TVN24 BIS - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Piątek, godz. 19:30. Powinna rozpocząć się premiera programu "Jak to jest wyprodukowane" a mamy powtórkę "Polak potrafi'' z TVN Turbo... :roll:
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: lukaszbialas »

Nie żyje Ariel Szaron - premier Izraela w latach 2001-2006, myślę, że w tej sytacji w TVN24 Biznes i Świat czas na program specjalny, albo przynajmniej na serwis informacyjny, a nie flesz serwisu czytany przez lektora.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Jak widać ''lepsze'' są powtórki programu "Świat według Jacka". Nie ukrywajmy, ale ta stacja w weekendy nie jest przygotowana na takie rzeczy. Nawet pasek "PILNE" niczym szczególnym się nie wyróżnia.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Jak widać ''lepsze'' są powtórki programu "Świat według Jacka". Nie ukrywajmy, ale ta stacja w weekendy nie jest przygotowana na takie rzeczy. Nawet pasek "PILNE" niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Powtarzają archiwalny program Pałasińskiego, czy on jest obecny w BiŚ w tygodniu?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

O godz. 16:00 w studiu wirtualnym rozpoczął się program specjalny. Prowadzi Jacek Pałasiński.
lukaszbialas pisze:
matik pisze:Jak widać ''lepsze'' są powtórki programu "Świat według Jacka". Nie ukrywajmy, ale ta stacja w weekendy nie jest przygotowana na takie rzeczy. Nawet pasek "PILNE" niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Powtarzają archiwalny program Pałasińskiego, czy on jest obecny w BiŚ w tygodniu?
Pałasiński w tygodniu pojawia się czasem w Dniu na świecie. To akurat była powtórka jednego z jednego z jego reportaży z cyklu "Świat według Jacka", gdzie zamiast słowa świat była nazwa danego kraju/miejscowości.
Szymon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: piątek 22 lis 2013, 19:23

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Szymon »

Szkoda, że rano TVN BIŚ nie informował poza fleszami o wydarzeniach na Ukrainie (nie mylę się, prawda? nie było żadnych dodatkowych serwisów?). Jeśli już wzięli się za kanał informacyjny o świecie, to muszą brać pod uwagę to, że w przeciwieństwie do biznesu, w weekend na świecie dzieje się dużo.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: rogi »

Szymon pisze:Jeśli już wzięli się za kanał informacyjny o świecie, to muszą brać pod uwagę to, że w przeciwieństwie do biznesu, w weekend na świecie dzieje się dużo.
Chyba ktoś tego do końca nie przemyślał. Najwidoczniej nie opłaca się im utrzymywać prezenterów. Chociaż ci co mają wejścia dla DD TVN nie mogliby raz na jakiś czas przeczytać serwisu w BiŚ ?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Myślę, że sporym wyzwaniem dla nich jest dodatkowo utrzymywać ekipę studia w weekendy - nie bez powodu przecież Pałasiński dziś wskoczył pomiędzy Babilonem, a Horyzontem w wirtualnej scenografii. Mam nadzieję, że szybko jednak stanie się i w weekendy będą również kanałem informacyjnym a nie powtórkowym.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Warto zauważyć, że wczoraj o 20:05 była debata prowadzona przez Jacka Stawiskiego - nie była jednak na żywo.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: 3405t »

matik pisze:Warto zauważyć, że wczoraj o 20:05 była debata prowadzona przez Jacka Stawiskiego - nie była jednak na żywo.
O czym?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Nie oglądałem tego, tylko początek widziałem, ale chodziło o tematykę światową.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

Do tej pory na antenie były tylko plansze sponsorskie przed programami, a od wczoraj powoli pojawiają się reklamy na antenie ;) Na razie tylko 2 firmy, więc dużo tych reklam nie ma, ale przynajmniej coś się ruszyło i zaczynają zarabiać ;)
Szymon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: piątek 22 lis 2013, 19:23

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: Szymon »

TVN24 biś przypadkowo na belce podało informację o śmierci Marcina Sudera. W rzeczywistości został zabity jego porywacz...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: matik »

W przerwie filmu "Strateg" Marek Tejchman przedstawia ramówkę stacji zachęcając do oglądania...
Dodam, że w Radiu Zet można również usłyszeć reklamy TVN24 Biznes i Świat.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TVN24 Biznes i Świat

Post autor: r_r16 »

Mnie zachęcać nie trzeba. Międzynarodowa tematyka kanału sprawia, że zupełnie porzuciłem TVN24 na rzecz TVN24 Biznes i Świat.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość