[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

zadra pisze:[...]Mnie wystarczyl tylko opis i nazwisko prowadzÂącego i nazwa stacji w ktĂłrej to jest nadawane, Âżeby wiedziec co za "dzieÂło" z tego wyjdzie!
Wiesz jakoÂś nie mogĂŞ sobie przypomniec programu prowadzonego przez Hubarta, z ktĂłrego wyszÂło by coÂś okropnego. :roll:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

O "TaĂącu z gwiazdami" moÂżna poczytaĂŚ obecnie w wielu gazetach - tu polecam szczegĂłlnie To & owo (jest m.in. wywiad z MagdÂą MoÂłek), trochĂŞ informacji jest takÂże w Tele Tygodniu.
A w dzisiejszym Fakcie mo¿emy znaleŸÌ informacje o jednym z czwórki jurorów - Zbigniewie Wodeckim. :mrgreen:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.
NIE to sie zamknij!
Sam siĂŞ zamknij...!!!
2.Jak Zadra powiedziaÂła nie trzeba tego oglÂądaĂŚ zeby wiedzieĂŚ czy bedzie marne bo wystarczy spojrzec na inne super produkcje Walterni aby siĂŞ upewniĂŚ :D
3.Polecam najnowsza AngorĂŞ z resztÂą oszczĂŞdzĂŞ wam szukania i przekopiujĂŞ :D
4.Nie MaĂŚku nie uwaÂżam ze Francuzi,Brytyjczycy czy inni to debile... (tzn abstrachujÂąc od ogĂłlno narodowych uprzedzeĂą standardĂłw itp...)
Poprostu jak w Polsce i kadym innym kraju jest grupa ludzi ktĂłrzy nie majÂą nic innego do roboty oraz nie majÂą jakiĂŚ wyÂższych wymagaĂą intelektualnych i zaÂśmiecaja sobie Âłby tego typu produkcjami... szkoda czasu lepiej sobie ksiaÂżkĂŞ poczytaĂŚ albo obejrzeĂŚ program publicystyczny... :?
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

kamuii pisze:2.Jak Zadra powiedziaÂła nie trzeba tego oglÂądaĂŚ zeby wiedzieĂŚ czy bedzie marne bo wystarczy spojrzec na inne super produkcje Walterni aby siĂŞ upewniĂŚ :D
Tak?! ProszĂŞ CiĂŞ bardzo! TVN produkuje bdb programy.

Fakty, Big Brother, Milionerzy, Wyprawa Robinson, NajsÂłabsze Ogniwo, Rozmowy w toku, Na WspĂłlnej, Najsztub pyta, Dzieciaki z klasÂą, Mamy CiĂŞ, Uwaga, W11, Agent - to tylko niektĂłre ciekawsze propozycje, Misja Martyna, Firma, Kasia i Tomek, Kropka nad i, Ale plama, Magazyn24Godziny, Onet.link, E-life, karambol, Rentgen, Legendy PRL, Automaniak, Maja w ogrodzie, ÂŚwiat wedÂług... Mam wymieniaĂŚ dalej? ProszĂŞ CiĂŞ bardzo - chociaÂżby znakomite filmy - Shrek, Miss Agent, Titanic, Harry Potter, WÂładca PierÂścieni.
ByĂŚ moÂże wolisz czterdziestÂą edycjĂŞ Baru, skompromitowane WiadomoÂści, czy Rysia i GraÂżynkĂŞ w Klanie?!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Fakty Big Brother,NajsÂłabsze Ogniwo Najsztub pyta, Dzieciaki z klasÂą, Misja Martyna, Kasia i Tomek...
:D:D bez komentarza.... nie zapomin o Ciao Debil Moja Krew itp...
albo co mi tam owszem BB byÂł moze i pionierem w dziedzinie reality show ale raczej nie jest to program dla ludzi ktĂłrzy sÂą rozwinieci intelektualnie szczegĂłlnie po ktĂłrejÂś tam edycji...
Najsztub Pyta... no có¿ ja tam wolê Olejnik czy Lisa... ni¿ operatora karuzelii... Resztê na czele z Fucktami pominê milczeniem....
Co do reszty wymienionych przez Ciebie a nie zacytowanych prze ze mnie celowo je pominĂŞÂłam bo to TVN 24 a nie TVN ... tak wiĂŞc nie o tym mĂłwimy tam jest inny poziom skierowany do innego widza...
Milionerzy, Wyprawa Robinson, Rozmowy w toku, Na WspĂłlnej, Mamy CiĂŞ, Uwaga, W11, Agent ,
No coÂż sÂą to rzeczywiscie bardzo dobre programy ale wszedzie zdaÂżajÂą siĂŞ wyjatki :D
Kropka nad i, Ale plama,
te programy powstaÂły za czasĂłw normalnego czyli starego Waltera... i zostaÂły zdjĂŞte... bo za bardzo siĂŞ rĂłzniÂły od jarmarcznego wizerunku stacji...[/quote]
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie! To Polsat i TVP prezentujÂą nam jarmark.
Stacja solorza: enta iloœÌ edycji Baru, ³ysi i blondynki, gladiatorzy, debilny program dla teœciowych i ziêciów, czy podróba tej bzdetnej "Jakiej to melodii".
Nasza kochana telewizja publiczna oferuje nam tysiêczny odcinek rysia i gra¿ynki, z³otopolskich, skomrpomitowane wiadomoœci z zap³akan¹ prowadz¹c¹ i jakimiœ g³upimi kwiatkami w studio, jaka to melodia, w której publicznoœÌ klaszcze pustemu studiu, denne "miasto marzeù". A TVN ma jedynie "Ciao Darwin" i niektóe odcinki s¹ bardzo fajne, a i wyniki ogl¹dalnosci ma doœÌ dobre.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A pewnie ze wyniki oglÂądalnoÂści dobre nic tak nie przyciaga ludzi jak kretyĂąski programz cyckami...
A niby w czym Klan jest gorszy od takiej np. Na wspĂłlnej ??? Ja np... lubiĂŞ oba...
z resztÂą czy ja gdzieÂś powiedziaÂłam ze TVp czy polszmata jest lepsza ? PrzypomnĂŞ choĂŚby ModĂŞ na Hajs (szajs) ... itp...
A co do Baru to zaraz zaraz i le to byÂło Big Brother'Ăłw ??? ze 3 ???
Co do prowadzÂących Fuckty to nie przywoÂływaÂła bym akurat Wysockiej bo ona i Kajdanowicz to ten sam poziom... brak profesjonalizmu i tyle...
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Big Brothery byÂły 3, ale daÂło siĂŞ je oglÂądaĂŚ, zaÂś poziom, reprezentowany przez 5 edycji bru byÂł beznadziejnie niski.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ChciaÂłoby siĂŞ rzec: Marcinie, [znĂłw] mamy CiĂŞ! :lol:

Naprawdê przejrzyjcie sobie z kamuii forum, ile ju¿ takich albo podobnych tematów by³o? A nawet jeœli nie, to Wasze zdanie na temat jakoœci danej stacji w Polsce i Wasze argumenty na ten temat s¹ ju¿ powszechnie znane i tylko w kó³ko wa³kowane. Darujcie sobie zaœmiecanie tematu kolejn¹ tak¹ rozmow¹.

KONIEC...
I chyba nie musze mĂłwiĂŚ co to oznacza dla kolejnych wypowiedzi o Barach i innych BB w tym miejscu... chyba....


POWRÓT DO TEMATU "TANIEC Z GWIAZDAMI".
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

W takim razie wracamy. :D Jako ciekawostkĂŞ powiem, Âże w Poznaniu juÂż pojawiÂły siĂŞ billboard'y z reklamÂą "TaĂąca z gwiazdami". Na plakatach widzimy Huberta i MagdĂŞ (ja jeszcze nie widziaÂłem, dziÂś rano poinformowaÂła mnie o reklamach babcia). rotfl

Tym samym potwierdziÂły siĂŞ moje przypuszczenia, Âże program bĂŞdzie rozreklamowany nie mniej niÂż inne, sztandarowe propozycje TVN w tym sezonie.
A AniĂŞ serdecznie proszĂŞ, by siĂŞ nie uprzedzaÂła i wystawiÂła swojÂą opiniĂŞ najwczeÂśniej po emisji premierowego odcinka. Przypominam, Âże - co cieszy - "Taniec z gwiazdami" nadawany jest na Âżywo.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A AniĂŞ serdecznie proszĂŞ, by siĂŞ nie uprzedzaÂła i wystawiÂła swojÂą opiniĂŞ najwczeÂśniej po emisji premierowego odcinka.
MaĂŚku w tedy sobie poprostu przeklejĂŞ to co napisaÂłam wczesniej :D
z resztÂą ja nie mĂłwiĂŞ o tym ze ten program np... bedzie Âźle zrealizowany.Na pewno bĂŞdzie Âświetnie zrobiony pod tym wzglĂŞdem w kaÂżdym programie tvn wymiata... chodzi mi o poziom tego spektaklu...
Przypominam, Âże - co cieszy - "Taniec z gwiazdami" nadawany jest na Âżywo.
:D:D wÂłasnie to jedyne co cieszy ...
Android <3
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Chyba bêdziecie musieli poczekac na pierwszy odcinek nowego programu, oto treœÌ komunikatu, który pojawi³ siê dzisiaj na stronie TVN:
----------------------------------------------------------------------------------
01.04.2005

zmiany w programie tvn

Warszawa, 1 kwietnia 2005 roku

Zmiany programowe w tvn

W zwiÂązku z pogarszajÂącym siĂŞ stanem zdrowia Jana PawÂła II na antenie tvn do godziny 19.00 bĂŞdzie emitowany program TVN 24. NastĂŞpnie Fakty tvn zostanÂą wydÂłuÂżone, a od godziny 20.00 zaplanowana jest emisja dwĂłch filmĂłw innych niÂż planowane.

Sobotnia emisja pierwszego odcinka programu "Taniec z gwiazdami" zostaÂła odwoÂłana.

tvn do godziny 19.45 nie emituje Âżadnych blokĂłw reklamowych rĂłwniez TVN 24 zrezygnowaÂł dzisiaj z emisji reklam.

Zmiany programowe obejmÂą takÂże pozostaÂłe kanaÂły Grupy TVN.
-----------------------------------------------------------------------------------

ÂŹrĂłdÂło: http://tvn.pl/04,1222665,nagoraco.html
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Âładny gest

Post autor: michal641 »

I bardzo dobrze. To Âładny gest z ich strony! :!:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Decyzja oficjalna: takÂże w tĂŞ sobotĂŞ "TaĂąca z gwiazdami" nie bĂŞdzie. TVN wyemituje w zamian (w tym czasie) film "ÂŚcigany".
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wiecie co jakoÂś sobie niewyobraÂżam "TaĂąca z Gwiazdami" w dniach ÂżaÂłoby narodowej lub zaraz po jej zakoĂączeniu. W tym tygodniu TVN wogĂłle puszczaÂł albo TVN24 albo nic. A TVN24 teÂż z mieniÂło ramĂłwke niebyÂło min. "Magazynu 24 godziny" czy "SzkÂło kontaktowe" zamiast tego od 21.00 do 00.00 byÂł program, ktĂłry prowadziÂł Grzegorz Miecugow
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości