[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: matik »

A za tydzień, ostatnie wydanie "Dzień Dobry Wakacje" w tym roku poprowadzą Kinga Rusin i Robert Kantereit, więc programu jako jedyna w tym sezonie nie prowadziła Jolanta Pieńkowska-Czarnecka.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lukaszbialas »

A za dwa tygodnie pierwsze wydanie Dzień Dobry TVN w nadchodzącym sezonie poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.
kakao8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 12:42

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: kakao8 »

już nie mogę doczekać się poranków z Dzień Dobry
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Coś wydaje mi się, że w tym roku studio będzie bardziej zmodyfikowane. Wczoraj program był nadawany z plaży z widokiem na Starówkę Warszawy.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: wafel »

Trzeciak pisze:Coś wydaje mi się, że w tym roku studio będzie bardziej zmodyfikowane. Wczoraj program był nadawany z plaży z widokiem na Starówkę Warszawy.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie zmodyfikowane na gorsze ... bo tak właściwie obecne studio jest najlepsze ze wszystkich telewizji śniadaniowych ze względu na taką prostotę i przez to, że studio nie jest zagracone jakimiś niepotrzebnymi elementami.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Ksero »

Trzeciak pisze:Coś wydaje mi się, że w tym roku studio będzie bardziej zmodyfikowane. Wczoraj program był nadawany z plaży z widokiem na Starówkę Warszawy.
Też mi się tak wydaje, przenieśli się na powietrze, by modyfikować studio.
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: matik »

O ile zawsze chciałem, by studio DDTVN wyglądało ciekawiej niż w ostatnich latach, to już tęsknię za poprzednim wystrojem. Jak dla mnie metamorfoza nieudana i to nawet bardzo :(
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: wafel »

matik pisze:O ile zawsze chciałem, by studio DDTVN wyglądało ciekawiej niż w ostatnich latach, to już tęsknię za poprzednim wystrojem. Jak dla mnie metamorfoza nieudana i to nawet bardzo :(
Też tak uważam ...
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: lee »

wafel pisze:
matik pisze:O ile zawsze chciałem, by studio DDTVN wyglądało ciekawiej niż w ostatnich latach, to już tęsknię za poprzednim wystrojem. Jak dla mnie metamorfoza nieudana i to nawet bardzo :(
Też tak uważam ...
Całkowicie się z Wami zgadzam.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

Ta szarość powoduje, że niektóre elementy zbyt bardzo się ze sobą w oku zlewają.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: r_r16 »

A ja uważam, że zmiany zdecydowanie na plus. Scena tylko wygląda na przekombinowaną z tymi głośnikami i neonem, ale reszta bardzo ok.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Trzeciak »

A mi się wydaje, że scena to jednak chyba najlepszy element tego studia. Reszta zrobiona jest jakby bez pomysłu.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: avatar »

Mnie ten wystrój się podoba, jest jakoś świeżo. ;)
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: wafel »

Też trzeba przyznać, że przez długi czas wszelkie zmiany oscylowały wokół jednego pewnego wzorca ... wydaję mi się, że teraz chcieli zrobić coś zupełnie innego.
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Herman »

Mam do Was Forumowicze prośbę. Czy ktoś może nagrać (cyfrowo/HD) i podesłać mi materiał z DDTVN środa 4 września o " dziewczynie w ciężarówce" ? Niestety nie wiem o której godzinie dokładnie.

Ale mnie długo na Forum nie było ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości