[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Moja mama mĂłwi, Âże Majewski ma zgrabne nogi :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczorajszy odcinek moim zdaniem byl najgorszym, najnudniejszym odcinkiem od poczatku nadawania programu "Szymon Majewski SHOW". Nie bylo prawie nic w tym odcinku smiesznego myslalem ze jak zawsze poczatek bedzie fajny niestety popylilem sie :? "Rozmowy w tloku" tez malo smieszne. Eh gdzie sie podzialy te smieszne "Rozmowy w tloku"... :roll: Mam nadzieje ze jeszcze beda tak smieszne jak kiedys. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

ss

Post autor: michal641 »

czy wie ktoÂś moÂże coÂś na temat strony www SMSu? Czy w ogĂłle taka bĂŞdszie? Mogli by wrzucaĂŚ na niÂą Âśmieszne filmiki, ktore sÂą na poczatku programu oraz w tej czesci gdziue sie zgaduje co bĂŞdzie dalej...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: ss

Post autor: pawell »

michal641 pisze:czy wie ktoÂś moÂże coÂś na temat strony www SMSu? Czy w ogĂłle taka bĂŞdszie? Mogli by wrzucaĂŚ na niÂą Âśmieszne filmiki, ktore sÂą na poczatku programu oraz w tej czesci gdziue sie zgaduje co bĂŞdzie dalej...
http://www.szymon.onet.pl juz jest tylko bardzo, bardzo uboga. :cry: :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

ciekawi mnie dlaczego po naciÂśniĂŞciu logo nast szymon.onet.pl pojawia sie str TVN z info o programie.
Dared00

Post autor: Dared00 »

chandler pisze:ciekawi mnie dlaczego po naciÂśniĂŞciu logo nast szymon.onet.pl pojawia sie str TVN z info o programie.
Bo niestety tak ma byĂŚ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:ciekawi mnie dlaczego po naciÂśniĂŞciu logo nast szymon.onet.pl pojawia sie str TVN z info o programie.
Moze dlatego ze ludzie ktorzy nie wiedza nic o tym programie klikaja w logo i czytaja na informacje i juz wiedza o co w tym programie chodzi. :roll: :roll: :] Ale mam nadzieje ze juz niedlugo ta strona bedzie miala o wiel wiecej informacji. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Post autor: szymoncz »

Kto bedzie w nastepnym programie??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

szymoncz pisze:Kto bedzie w nastepnym programie??
pecio pewnie nie byl na nagraniu bo pewni jakby byl to by juz napisal a reklam programu jeszcze nie ma pewnie dopiero od jutra beda. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

pawell pisze:
szymoncz pisze:Kto bedzie w nastepnym programie??
pecio pewnie nie byl na nagraniu bo pewni jakby byl to by juz napisal
no rzeczywiscie jakos tak sie zloÂżyÂło Âże przez ostatnie 2 tyg. nie mogÂłem byĂŚ na nagraniu, ciiekawe, kto bedzie, czasem dajÂą reklamy juÂż w sobote...
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

no wiêc tak: goœÌmi Szymona bêd¹: Katarzyna Figura i Borys Szyc, a rozmowy w t³oku: Renata Beger, Jerzy Urban, Doda, Donald Tusk
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pecio pisze:no wiêc tak: goœÌmi Szymona bêd¹: Katarzyna Figura i Borys Szyc, a rozmowy w t³oku: Renata Beger, Jerzy Urban, Doda, Donald Tusk
O! :D jak fajnie :D znow bedzie Doda. :P 8) :D Poza nia wszyscy nawet sa fajni ale zamias Urbana dlabym Leppera. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pecio
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: sobota 08 paź 2005, 22:28

Post autor: pecio »

pawell pisze:
pecio pisze:no wiêc tak: goœÌmi Szymona bêd¹: Katarzyna Figura i Borys Szyc, a rozmowy w t³oku: Renata Beger, Jerzy Urban, Doda, Donald Tusk
O! :D jak fajnie :D znow bedzie Doda. :P 8) :D Poza nia wszyscy nawet sa fajni ale zamias Urbana dlabym Leppera. :D
no w³asnie, tylko ¿e Leppera gra ten co Tuska, wiec niemóg³by byÌ, a ten co gra Urbana to jedynie Wa³êsa, Oleksy, no i Rewiùski
ninnio25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 05 gru 2005, 23:04

Post autor: ninnio25 »

witam wszystkich,
widzieliscje ostatni program szymona? poprostu totalna beznadzieja nie mowiac o tym ze figura byla nawalona w 3dupy, nie wiem czy ten czlowiek sie nie slyszy? jego teksty moze docieraja do jakis bezmozgowcow! jedynie roznowy w tloku sa ok!!!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Mnie siĂŞ program podobaÂł, a bynajmniej nie uwaÂżam siĂŞ za bezmĂłzgowca!

Dawno nie widziaÂłem tak odjechanego SMSa. GoÂście, zwÂłaszcza Szyc byli na ogronym luzie, co nie znaczy, Âże byli pijani :mad: Wstawki z LoskÂą rĂłwnieÂż byÂły Âśmieszne, zwÂłaszcza pozdrowienia :) ReasumujÂąc - fajnie byÂło siĂŞ dziÂś wieczorem rozerwaĂŚ i naÂładowaĂŚ 'akumulatory' na calutki dÂłuuugi tydzieĂą.

Na drugi raz proszĂŞ siĂŞ bardziej zastanowiĂŚ co siĂŞ pisze, tak trudno krytykowaĂŚ kogoÂś/coÂś w sposĂłb kulturalny i merytoryczny?

Po trzecie jak siê komuœ coœ nie podoba, zw³aszcza w tv, to zawsze mo¿e na to nie patrzeÌ, wspó³czesne telewizory maj¹ coœ takiego jak pilot na, którym oprócz przycisków do wybierania programów jest równie¿ taki magiczny, przewa¿nie, czerwony guziczek :P

Pozdrawiam kulturalnie
Maciek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości