Jesień w TVN- Analizy, Opinie

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

nie sadze by codziennie byl nadawny...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ByÂło coÂś o Uwadze z widowniÂą, moÂże zrobiÂą z Uwagi show 45min + reklamy i mamy czas do 18 zapeÂłniony.
Ewa_Frankiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:00
Lokalizacja: pracuje w TVN
Kontakt:

Post autor: Ewa_Frankiewicz »

Witam,

czy wiecie o ktorej godzinie od 6 wrzesnia 2004 roku, na TVN beda emitowane telenowele "Zdradzona milosc" i "Serce z kamienia"? :lol:
Dzial kontaktu z widzami widzowie@tvn.pl
Pozdrawiam,

Ewa Frankiewicz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Naprawdê pracuje pani w TVN? Je¿eli tak, to mo¿e rozwi¹¿e pani niektóre nasze w¹tpliwoœci - np kiedy wystartuje nowe studio Faktów oraz TVN24? A mo¿e jakieœ zdjêcia z owego super nowoczesnego studia? :lol:
A wracajÂąc do pytania, to nie wiem, czy ktoÂś siĂŞ orientuje siĂŞ tutaj w takich sprawach :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Ewa_Frankiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:00
Lokalizacja: pracuje w TVN
Kontakt:

Post autor: Ewa_Frankiewicz »

doktorfaustus1 pisze:Naprawdê pracuje pani w TVN? Je¿eli tak, to mo¿e rozwi¹¿e pani niektóre nasze w¹tpliwoœci - np kiedy wystartuje nowe studio Faktów oraz TVN24? A mo¿e jakieœ zdjêcia z owego super nowoczesnego studia? :lol:
A wracajÂąc do pytania, to nie wiem, czy ktoÂś siĂŞ orientuje siĂŞ tutaj w takich sprawach :P
Tak, glupcze, pracuje w stacji TVN, jednak nie dostalam pozwolenia na udostepnianie zwyklym interesantom multimedialnych atrakcji posiadanych przez stacje TVN. W ich skad wchodza m.in. zdjecia z seriali czy filmow, jak i cale sciezki dzwiekowe w formacie .OGG

Za obraze dyrektora Soltysika, prawnie, moze grozic ci pozbawienie wolnosci na okrez 3 lat.
Dzial kontaktu z widzami widzowie@tvn.pl
Pozdrawiam,

Ewa Frankiewicz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Potrafisz wykozystaĂŚ kazdÂą dogodnÂą sytuacje doktorku. Wydaje mi siĂŞ jednak, ze ta pani moÂże i pracuje w TVN, ale tam pracuje mnĂłstwo osĂłb i maÂło kto oirentuje siĂŞ w takich sprawach, bo wtedy zaraz byÂłoby masa orzeciekĂłw, a tak wiele to ich znowu nie ma. Pani Ewa jest prĂŞdzej zapalonÂą fankÂą meksykaĂąskich i brazylijskich telenowel - pozdrowienia pani Ewo! :D
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Dyrektor SoÂłtysik :D , ale to brzmi, kiedy on tak awansowaÂł?.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ewa_Frankiewicz pisze: Tak, glupcze, pracuje w stacji TVN, jednak nie dostalam pozwolenia na udostepnianie zwyklym interesantom multimedialnych atrakcji posiadanych przez stacje TVN. W ich skad wchodza m.in. zdjecia z seriali czy filmow, jak i cale sciezki dzwiekowe w formacie .OGG

Za obraze dyrektora Soltysika, prawnie, moze grozic ci pozbawienie wolnosci na okrez 3 lat.
W tym momencie to ty mnie obrazi³aœ, przeprszam ale mam g³êboko w dupiê dyrektora So³tysika. Tacy jak ty powinni dostawaÌ automatycznie bana :evil: Pojawiasz siê nie wiadmo sk¹d, podajesz siê z niewiadomo kogo i obra¿asz ludzi. Có¿ chyba rzeczywiœcie pracujesz w TVN - wszytkie te telenowele i programy z Wiœniewskim niczym denaturat zabi³y resztki twoich szarych komórek :evil:
SkÂąd wiesz, Âże to miaÂła byĂŚ obraza? CzytaÂłaÂś KonopielkĂŞ? chyba nie - masz w koĂącu dwie telenowele dziennie na TVN.
Ostatnio zmieniony wtorek 17 sie 2004, 14:30 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 2 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ewa_Frankiewicz pisze:Witam,

czy wiecie o ktorej godzinie od 6 wrzesnia 2004 roku, na TVN beda emitowane telenowele "Zdradzona milosc" i "Serce z kamienia"? :lol:
Witam, to jest pytanie czy zagadka? :D PoniewaÂż ramĂłwka od 16.40 juÂż wyciekÂła i tam ich nie ma, wiĂŞc podejrzewam, Âże pierwsza bĂŞdzie o 15.00 a druga o 15.50. :)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Ale TVN ma "kulturalnych" pracownikow.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ewa_Frankiewicz pisze: Za obraze dyrektora Soltysika, prawnie, moze grozic ci pozbawienie wolnosci na okrez 3 lat.
Mój Bo¿e i co ja mam teraz robiÌ, mo¿e uciec do Ameryki albo na kolanach do Czêstochowy iœÌ, b³agaj¹c o wybaczenie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Szczezrze mĂłwiaĂŚ pani Ewo juz zaczynaÂłem paniÂą lubiĂŚ, jednak pani zachwanie jest conajniej niepoprawne. I zgadzam siĂŞ z Doktorem Faustusem, a co ja o Dyrektorze SoÂłtysiku myÂśle :lol: :lol: To juÂż kazdy forumowicz wie :D :D :D

P.S. Ja teÂż mam w dupie SoÂłtysika! A z paniÂą EwÂą chetnie pormozmawiaÂłbym w cztery oczy... a raczej dwa monitory :D .

P.P.S Doktorek! Doktorek! Doktorek! (Szli teraz na pielgrzymkĂŞ, ale juz sie nie zalapiesz :D )
Pozdrawiam, Filip
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

:lol: Najpierw idÂź na kolanach do Dyrektora SoÂłtysika :D , moÂże wybaczy. A jak nie to uciekaj Zanzibar. :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Pani Ewa Frankiewicz nieraz odpisaywaÂła mi na listy z TVN. Mam nadziejĂŞ, Âże to nie jest jakaÂś 'podrĂłba' - pozdrawiam :)
:)
Ewa_Frankiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:00
Lokalizacja: pracuje w TVN
Kontakt:

Post autor: Ewa_Frankiewicz »

Glupcy, do kobiety nalezy zwracac sie z szacunkiem!
Tak to prawda, zajmuje sie kontaktem z widzami, proponuje wyslac emaila, badz zadzwonic to spobie pogawedzimy o Dyrektorze Soltysiku.
Za obraze publiczna, podkreslam, groza 3 lata, takze panujcie, droga mlodziezy, nad swoimi emocjami!

Powtarzam pytanie, czy wiecie o jakich porach beda emitowane Telenowele Meksykanskie?
Dzial kontaktu z widzami widzowie@tvn.pl
Pozdrawiam,

Ewa Frankiewicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości