TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

ChorÂągwica
MAKEPOVERTYHISTORY
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

NOT building pisze:W ktĂłrym miejscu jest TVNowski nadajnik? Na Krzemionkach?
Na krzemionkach nadaje TVP KRAKÓW.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

OglÂądajÂąc dzisiejszy Teleexpres ( http://tvp.pl/video/2005/08/26/46888/film.asf )a konkretnie widzÂąc materiaÂł od 9minuty i 45 sekundy maÂło co nie spadÂłem z kanapy. MyÂślaÂłem Âże TVP zaszalaÂła i kupiÂła pierwszy w Polsce wĂłz pod HD ( High Definition), na szczĂŞÂście nie, zostaÂł on wypoÂżyczony z belgijskiej firmy alfacam ( http://www.alfacam.be ) do realizacji koncertu Jeana Michela Jarre'a Konkretnie jest to model wozu OB21, co zresztÂą widac na filmie, 36 kamer, to robi wraÂżenie - specyfikacja wozu jest tutaj: http://www.alfacam.be/obvans/OBview.asp?key=OB21%20HD

Jakiœ czas temu by³a tutaj k³ótnia dotycz¹ca wozów TVP i TVN. Wprawdzie nie da¿ê sympati¹ TVP przynajmniej tego co znajduje sie na antenie, ale musze im pogratulowaÌ , bo jako pierwsi w Polsce , a przynajmniej tak wynika z informacji z ich strony ( http://tvp.pl/4677,20050805232142.strona ) realizuj¹ transmisjê w HD - oczywiœcie my obejrzymy to w zwyk³ej jakoœci , no chyba ¿e ktoœ ma telewizor do HD i odbiornik satelitarny . Tak wiêc gratuluje ch³opakom z TVP ! Jestem ciekawy kto w Polsce zacznie nadawaÌ w HD.

MoÂże trochĂŞ nie bardzo na temat albo tylko czĂŞÂściowo ale potraktujcie to jako ciekawostkĂŞ .

PS.
Jeœli jeszcze nie wiecie co to jest HD to przeczytajcie to http://hdtv.com.pl/index.php?module=CMp ... e&pageid=2 . Wprawdzie w Polsce jeszcze z tego korzyœci nie mamy bo nikt z polskich nadawców w tym nie nadaje (mo¿na jedynie ogl¹daÌ z satelity) , pozatym trzeba mieÌ specjalny odbiornik telewizyjny przystosowany do odbioru takiego standardu, ale myœlê ¿e warto siê z tym zapoznaÌ, bo to przysz³oœÌ i to nied³uga.
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Mnie siĂŞ ono podoba tylko bym moÂże zmieniÂł grafike
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

logo tvn

Post autor: salladyn »

Nie wiem czy siĂŞ przewidziaÂłem,czy tvn 24 wprowadziÂła kosmetyczne zmiany w duÂżym logo tvn24,ktĂłre jest przymocowane do stoÂłu prezenterskiego :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

teÂż to zauwaÂżyÂłem, jest teraz nieco wiĂŞksze i jaÂśniejsze. A tak w ogĂłle to ile zajmuje im przymocowanie na Fakty loga TVN :?:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

logo tvn

Post autor: salladyn »

To jednak mi siĂŞ nie wydawaÂło,a wymiana loga na bank nie zajmuje wiĂŞcej niz 15,20 sekund.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Co byÂście powiedzieli jakby poczÂątkiem i koĂącem blokĂłw reklamowych byÂły rysunki satyrykĂłw?
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Co byÂście powiedzieli jakby poczÂątkiem i koĂącem blokĂłw reklamowych byÂły rysunki satyrykĂłw?
Juz kiedyÂś coÂś takiego byo.Fajne nawet.
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tak kiedyÂś to byÂło ale nie pamiĂŞtam Âżadnego rysunka teraz to raczej niemoÂżliwe :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dziœ widzia³em reklamê Magdy M. z urywkami z 1 odcinka i urywkiem czo³Ăłwki :D
no ale dziœ nie by³o zapowiedzi co w faktach :? :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
igor19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 21:20

Post autor: igor19 »

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

naprawde bardzo fajne ja myœle³em ze to bêdfzie jakieœ kiczowate a tu bardzo fajne a pan szymon jaki na garniturek :lol: :lol: :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Kurde zaprojektowa³em logo TVN-u i niemogie go wgraæ na forum jak to zrobiæ?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wgrywasz na imageshack, stamt¹d kopiujesz adres obrazka, wstawiasz tutaj i dajesz go pomiedzy znaczniki [img]oraz[/img].
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości