[TVN] Mamy Cię!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

No wÂłaÂśnie oglÂądaÂłem niedawno NDiNZ- tydzieĂą czy dwa temu po kilkuletniej przerwie. Julka wyrosÂła, jest ogĂłlnie wiĂŞksza, ale nadal ma te same rysy. OczywiÂście podobieĂąstwo Julki do tej Cichopek dotyczy wersji szpitalnej. Bo wersja ze studia kojarzy mi siĂŞ z modelkÂą (zdzirÂą?) z Red Light, ktĂłra jest w zwiastunach zachĂŞcajÂących do esemesowania i telefonowania - obÂściskuje siĂŞ w czasie jego trwania z innÂą - blondynkÂą.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A Julka siĂŞ w ogĂłle niegrzeczna ostatnio zrobiÂła. I denerwuje mnie ta propaganda w "Na dobre i na zÂłe". Teraz wszyscy rodzice bĂŞdÂą uwaÂżali, Âże jak siedzimy na forum lub gg to gadamy z pedoifilami i za chwilĂŞ zaczneimy siĂŞ z nimi umawiaĂŚ. Hmm... a jak myÂślicie, kim byÂł ten facet, ktĂłry zapukaÂł do drzwi na samym koĂącu dzisiejszego odcinka?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No to faktycznie musisz miec problem ze sobÂą skoro masz takie skojarzenia. Dla mnie to zwyczajna dziewczyna. ÂŻadna gwiazda, a do skojarzen ze zdzirÂą to mi bardzo daleko. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ten facet to byl kochanek Zofii B., szkolna mi³oœÌ :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A trochĂŞ dokÂładniej? Ja myÂślaÂłem, Âże to jakiÂś pedofil z neta, ktĂłry przyszedÂł zabraĂŚ JulkĂŞ na randkĂŞ a nie spodziewaÂł siĂŞ rodzicĂłw. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

ÂŁukasz pisze: W "Na dobre i na zÂłe" to mi siĂŞ ta druga podoba. :D Dziewczyna albo byÂła dziewczyna syna Bruna. Alicja Bahleda CuruÂś. MichaÂł, prawda, mogÂłaby byĂŚ? :D :D :D
Ja pamiêtam ja jak po roli w Panu Tadeuszu œpiewa³a jak¹œ pioseneczkê dla m³odzie¿y - teledysk by³ na huœtawce. Straszny gniot. Typowa kariera muzyczna na si³ê. Chyba ta piosenka jakiœ film promowa³a jeœli nie samego Pana Tadeusza. W "Na dobre..." Bachleda ju¿ wygl¹da bardzo ³adnie.
ÂŁukasz pisze:A Julka siĂŞ w ogĂłle niegrzeczna ostatnio zrobiÂła. I denerwuje mnie ta propaganda w "Na dobre i na zÂłe". Teraz wszyscy rodzice bĂŞdÂą uwaÂżali, Âże jak siedzimy na forum lub gg to gadamy z pedoifilami i za chwilĂŞ zaczneimy siĂŞ z nimi umawiaĂŚ. Hmm... a jak myÂślicie, kim byÂł ten facet, ktĂłry zapukaÂł do drzwi na samym koĂącu dzisiejszego odcinka?
Ja nie wiem o co chodzi, bo nie oglÂądam. W odcinku, ktĂłry wtedy oglÂądaÂłem coÂś chyba jakieÂś tabletki wziĂŞÂła wczeÂśniej (extasy?) i chyba miaÂła to Zosi powiedzieĂŚ, bo siĂŞ pytaÂła o to koleÂżanka czy juÂż to zrobiÂła Ale po co ma to jej niby mĂłwiĂŚ, to juÂż nie pamiĂŞtam. :D
ArO pisze:No to faktycznie musisz miec problem ze sobÂą skoro masz takie skojarzenia. Dla mnie to zwyczajna dziewczyna. ÂŻadna gwiazda, a do skojarzen ze zdzirÂą to mi bardzo daleko. :D
Nie mam Âżadnego problemu. Obejrzyj sobie Red Light - porĂłwnaj fryzury i twarz obu paĂą. TĂŞ z Red Light "znam" juÂż od kilku miesiĂŞcy i od razu mi siĂŞ skorzyÂła z dzisiejszym goÂściem Mamy CiĂŞ.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

WidzĂŞ, Âże wszyscy tu seriale oglÂądajÂą :lol: :lol: :lol: No dobra przyznam siĂŞ teÂż siĂŞ na to trochĂŞ dziÂś gapiÂłem :lol:
Tak to prawda to byÂł kochanek Zosi. :lol: JulkĂŞ odtswili pod dom jakieÂś podejrzane typy z ktĂłrymi zapewne jaraÂła trawkĂŞ. :twisted: :twisted: :twisted:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ÂŁukasz, co Ci tak pedofile po gÂłowie chodzÂą? chciaÂłbyÂś nam coÂś powiedzieĂŚ? :D :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A moÂże wstydzisz siĂŞ ÂŁukaszu nam o tym powiedzieĂŚ :lol: :lol: :lol: :?: :?: :?:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Co na przykÂład?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

padÂłeÂś ofiarÂą? chociaÂż sadzÂąc po wieku Kasi, to raczej sam jesteÂś... :D :arrow:
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Michale, jak moÂżesz porĂłwnywaĂŚ KasiĂŞ Cichopek do jakiejÂś zdziry :evil: :evil:
:twisted: Ona jest normalnÂą piĂŞknÂą dziewczynÂą :) :D :) , nie pozuje na ÂżadnÂą gwiazdĂŞ i nie robi z siebie lafiryndy jak Anna P czy Katarzyna B.
ÂŁukasz pisze:A Julka siĂŞ w ogĂłle niegrzeczna ostatnio zrobiÂła. I denerwuje mnie ta propaganda w "Na dobre i na zÂłe". Teraz wszyscy rodzice bĂŞdÂą uwaÂżali, Âże jak siedzimy na forum lub gg to gadamy z pedoifilami i za chwilĂŞ zaczneimy siĂŞ z nimi umawiaĂŚ. Hmm... a jak myÂślicie, kim byÂł ten facet, ktĂłry zapukaÂł do drzwi na samym koĂącu dzisiejszego odcinka?
OglÂądam NDINZ od II sezonu, choĂŚ nudzi mnie juÂż, ale siĂŞ wypowiem. Ten wÂątek pedofila z netu to pewnie realizacja misji publicznej. A ten facet to byÂł kolega Zosi ze szkoÂły. W KroÂśnie na zjeÂździe absolwentĂłw caÂłowaÂła siĂŞ z nim, byÂło to w ostatnim odcinku sezonu 2003/2004, ten pocaÂłunek wÂłaÂściwie to byÂł "cliffhanger season" :)
Ostatnio zmieniony niedziela 07 lis 2004, 23:51 przez Robin, łącznie zmieniany 1 raz.
Anita Werner jest the best!!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Podobnie jak Majewski jesteÂś coraz mnie zabawny. :lol: :P :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

oj, draÂżliwy temat :!:
Poradnia Doktora Arrowa sÂłuÂży poradÂą <nie-Jakubem :D > jakby coÂś :wink: :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Idê spaÌ. Sam. :D Wrócê do Ciebie jutro po 16:00. Ale ca³¹ noc bêdê o Tobie myœla³, mój Ch³opaku. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości