Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:No wiesz..terraX 8) dziwiĂŞ siĂŞ ale bÂądÂź co bÂądÂź Ty powinnaÂś coÂś zauwaÂżyĂŚ :P :lol:
A to te¿ byœ móg³ rozwin¹Ì myœl, bo nie kumam :lol:
krytyczny pisze:Ja na przyklad nie mam ochoty na takie widoki w TV informacyjnej
No, ale nie przesadzaj w koĂącu nie jest rozebrana. Przeszkadza Ci to, bo nie przepadasz za KalczyĂąskÂą AniÂą. Jestem pewna, Âże za kilka godzin odezwÂą siĂŞ forumowicze, ktĂłrym strĂłj pani K. przypadÂł do gustu. :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Po pierwsze: nie doszukuje sie w tym momencie zadnych powiazan AK z kierownictwem. Raczej sie dziwie, ze oni takie zachowania (to juz nie pierwszy wystep jej biustu na wizji) akceptuja.

Po drugie: dla mnie kobieta z klasa nie zachowuje sie w ten sposob. Troche powsciagliwosci nie zaszkodzi, naprawde. Jesli czuje potrzebe rozbierania sie publicznie, niech zmieni prace i nie raczy wszystkich, takze tych, ktorzy nie maja na to ochoty, swoimi 'wdziekami'

Popatrz, jak Justyna zawsze pieknie wyglada - skromnie i z klasa. To jest dopiero klasa! Podobnie Tadla. I uwierz mi, ze gdyby ona zrobila taka zenade, tez bym to skrytykowal.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A co Justyna wystawiaÂła w wakacje? Bo coÂś mi siĂŞ wydaje, Âże jej stroje byÂły...hmmm ÂśmiaÂłe. Zerknij do archiwalnych capsĂłw w tamtym wÂątku.
krytyczny pisze:Jesli czuje potrzebe rozbierania sie publicznie, niech zmieni prace i nie raczy wszystkich, takze tych, ktorzy nie maja na to ochoty, swoimi 'wdziekami'
Oj to nie patrz tam gdzie nie trzeba :D Wzrok Ci jednak tam pada... nieÂświadomie...?
Masz wybĂłr, teraz w serwisie Kondratowicz- ubrana po samÂą szyjĂŞ.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

anna kalczyĂąska

Post autor: salladyn »

Ja tam nie narzekam, aÂż tak bardzo mi to nie przeszkadza. :twisted: :D :) 8) :lol: ChociaÂż muszĂŞ przyznaĂŚ Âże trudno mi siĂŞ jest skupiĂŚ na informacjach przekazywanych przez niÂą :P
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:
TVN_FAN pisze:No wiesz..terraX 8) dziwiĂŞ siĂŞ ale bÂądÂź co bÂądÂź Ty powinnaÂś coÂś zauwaÂżyĂŚ :P :lol:
A to te¿ byœ móg³ rozwin¹Ì myœl, bo nie kumam :lol:
có¿...pisa³em rano to i zjad³em s³ówko "nie" (powinnaœ) :P razem ze œniadaniem :wink:
krytyczny pisze:Jesli czuje potrzebe rozbierania sie publicznie, niech zmieni prace i nie raczy wszystkich, takze tych, ktorzy nie maja na to ochoty, swoimi 'wdziekami'
wiesz..w tym momencie uwa¿am, ¿e przegi¹³eœ...dlatego koùczê ju¿ dyskusjê w tym temacie bo widzê, ¿e to strata czasu. Do tej pory myœla³em, ze tylko Black ma bardzo niesprawiedliwe spojrzenie na œwiat ITI ale widzê, ¿e Ty niestety te¿.
ZIMA
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

krytyczny pisze:Popatrz, jak Justyna zawsze pieknie wyglada - skromnie i z klasa
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Temu Panu juÂż dziĂŞkujemy!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Maciekw pisze:
krytyczny pisze:Popatrz, jak Justyna zawsze pieknie wyglada - skromnie i z klasa
Obrazek
Obrazek
Obrazek

(...)
w zwiÂązku z tym - nie powoÂłuj siĂŞ juÂż wiĂŞcej na JustynĂŞ. Bo skoro kobieta jest piĂŞkna i nie ma wÂłasnych kompleksĂłw to zawsze moÂże pokazaĂŚ coÂś ze swojego uroku :wink: i nie robi tego tylko czasem Justyna i Anna

Niestety krytyczny - po raz kolejny krytykujÂąc PaniÂą AniĂŞ - skompromitowaÂłeÂś siĂŞ.

Skoro nie chcesz patrzeÌ - powtórzê siê - prze³¹cz na inny kana³.
Mi to w zupeÂłnoÂści nie przeszkadza :P
ZIMA
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Myœla³em, ¿e na tym forum tylko Black ma takie specyficzne patrzenie na rzeczywistoœÌ-jak siê okazuje niestety siê myli³em :?
TVN_FAN-ie - Black Jack, jestem Black Jack, Black, tylko dla przyjació³ :!: RzeczywistoœÌ jest taka, ¿e Pochanke jest ¿on¹ szefa :?: RzeczywistoœÌ jest taka, ¿e Jêdrzejowska jest ¿on¹, b¹dŸ co b¹dŸ, wysoko postawionego wydawcy faktów :?: To rzeczywistoœÌ udowodniona, ciekawe gdzie dalej mog³yby nas ponieœÌ œlady koterii i nepotyzmu :?: :D Tadla ...nigdy nie sugerowa³em, ¿e ona ''czyjaœ jest'', po prostu mam przeczucie, ¿e ''ma plecy'' i tyle. Nie przepadam za ni¹ - mam do tego prawo, prawda :?:

Ale ja nie o tym chciaÂłem pisaĂŚ :D
Ja nie mam nic przeciwko temu, Âżeby panie prezenterki pokazywaÂły swoje wdziĂŞki :D Kwestia tylko, czy majÂą co pokazaĂŚ (i tu odradzaÂłbym to czĂŞÂściowe negliÂżowanie siĂŞ p. Pochance :wink: ), i czy nie robiÂą tego zbyt perfidnie. Np. Funcky twierdzi, Âże Ania jest ''wyÂłuzdana'' i ''rozwiÂązÂła'', i chyba jeszcze wÂłaÂśnie ''perfidna'' :roll: Ale to typowo kobiece spojrzenie na Âświat, mĂŞski punkt widzenia jest oczywiÂście zupeÂłnie inny :hyhy:
¯eby nie by³o, ¿e jakiœ zboczeniec jestem, czy coœ w tym rodzaju, ja te¿ wolê na co dzieù ogl¹daÌ kobiety zapiête pod sam¹ szyjê. To przypad³oœÌ kobiet skrytych, inaczej zwanych trudnymi :lol: , kobiet, nad poznaniem których (zarówno duchowym jak i ... no ... fizycznym :D ), trzeba spêdziÌ ³adnych parê lat :D Wspaniale jest ''odkrywaÌ'' tajemnicze kobiety, które z poznaje siê z czasem coraz bardziej szczegó³owo :wink:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

anna kalczyĂąska

Post autor: salladyn »

Justyna Pochanke ma co pokazaÌ.No ale có¿.Taki wytrawny znawca kobiet wie lepeiej. ;/
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

ZeTek pisze:Obrazek
Jej z pewnoscia nie trzeba 'odkrywac'.

PROFESJONALISTKA. O taaak, mozna tak powiedziec :lol:
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: daniel79 »

A moÂżna zobaczyc ten film z AniÂą i te "krosty" :wink: :lol:
Tomasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: piątek 13 sty 2006, 00:08

Post autor: Tomasz »

ÂŁadne ciaÂło, Âładnej kobiety. To wszystko... 8)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

ÂŁadnej kobiety? PrzecieÂż jeden Pan z tego forum, ktĂłry jak wiadomo jest NIEOMYLNY widzi w KalczyĂąskiej raczej zombie niÂż kobietĂŞ... zwÂłaszcza ÂładnÂą :P

A o to co nas czeka jutro:
Obrazek

Ps.
Kto miaÂł dziÂś rozmowĂŞ w GoÂściem Porannym z nowym RZPO??
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Maciekw pisze:
Ps.
Kto miaÂł dziÂś rozmowĂŞ w GoÂściem Porannym z nowym RZPO??

Anna JĂŞdrzejowska
a takze zaraz po tym programie od 10 do16 mia³a dy¿ury wserwisach g³ównych w Dniu Na ¯ywo o pe³nych godzinach
podziwiam Justyne Pochanke za tak czĂŞste dawanie Jedrzejowskiej na wizje, jest to zastonawiajÂące bynajmniej
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Z tygodnia na tydzieù ''Studio Europa'' zaczyna bardzie wpasowywaÌ siê w moje gusta :D Dziœ program nie mia³ ju¿ kompletnie nic z charakteru biura turystycznego, tylko zdecydowano zaj¹Ì siê powa¿n¹ i niezwykle zajmuj¹c¹ tematyk¹ lobbingu. Tematyk¹ tak interesuj¹c¹, ¿e 15 minut to zbyt ma³o, by pokazaÌ dok³adnie, na czym sprawa polega i jak interesuj¹cym i powszechnym zjawiskiem jest w œwiecie. Ale Ania potrafi³a wydobyÌ tyle, ile mo¿na by³o jednoczeœnie wydobyÌ i przekazaÌ w 15 minutach programu. Pokaza³a nawet (pierwszy raz w ''SE'' ) zrobiony przez siebie - bardzo dobry - materia³ :D
W dobrym kierunku zmierza program :spoko:
ProwadzÂąca jak zwykle ujmujÂąca :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 24 gości