyła wszelkich starań by występy były oryginalne - bo były. Były skrajnie różne, na prawdę widowiskowe i uważam, że spośród jurorów, pod względem przygotowania uczestników do live, to Maja poradziła sobie najlepiej. Kuba i Czesław - z tym bywało różnie. Fajny jest II etap - na szybko, a jednak można uczestników ponownie sprawdzić. Przepowiadając przyszłość dodam iż w zasadzie na pewno pierwsze ze swoimi podopiecznymi pożegna się Maja. A szkoda bo widać to zaraz, że włożyła w to niesamowitą pracę.
I podsumowując - to najlepiej zrobiony program jaki w Polsce obejrzałem. Emocje, emocje, i jeszcze raz emocje. Gratuluję TVN-owi że w końcu postawili na ten program. Ale tak widocznie miało być. Pozdrawiam i czekam na powtórkę oraz przede wszystkim na kolejny live i wyniki z dziś :)
tvn - latem programowo najgorsza!
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: X FACTOR

Post autor: marek110 »

mojpierwszyraz pisze:Ja mam trochę odmienne zdanie od moich poprzedników. Po pierwsze - studio - gdy tylko o 20:00:01 ujrzałem lot nad sceną byłem wniebowzięty :) Fajne kadrowania, graficzne w sumie też, muzyka fajna, gra emocjami niesamowita, czego w naszych innych programach zdecydowanie brak. Mimo że tutaj krytykujecie, to nie porównujcie wersji XF do oryginału, bo to wręcz nie na miejscu. To tak samo jakby porównywać - co może mniej oczywiste - amerykańskie programy do brytyjskich. Przepraszam bardzo, ale dla mnie ta brytyjskie są o niebo lepsze, przede wszystkim w wykonaniu. To samo tutaj. Powracjąc jednak do tematu - prowadzący - wielki postęp, widać że Jarek się przyłożył do tego co robi. Wnosi świeżość a to cholernie ważne. Jury - tak, tak, tak. tego mi brakowało. Na początek od lewej - Czesław. Widac, chłopczyna miał parę wizyt u logopedy, ale jednak dużych postępów nie widać. Jednak Czesława urok polega właśnie na jego nienormalnych wypowiedziach, a ja zmian w tym nie chcę. Kuba - show, jak zwykle zresztą. To wielka postać, więc co tutaj komentować. Na koniec zostawiłem Maję. Dziewczyna, zrobiła niesamowity postęp. Fajne wypowiedzi, ma swój styl, widać że na prawdę dużo pracowała. To moje największe odkrycie odnośnie tego programu. No i co fajne - super wygląd. Ale to mówię na marginesie. ;)
Wstęp - cholerne emocje, tak jak powiedziałem - tego brakuje w naszych programach. To showmeńskie wejście prowadzącego, a następnie jurorów, na prawdę robi wrażenie i sprawia, że jurorzy to normalni ludzie. Ale na tym polega magia tego formatu.
Ucieszyłem się także z grafiki w studio. W końcu nie było to amatorskie tylko w miarę profesjonalne. Super światło, muzyka także. Fakt, że spokojnie program mógłby być rozłożony albo na 3 godziny, albo na 2 dni - tak jak jest to oryginalnie. Mimo tego jednak wygląda to fajnie, świeżo a o to chodzi. No i powrócę jeszcze do studia - mieści ono wdg. mnie przynajmniej wielokrotnie więcej ludzi niż oryginalnie. Jest sporych rozmiarów, przestronne, fakt - parę rzeczy się różni, ale ogółem mówiąc - super.
Uczestnicy - powiem szczerze że to moje największe rozczarowanie. Faworyt - mój - pan Szpak - fajny występ, najlepszy właściwie, ale mogłoby być lepiej. Loska - podobnie. Ada, Mats, William - cholerny potencjał, ale mogłoby być znacznie lepiej. Małgosia - urok ok, ale mnie rozwalił negatywnie sztywny j. angielski. Gdyby nie to - występ szalenie emocjonalny. Zespoły - Dziewczyny - tak, tak, tak. Jednak mam 1 zarzut - podobnie jak w przypadku Szpaka i Loski - mogłoby być lepiej. Sweet Rebels i Avocado - ci ostatni mają potencjał, ale go zmarnowali. Fajne występy na poprzednich etapach były nie do porównania lepsze niż live. Sweet Rebels odwrotnie - live lepiej wypadł niż poprzednie. Mimo to dodam iż w tym wszystkim najbardziej szkoda mi Mai - widać przyłożyła wszelkich starań by występy były oryginalne - bo były. Były skrajnie różne, na prawdę widowiskowe i uważam, że spośród jurorów, pod względem przygotowania uczestników do live, to Maja poradziła sobie najlepiej. Kuba i Czesław - z tym bywało różnie. Fajny jest II etap - na szybko, a jednak można uczestników ponownie sprawdzić. Przepowiadając przyszłość dodam iż w zasadzie na pewno pierwsze ze swoimi podopiecznymi pożegna się Maja. A szkoda bo widać to zaraz, że włożyła w to niesamowitą pracę.
I podsumowując - to najlepiej zrobiony program jaki w Polsce obejrzałem. Emocje, emocje, i jeszcze raz emocje. Gratuluję TVN-owi że w końcu postawili na ten program. Ale tak widocznie miało być. Pozdrawiam i czekam na powtórkę oraz przede wszystkim na kolejny live i wyniki z dziś :)

hm... mam wrażenie że nie oglądasz z reguły telewizji.

Może to był twój pierwszy raz?

Prowadzący jest jak ściana - nieodłączny element programu ale nie jest zauważalny. Równie dobrze program mógłby prowadzić operator kamery.

Czesław mozil ze swoim sposobem wymowy nadawałby się bardziej na beatboxera niż jurora. Jego jedyna zaleta to śmieszne wpadki słowne. Mozil wogóle nie jest gwiazdą muzyki pop, więc dziwię się czemu go wybrali.

Program jest jak odliczanka typu: 9,8,7...1 i w końcu spokój. Zero wydarzeń zza kulis ani przygotowań jak w YCD.

Wykonawcy - kiepsko
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

W takim razie teraz czas na moje zdanie. Na początku byłem podekscytowany już samymi filmikami, które były lata świetlne od tego co prezentowali w odcinkach castingowych (chodzi o realizację). Po tym jak ujrzałem scenę, która niejako była taka sama jak w edycji brytyjskiej ekscytacja polską wersją jeszcze bardziej się zwiększyła. Niestety ten poziom nieco się zmniejszał z czasem. Uczestnicy nie śpiewali zbyt wybitnie, chociaż jestem niemal pewny, że powodem było niezbyt dobre nagłośnienie - jak to zwykle w produkcjach Fremantlemedia Polska. To właśnie mnie nieco irytowało. Nie bardziej jednak niż to, że Kuba bawił się jak zwykle w reżysera programu - to samo było w "Mam Talent". "Dziękujemy", "Czesław?", "Maja?" - to zadanie należy do prowadzącego, nie do jurora.

X Factor skończył się w mgnieniu oka - wszystko było skondensowane i z telewizora aż wylewała się schematyczność. Ogólnie myślę, że reżyserowi Iwańskiemu mieszają się już programy, które ma pod opieką i wszystkie próbuje robić na jedno kopyto - vide polski X Factor <-> polski Mam Talent (tak, wersje brytyjskie da się odróżnić). Powinien oddać swoje berło młodszym pokoleniom - przynajmniej jeśli chodzi o X Factor.

Jeśli jednak patrzeć przez pryzmat polskiej telewizji, jest dobrze. Nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest bardzo dobrze. Oczywiście program będę nadal śledził i kibicował.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Dzisiejszy odcinek wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie :arrow: studio, rozpoczęcie, wejście prowadzącego, wejście jurorów, szaleństwo na publiczności, wizytówki uczestników... no po prostu bomba. Komentarze jurorów były dosyć ciekawe, widać za to, że Jarek był trochę stremowany, ale chyba było lepiej niż w odcinkach castingowych. Najgorsza była część z dogrywką: pośpiech, pośpiech i jeszcze raz pośpiech. Zespoły nie miały nawet czasu na przygotowanie się do występu, na co w UK mają całą przerwę reklamową. Nie było praktycznie żadnego pożegnania Avocado, nawet filmik o nich puścili na napisach :nie: Zabrakło rozmowy z zespołem, pożegnania prowadzącego z widzami i zapowiedzi kolejnego odcinka, chociażby jego tematu.

Generalnie odcinek oceniam bardzo dobrze. Był bardzo podobnie zrealizowany do brytyjskiego oryginału. Po napisach końcowych miałem nawet ochotę przełączyć na ITV2 na "Xtra Factor" :lol2:
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

bartek09 pisze:Dzisiejszy odcinek wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie :arrow: studio, rozpoczęcie, wejście prowadzącego, wejście jurorów, szaleństwo na publiczności, wizytówki uczestników... no po prostu bomba. Komentarze jurorów były dosyć ciekawe, widać za to, że Jarek był trochę stremowany, ale chyba było lepiej niż w odcinkach castingowych. Najgorsza była część z dogrywką: pośpiech, pośpiech i jeszcze raz pośpiech. Zespoły nie miały nawet czasu na przygotowanie się do występu, na co w UK mają całą przerwę reklamową. Nie było praktycznie żadnego pożegnania Avocado, nawet filmik o nich puścili na napisach :nie: Zabrakło rozmowy z zespołem, pożegnania prowadzącego z widzami i zapowiedzi kolejnego odcinka, chociażby jego tematu.

Generalnie odcinek oceniam bardzo dobrze. Był bardzo podobnie zrealizowany do brytyjskiego oryginału. Po napisach końcowych miałem nawet ochotę przełączyć na ITV2 na "Xtra Factor" :lol2:
Ogólnie było dobrze, nie skomentuje uczestników, bo generalnie są kiepscy, a Szpak po prostu sie wygłupiał i chyba coś przed programem wziął - mimo talentu, taka arogancja po prostu odsunie fanów i zapomną głosować na niego..

Scenorgrafia, super bo to projekt standardowy. Wejście jurorów, ok ... ale czasowo nie wyszło, fajerwerki jakoś dziwnie puścili, i muzyka grała w nieskończoność... trochę to było za wolne. Muszą to dopracować (czy nie po to są próby?). Studio trochę ciemne generalnie... szczególnie jak jurorzy dawali opinie.

Teraz prawdzia krytyka... to co się stało pod koniec, wielka nie dopracowana pomyłka. Nie dali im czasu się przygotować, to nie sprawiedliwe nawet - dla uczestników w kluczowym momencie. Przerwa powinna być przed dogrywką... a nie to kompromitujące czekanie na Avokado! Potem, nie wiadomo było w którym momencie Avodaco odpadło, bo jurorzy nie dawali konkretnego słowa, "wysyłam do domu... xxx" i brakowało konkretnego efektu dzwiękowego, i jak decydujący głos padł to muzyka X Factor... potem odesłanie od sceny tych co przeszli i krótka rozmowa z przegraną i dobranoc. Zupełnie cały szczyt programy spieprzyli! Jakaś dziwna melodia była grana, a Maja dalej mówiłą. Muszą to poprawić! Nie musi być dokładnie jak w UK, ale to co dzisiaj było to bałągan.

Dodam, że Maja była moim zdaniem najlepszym jurorem.. mówiła szczerze, obiektywnie.. i pewna siebie, nawet jak Kuba ją przekrzykiwał!

I na koniec, reżyser polskiej edycji to typowe zjawisko... bo robił X, Y i Z, przez wiele lat, to musi robić X Factor. Jakiś młody, utalentowany, ale doświadczony reżyser, a nie Iwański, może by dał temu formatowi trochę więcej życia, tempa i młodości...!
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

Tu dogrywka i wybór jurorów w pierwszym live-ie w UK 2010...

http://www.youtube.com/watch?v=Jshr6BoQ ... re=related

napięcie pod koniec ewidentne i wiadomo kto odpada! No i zapomniałem, że mentor/juror wraca na scene by podziękować i pożegnać swoich przegranych podopiecznych, po wideo klipie (który leciał podczas napisów w Polsce). Żenada w Polskiej, dlaczego koniec z napisami MUSI być koniecznie jak w Mam Talent. Brack wyobraźni... albo lenistwo reżysera... oryginał jest dobry, nie zmieniać jak nie trzeba!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Muzyka jest dla mnie wszystkim, ale ten program cały czas do mnie nie trafia.
Nie trafiony prowadzący, który nie może się w tym programie znaleźć i przypadkowe niekompetentne jury. Sablewską pierwszy raz na oczy widzę, a tym drugim Heniu, tym co to ma kłopoty z wypowiadaniem się w naszym języku, też wcześniej nie słyszałem. Ja rozumiem, że dobrze jest czasem postawić w jury jakiegoś kononowicza, ale bez przesady, wszak jeden Kononowicz (Wojewódzki) już jest. Poziom uczestników żenujący. Aranżacje numerów są takie, aby zrobić dobrze oglądający się szoł, a nie żeby pokazać ewentualny talent uczestników. Dalszych odcinków nie ma co oglądać, bo nie ma tam żadnych talentów i ten kto wygra kariery żadnej na pewno nie zrobi.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: X FACTOR

Post autor: mfdtv4 »

Zgodzę się z większością opinii - jury kompletna porażka, prowadzący jeszcze gorszy (nie umiał wczuć się w rolę). Co do realizacji - chyba najlepiej jakby dali gotowy scenariusz z MT. Porażka. Wszystko było mega niedopracowane, robione na szybko - zapewne ze względu na to, że program trwa tylko 1,4 h z reklamami :roll: Ja też odniosłem wrażenie, że to była taka odliczanka do ostatniego uczestnika :roll: . Spodziewałem się czegoś więcej po "największym muzycznym show". Może ci ludzie mają talent - nie przeczę tego - na pierwszy plan wysuwa się Gienek Loska a później Szpak, ale co z tego skoro od początku mówi się i afiszuje tylko jury? Chyba nie taka jest idea tego programu. I dziwię się, że niektórzy uważają, że to było taka emocjonujące, że oh ah. Nawet wynik mnie nie emocjonował, a już na pewno nie wstęp.

Pamiętam jak jeszcze dwa miesiące temu myślałem jak wszyscy (sugerowałem się opiniami innych): X Factor to będzie wielkie show, na światowym poziomie a MBTM to będzie kolejna klapa Polsatu. Jak na razie - bardziej podoba mi się MBTM - przede wszystkim mają lepszych prowadzących, jury i pomysł na program. Porównałem sobie studio MBTM i XF (polskie edycje) - chyba ktoś jest ślepy jeśli twierdzi, że XF ma świetne studio - jest ciemne, małe i mdłe. A studio MBTM wydaje się większe, żywsze i ciekawsze. W ogóle mam wrażenie, że producenci XF poszli na łatwiznę - nie ma tam odrobiny polskości - dostali gotowe wytyczne, nic specjalnego - można to było zobaczyć już kilka lat temu w UK. Za to Polsat - jak największe brawa - Polsat zawsze górował w programach muzycznych a TVN tanecznych. Niech tak zostanie. Amen
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Za szybko to wczoraj poszło, program zdecydowanie powinien mieć 2 godziny, bo miałem wrażenie że ktoś tam im gada do ucha szybciej,szybciej....
Dobra informacja teraz już powinno być coraz lepiej i spokojniej, bo będzie mniej uczestników.
Prowadzący hmm już nie ma co narzekać że mógł być Prokop itd.. jest Kuźniar i to on musi się doszlifować aby nie było sztucznie- jak dla mnie wczoraj 6 punktów na 10, ale się wyrobi.
Jurorzy są ok, choć Kuba trochę za bardzo się przejął rolą -nie o to chodzi aby wszystkich przeciwników zdeptać z ziemią. :grozi: Maja jak zwykle ładniutka i widać że się przygotowała, Czesław też w porządku i bez problemu dało się go zrozumieć. Nie wiem po co te ględzenie o jego wymowie? jest z za granicy i nigdy nie będzie mówił czysto po Polsku, zresztą przez to jest ciekawiej.
Uczestnicy wypadli słabo, ale pewnie to przez stres pierwszy live, Wielkanoc to musiało tak wyjść. Najgorszy repertuar wybrał Mats i wyszło to fatalnie. Myślałem że odpadnie Małgorzata Szczepańska, ale stało się inaczej. Ta końcówka oj poszli po calości i chłopakom z Avokado nawet nie dali się pożegnać :evil:
Drogi TVN proponuję trochę wyhamować w kolejnym odcinku, i zrobić to już porządnie i na spokojnie! :)
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: X FACTOR

Post autor: tomas40 »

marek110 pisze:Słaby program
Słaby prowadzący
Słabi wykonawcy

O wiele lepszym prowadzącym byłby prokop

PS. Czy wam też się wydaje że Szpak był nieco podchmielony?


Widać w TVN powoli staje się to normą....
TVN - MARKETINGOWO NAJLEPSZA
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: X FACTOR

Post autor: pixie »

Jak dla mnie wczorajszy odcinek rozkręcił się dopiero w drugiej połowie. Na większości uczestników trochę się zawiodłam. Nie wiem..może chodziło tu o złe dobranie repertuaru ? Trzymam kciuki za Gienka i Szpaka. Studio oczywiście super. Kuźniarowi też lepiej poszło niż na castingach.
Maja powiedziała, że show ogląda 6 lmn osób. hmm to prawda?
Pamiętam, że chyba z dwa razy około 5 mln oglądało x factor. A tak to było około 3mln..
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Nie! Zaden odcinek X Factor nie miał poniżej 4 mln.Ten z 10 kwietnia miał 5,7 mln chyba więc jest to prawie 6 miała prawo tak powiedzieć.
Kuźniar nie jest rewelacyjny ale jest lepiej niż w Mam Talent ja nie oglądam tego programu dla prowadzącego i jego popisywania sie jak ma to miejsce w MT.
Też mi sie wydaje że kto inny powinien być reżyserem bo pan Iwański już nie daje sobie rady.
Sorry ale studio MBTM wcale nie jest lepsze.Szczerze byłem pod wrażeniem jak je wczoraj zobaczyłem.Z dźwiękiem TVN ma problemy.
Co do Górowania X-factor nad MBTM to są to uczestnicy wielki + za brak dzieci,a zresztą uczestnicy X-factor są ciekawsi jak dla mnie.No i to MBTM jest żywcem jak MT półfinały dwie osoby przechodzą potem z tego finał.
Jednym słowem ciekawi mnie komu tak zależało żeby ten X-factor był taki krótki przecież TzG ciągną nieraz do 22,20.
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: X FACTOR

Post autor: Pawlous »

moim zdaniem jeśli chodzi o jurorów wczoraj absolutnie najlepiej rade sobie dała maja. widać, że ostro pracowała z zespołami. kuba odnoszę wrazęnie, że traktuje widzów jak idiotów - kiepściutki repertuar wybrał, moim zdaniem absolutnie powinien odpaść mats, bo był wczoraj najsłabszy. nie wiem za kogo trzymać kciuki, bo genek i michał szpak są wyraziści i utalentowani, ale zaczynają mnie irytować. chyba będę kibicował dziewczynom... ogólnie - program live dobry, ale zdecydowanie za krótki...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości