[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A czy we wrzeÂśniu ruszÂą nowe odcinki "W11"? Mam nadziejĂŞ, Âże tak. Bardzo lubiĂŞ ten film - nawet powtĂłrki :lol:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
NOT building
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 17:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: NOT building »

Witajcie.

Wszystko tu wiecie o TVN, wiĂŞc moÂże i to. Mianowicie: ktĂłra krakowska agencja castingowa jest odpowiedzialna za nabĂłr aktorĂłw do "W11"?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

W11 serial

Post autor: salladyn »

Wiem ¿e g³ówni bohaterzy na pewno aktorami nie s¹,mam na myœli komisarzy.Ja jestem z Krakowa a tam siê dzieje akcja tego serialu i prawdziwa jest komenda (na Pomorskiej) z reszt¹ mieszkam niedaleko niej,a komisarze na prawdê pracuj¹/pracowali w policjii bo w rozmowach w toku by³ w³aœnie program i oni mieli podpisy na belce i tam pisa³o ze s¹ komisarzami.Co do reszty to nie wiem.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kassja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 26 sie 2005, 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kassja »

jak dla mnie to ten serial( czy co to tam jest) mó³by wcale nie instnieÌ.
http://KatiE+HolmeS.blogus.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A ja "W11" bardzo lubie, tak jak moi znajomi wedÂług mnnie to byÂł bardzo pomysÂł TVN-u
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ludzie, W11 to bardzo dobry serial. Ukazuje tajniki pracy policjantĂłw, zapoznaje z wieloma nietypowymi, acz prawdziwymi zbrodniami. Tylko ten dobĂłr aktorĂłw. Gra aktorska w tym serialu jest wrĂŞcz ÂżenujÂąca.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja teÂż lubie w 11 bardzo fajny serial mam nadzieje ze o nowej porze zyska nowych widzĂłw i lepsze wyniki gromiÂąc polszmatowskie "Wydarzenia".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

w11

Post autor: salladyn »

Ja lubiĂŞ W11 i mĂłwiĂŞ od razu dlaczego.Tam nie ma goÂści takich jak Komisarz Zawada(sztuczny jak nie wiem co) tylko jest dwĂłch komisarzy ktĂłrzy jeÂśli im maÂło pÂłaci szef-narzekajÂą,nie wpadajÂą w euforiĂŞ kiedy majÂą spĂŞdziĂŚ niedzielĂŞ na obserwowaniu jakiegoÂś typka,no i przedewszystkim ukazaujÂą PRAWDZIWE techniki Âśledcze.Jeszcze raz powtarzam komisarze nie sÂą podstawieni oni naprawdĂŞ sÂą/byli prawdziwymi komisarzami.To jest duÂży plus.A najbardziej to lubiĂŞ AnnĂŞ Potaczek(nie wiem czy to prawdziwe nazwisko) jest bardzo naturalna i wiarygodna.Jest ÂświetnÂą aktorkÂą(komisarz pewnie teÂż jest rewelacyjnÂą).
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

eee tam do gry aktorskiej idzie sie przyzwyczaiĂŚ, od pewnego czasu mi to nie przeszkadza. Nowe odcinki juz od wrzesnia o 18.30
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

iSiO pisze:Nowe odcinki juz od wrzesnia o 18.30
od 5 wrzeÂśnia ale o 18:25 :wink: :wink: :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jutro w programie graj o raj bêdzie chyba para z W11 w¹troba i ta jego partnerka bo dziœ widzia³em reklamê z nimi jak aresztowali irka bieleninika :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:jutro w programie graj o raj bêdzie chyba para z W11 w¹troba i ta jego partnerka bo dziœ widzia³em reklamê z nimi jak aresztowali irka bieleninika :D :D
No i byli Joanna i Sebastian. Program nawet by³ fajny-tylko mia³em nadziejê, ze poznamy wiêcej szczegĂł³Ăłw z prywatnego ¿ycia :D no a tu niestety :( No ale program w fajnej konwencji-taki inny !! OprĂłcz gry w studiu, druga para wypowiada³a siê z "taœmy" w³aœnie na temat specjalnych zawodnikĂłw programu "Graj o Raj". No i wygra³a "niezbêdnik policjanta" :D Asia !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no to widocznie by³o fajnie ale niestety nie mog³em tego zobaczyæ :cry: :cry: :cry: (szko³a :evil: )
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

w³och pisze:ludzie, W11 to bardzo dobry serial. Ukazuje tajniki pracy policjantĂłw, zapoznaje z wieloma nietypowymi, acz prawdziwymi zbrodniami. Tylko ten dobĂłr aktorĂłw. Gra aktorska w tym serialu jest wrêcz ¿enuj¹ca.
Wloch, kolejne doskonale spostrze¿enie. Jeœli W11 ukazuje tajniki pracy policji to na prawdê ¿yczy³bym sobie takiej pracy policji- zawsze na czas, zawsze zaanga¿owani, zawsze dochodz¹ do œwiadkĂłw i sprawcĂłw i wszystko szczêœliwie siê koñczy po kilku dniach. Ja cie proooosze. Czyta³em dziœ w Wysokich Obcasach o nastolatkach z Columbii w USA ktĂłre wst¹pi³y do Marines pod wp³ywem filmĂłw akcji i wojennych ktĂłre obejrza³y a teraz zdychaj¹ jak psy w Iraku.
Wlochu drogi- serial W11 jest wytworem fantazji scenarzystĂłw i zapewniam Ciê, ¿e z rzeczywistoœci¹ ma tyle wspĂłlnego, ¿e graj¹ tam amatorzy i tu przechodzê do drugiego w¹tku Twojej wypowiedzi. Gra jest taka a nie inna poniewa¿ anga¿owane s¹ osoby z ulicy (takie jest za³o¿enie) wiec robienie przytykĂłw w stosunku do tego jest dowodem na nieznajomoœæ formatu :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Sk¹d wiesz, ¿e tych "aktorĂłw" bior¹ ot tak z ulicy. TVN nie upad³oby chyba jeszcze na mĂłzg, ¿eby do serialu emitowanego wkrĂłtce przed g³Ăłwnym wydaniem FaktĂłw dawaæ po prostu zwyk³ych ludzi. Przynajmniej ten serial jest lepszy od Kryminalnych, bo na faktach oparty.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości