Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Tak wiĂŞc koryta '2006 juÂż chyba zostaÂły rozdane. Zobaczymy jaki bĂŞdzie dalszy ciÂąg tego cyrku..
WiêkszoœÌ dzinnikarzy wysz³o z sali, a operatorzy kamer podnieœli kamery w kierunku sufitu..
Taa, szkoda Âże ten sufit nie spadÂł im na te puste Âłby -Giertych na pewno by to przetrzymaÂł :roll:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak a TVN24 nadawa³o konferencje, powinni nadawaÌ ale kamere w sufit daÌ...nie no Jarek K. poprostu grozi³ dziennikarzom, "bêdzie trzeba wyci¹gn¹Ì konsekwencje..." kurde co to jest, mo¿e dziennikarze pujd¹ zaraz za lekarzami w kamasze? :!:
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Oto reakcja szefĂłw mediĂłw na to co siĂŞ wczoraj staÂło w Sejmie:
Media Link pisze:Partie polityczne s¹ instytucjami demokratycznego paùstwa, s¹ te¿ przez obywateli finansowane i z tego powodu spo³eczeùstwo ma prawo do informacji i krytyki ich poczynaù, tak samo jak innych instytucji i w³adz. G³êboki niepokój budzi uniemo¿liwienie dziennikarzom polskich mediów publicznych i prywatnych przeprowadzenia relacji z momentu podpisania 2 lutego br., Paktu Stabilizacyjnego przez trzy ugrupowania polityczne - wydarzenia wa¿nego dla polskiego spo³eczeùstwa.

W naszym przekonaniu jest to praktyka szkodliwa dla demokracji w paùstwie, w którym przez wiele lat tak¿e dziennikarze i ludzie mediów walczyli o wolnoœÌ s³owa, mo¿liwoœÌ wyra¿ania niezale¿nych pogl¹dów i krytyki w³adzy.

Jan Dworak - Telewizja Polska S.A.

Andrzej Siezieniewski - Polskie Radio S.A.

Waldemar SiwiĂąski - PAP

Piotr Walter - TVN S.A.

Adam PieczyĂąski - TVN 24

Aleksander Myszka - Polsat S.A.

Monika Bednarek - Radio ZET

Grzegorz Gauden - "Rzeczpospolita" Redaktor Naczelny

Piotr StasiĂąski - "Gazeta Wyborcza" ZastĂŞpca Redaktora Naczelnego
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Popieram ten list...jak bĂŞdzie potrzeba to i ja siĂŞ tam podpisze w imieniu skzolnej gfazetki, co prawda niemamy korenspondenta w parlamenice ale... :lol:
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

OczywiÂście nie musze chyba wspominaĂŚ jakim oburzeniem mnie przepeÂłnia to co ostatnio siĂŞ dziej :twisted: :evil: wogĂłle jest zbĂŞdny komentarz to tej caÂłrj sytuacji !!!
ale niech komentarzem bedzie ta oto pieœù któr¹ moja kole¿anka dedykowa³a w³adzom mojej uczelni a ja dedykuje Lechowi Aleksnadrowi i jego bratu :x

ODA DO KACZEK
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

:smiech: :smiech: dobre.... ale jednak przygnêbi³a mnie ta pieœù o szachu perskim.

A w sprawie transmisji "parafowania" paktu, czy nie mogÂłaby siĂŞ wypowiedziec nowa superAPOLITYCZNA Krajowa Rada? Ma szansĂŞ udowodnic swÂą bezstronnoÂśc.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No wÂłaÂśnie a czemu KRRiTV siĂŞ nie odzywa?? Chociaz chyba kogoÂś sÂłyszaÂłem ale niepamiĂŞtam czy jest z tego (nie) politycznego czÂłona. ale moze trzeba napisac meila z zapytaniem??
Wróciłem!!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Kowal pisze:Chociaz chyba kogoÂś sÂłyszaÂłem ale niepamiĂŞtam czy jest z tego (nie) politycznego czÂłona. ale moze trzeba napisac meila z zapytaniem??
Taa, no wiĂŞc widzisz wracamy do tej starej konstrukcji "czÂłonek z ramienia partii" :evil2:
Meila do KRRiT-myÂślĂŞ- nie ma co pisac, duÂże prawodpodobieĂąstwo, Âże i tak odpowie Czarzasty :twisted:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

MuÂślisz...skoro on nadal by tam tkwiÂł to on jest w grupie, ktĂłra nadal trzyma wÂładze...tylko ciekawe za co :twisted:
Wróciłem!!
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Salladyn chyba sie zagalopowales z tym motlochem :evil: na PiS glosowalo wielu ludzi ktorzy wierzyli ze w Polsce powstanie jakas nowa jakosc niestety racje mial Lech Walesa mowiac ze Gasiory nie potrafia nic zbudowac .Sam glosowalem na PiS nawet bylem rzecznikiem przez jakis czas :? ale dzis to juz przeszlosc jeszcze nigdy nigd nie zawiodl oczekiwan wyborcow tak szybko jak PiS :? Z drugiej strony nie widac rosadnych ludzi na scenie politycznej bo jezeli pan Tusk nawoluje do obywatelskiego nieposluszenstwa to nie wiem czy zdaje sobie sprawe ze takie slowa moga doprowadzic niepokojow spolecznych na duza skale :? Groza wieje z kazdej strony ostatni projekt to Monitoring Mediow :? :? cos czuje ze przeplynelismy juz Bug i stajemy na Bialorskiej ziemi :? To co sie dzieje to juz nie jest ostrzezenie to jest realne zagrozenie naszej slabej demokracji Gasiory sa wytrawnymi politycznymi graczami najpierw zdobyli cala wladze obsadzili wszystkie resorty silowe teraz zagarniaja media nastepny krok nakladanie kaganca na wolne media ich dni sa juz policzone :? Nastepny krok to wybory ktore beda pierwszymi od 1989 roku sfalszowanymi wyborami i nikt im nic juz nie zrobi bo beda mieli w reku wszystkie media policje wojsko .Ktos napisze ze jestesmy w Unii i obowiazuja pewne standarty odpowiem tak Unie Europejska Gasiory maja gleboko w d..... jak nas z tamtad wywala beda mogli robic co im sie podoba Po tych dramatycznych wydarzeniach odbedzie sie w Warszawie spotkanie trzech zaprzyjaznionych przywodcow Lecha Kaczynskiego-Wladymira Putina oraz dlugo oczekiwanego Aleksandra Lukaszenki .Slyszeliscie ostatnia wypowiedz Putina na temat Polski jak nam slodzil ciekawe dlaczego :? bo przeciesz nie z powodu wypadku w Katowicach dotychczas jego motto brzmialo dobry Polak to martwy Polak wiec napewno cos mu Jaroslaw z Lechem obiecali napewno nic dobrego dla nas :? .Przepraszam za zbyt dlugi tekst ale musialem przelac na forum troche moich pogladow to co napisalem niestety staje sie juz prawda a nie politycznym SF aha zapomnialem Ojciec Dyrektor bedzie Prymasem a Glempa pewnie otruja i pochowia z honorami pod jego Swiatynia Opatrznosci Bozej taki bedzie pczatek IV RP i nowego Polskiego Kosciola ktory nie bedzie uznawal zwieszchnictwa Watykanu wiadomo papiez jest Niemcem wiec kazdy wie o co chodzi .........
Niezrzeszony
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

polityka

Post autor: salladyn »

le mnie zrozumiano-pod pojêciem mot³och chcia³em zmieœciÌ tylko "moherowe berety",co nie oznacza jednak ¿e tych którzy g³osowali na PIS nie uwa¿am za ludzi naiwnych.Jak mo¿na iœÌ do wyborów z planem odbudowy polski skoro korzysta siê z poparcia takich ludzi jak wielcenieszanowny o.Rydzyk.Ka¿de ma³e dzieck wie ¿e ktoœ taki nie poprze nikogo "za darmo".
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja znam wielu wyborców PiS-u, i szanuje ich. Ale ja by³em perwien, ¿e niedadz¹ rady zmieniÌ polski naleprze, choÌ chcia³bym, by ktoœz robi³ porz¹dek. Teraz w³adze PiS-u i rz¹d maj¹ d³yg wdziecznoœci do o. Rydzyka co oznacza, ¿e nie bêd¹ podejmowaÌ secyzji wbrew koœciolowi, jestem katolikiem ale niezawsze kosció³ ma racje i trzeba to wzi¹œÌ pod uwage.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek

Polecam lekturĂŞ dzisiejszego "Faktu" !! O tej sprawie nawet w dzisiejszych Porankowych serwisach mĂłwiÂł KrzyÂś G.

Có¿...tak¹ mamy w³adzê... Ojciec Tadeusz rz¹dzi Polsk¹ !!
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wiem dzisiaj jak zobaczy³em tytu³ musia³em kupiÌ gazete!! Œkuchacie nie no poprosru super, ciekawe czy gdyby powiedzia³ , ¿ eniema gdzie spaÌ moze nasz jaœnie panuj¹cy prezydent Lech odst¹pi mu swoje ³ó¿ko??
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i mamy efekt porannego materiaÂłu w "Fakcie"
Wirtualna Polska pisze:Premier Kazimierz Marcinkiewicz przeprosi³ za zachowanie ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela. Wskutek prowokacji dziennikarskiej, minister u¿yczy³ s³u¿bowego auta na rzekome ¿¹danie Ojca Tadeusza Rydzyka.

Minister Jurgiel kazaÂł podstawiĂŚ sÂłuÂżbowe auto na proÂśbĂŞ dziennikarza gazety "Fakt", ktĂłry podaÂł siĂŞ za asystenta ojca Rydzyka twierdzÂąc, Âże jego szefowi zepsuÂł siĂŞ samochĂłd.

Premier Marcinkiewicz podczas konferencji prasowej uznaÂł zachowanie ministra rolnictwa za niedopuszczalne. PowiedziaÂł, Âże upomniaÂł juÂż Jurgiela i zapewniÂł, Âże nie dojdzie wiĂŞcej do takich sytuacji. Premier dodaÂł jednak, Âże rzÂąd bĂŞdzie zawsze sÂłuÂżyÂł pomocÂą tym, ktĂłrzy jej bĂŞdÂą naprawdĂŞ potrzebowali.

Minister rolnictwa chce pokryĂŚ koszty eksploatacji rzÂądowej limuzyny, ktĂłrÂą wysÂłaÂł, jak sÂądziÂł, by pomĂłc ksiĂŞdzu Rydzykowi. LimuzynĂŞ zamĂłwiÂł jednak u ministra rolnictwa nie asystent dyrektora Radia Maryja, lecz dziennikarz "Faktu", ktĂłry siĂŞ pod niego podszyÂł. WyjaÂśnia, Âże chciaÂł w ten sposĂłb sprawdziĂŚ wpÂływy ksiĂŞdza Rydzyka.

Reporter "Faktu" zadzwoniÂł do sekretariatu ministra spod jednego z bankĂłw, informujÂąc, Âże samochĂłd ksiĂŞdza siĂŞ popsuÂł i potrzeba szybko podstawiĂŚ rzÂądowÂą limuzynĂŞ. WedÂług dziennika reakcja ministra Jurgiela przekracza najÂśmielsze oczekiwania, bo osobiÂście wybraÂł samochĂłd i wysÂłaÂł wraz z kierowcÂą pod bank.

"Fakt" zadzwoniÂł do Krzysztofa Jurgiela, bo jest on czĂŞstym goÂściem Radia Maryja.
Upomnienie ?? Wg mnie za taki numer to Pan Minister powinien wylecieĂŚ w normalnym kraju !! Ale nie w Polsce :evil:

No ale pewnie gdyby to auto pojechaÂło po kogo innego a nie po Ojca Dyrektora to Pan Minister przestaÂłby peÂłniĂŚ funkcjĂŞ Ministra rolnictwa. No ale przecieÂż Premier Rzeczpospolitej Polskiej musi siĂŞ liczyĂŚ z szefem Radia Maryja.

No i kolejna sprawa : podobno Âśrodowiska Radia Maryja wydajÂą wskazĂłwki kto jest dobry a kto zÂły (czytaj:wszyscy z PO i SLD sÂą be :) )

No wiêc tak : mamy ministra który wysy³a "na ¿¹danie" wspó³pracownika Ojca Tadeusza swoj s³u¿bowe auto, partie podpisuj¹ "pakt stabilizacyjny" na antenie "Trwam" no i RM coraz bardziej wchodzi w politykê...

Czego wiĂŞcej chcieĂŚ ?? :?

Co nas dalej czeka .... :?
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość