[TVN] Misja Martyna

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adam3k pisze:Mogli cos wspomniec w odcinku emitowanym dzisiaj.
Moze wspomna w tym odcinku, w ktorym byli w Maroku.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak pisze "Super Express" Martyna Wojciechowska skonczyla prace przy 3. edycji "Misja Martyna". :? Chyba sie pomylili bo 3 nawet nie zaczeli moze skonczya prace przy 2. :roll:
http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W ostatnim odcinku programu byly najciekawsze fragmenty programu czyli to znaczy ze to juz koniec 2 edycji programu "Misja Martyna"? Dzis juz nie bylo tego programu, ale za tydzien juz bedzie. :roll: Wiec nie wiem czy to beda powtorki czy premiery. :| Wydaje mi sie ze jednak nie dali kilku odcinkow bo program na antenie byl bardzo krotko (chyba 9 odcinkow tylko bylo) i chyba jeszcze powinni dac ta wyprawe ze zwyciezcami konkursu... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:W ostatnim odcinku programu byly najciekawsze fragmenty programu czyli to znaczy ze to juz koniec 2 edycji programu "Misja Martyna"? Dzis juz nie bylo tego programu, ale za tydzien juz bedzie. :roll: Wiec nie wiem czy to beda powtorki czy premiery. :| Wydaje mi sie ze jednak nie dali kilku odcinkow bo program na antenie byl bardzo krotko (chyba 9 odcinkow tylko bylo) i chyba jeszcze powinni dac ta wyprawe ze zwyciezcami konkursu... :roll:
CaÂła seria skÂłada siĂŞ z 10 odcinkĂłw - 8 z wypraw Martyny i 2 odcinki relacjonujÂące wyprawĂŞ ze zwyciĂŞzcami konkursu - te odcinki bĂŞdÂą emitowane 20 i 27 listopada. Dodatkowo dajÂą jeden odcinek bĂŞdÂący skrĂłtem wszystkich dotychczasowych wypraw
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

podmark pisze:CaÂła seria skÂłada siĂŞ z 10 odcinkĂłw - 8 z wypraw Martyny i 2 odcinki relacjonujÂące wyprawĂŞ ze zwyciĂŞzcami konkursu - te odcinki bĂŞdÂą emitowane 20 i 27 listopada.
OK, wielkie dzieki za ta informacje. :wink: Bo ja niestety nie wiedzialem ze tak jest. :D
podmark pisze:Dodatkowo dajÂą jeden odcinek bĂŞdÂący skrĂłtem wszystkich dotychczasowych wypraw
To ten odcinek juz byl tydzien temu. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości