Bogdan Rymanowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

No wÂłaÂśnie i dziwi mnie kasĂŞ jakÂą siĂŞ wydaje na kosztownÂą scenografiĂŞ, latajÂące kamery , monitory plazmowe, rzutniki i ekrany holograficzne itp.
Forma przes³ania treœÌ. Odwraca uwagê od mizerii reporterskiej.
Nie ma opisu zdarzeĂą, tylko sÂą impresje reportera na temat zdarzenia. Dzisiaj na przykÂład nie pokazano protestĂłw przeciwko wizycie prez. L.KaczyĂąskiego w Chiczago, a w POlsacie i TVP pokazali.
Kiedyœ Wiadomoœci TVP mia³y doœÌ pog³êbione relacje reporterów, ale od czasów Dworaka œciga siê z telewizjami komercyjnymi.
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Bogdan Rymanowski prezenter "FaktĂłw" oznajmiÂł swoim przeÂłoÂżony, Âże nie zamierza pracowaĂŚ z w jednym programie z Kamilem Durczokiem, ktĂłry od maja bĂŞdzie szefem informacyjnej audycji. Dziennikarz do koĂąca miesiÂąca ma ostatecznie zdecydowaĂŚ czy zostanie w TVN -informuje "Newsweek Polska".

Komercyjnej stacji zaleÂży na pozostaniu Rymanowskiego. Obok magazynu "24 godziny" miaÂłby on poprowadziĂŚ wÂłasny program publicystyczny na duÂżej antenie. Pomimo iÂż, Robert Kozak nie potwierdziÂł informacji dotyczÂących faktu negocjacji z prezenterem, nieoficjalnie wiadomo, Âże w TVP czeka na niego fotel gospodarza "WiadomoÂści".
Rymanowski nie lubi Durczoka i chce odejœÌ? Kilka dni temu Pieczyùski zapewnia³ ¿e Bogdan zostaje a tu prosze niespodzianka.
Mamy pierwszÂą ofiarĂŞ przejÂścia byÂłej gwiazdy TVP do TVNu. Kto nastĂŞpny?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Narazie nikt nie powiedzia³ ¿e chce odejœÌ. :] I jednak tak chyba nie bêdzie... Ryman odejdzie ale z "Faktów" i zajmie siê praca w TVN 24... :roll: Tak mi siê wydaje. Ooo i Ryman mia³by miec swój program w TVN ciekawe :roll: No to czekamy do koùca miesi¹ca jak to bêdzie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

ekhm...no i nastêpna nowoœÌ. ehh, ju¿ mnie mêcz¹ te wszystko plotki i doniesienia. Podali by nam konkretne fakty i ju¿. Dopiero co by³o zapewnione ze Ryman zostaje a tu taka niespodzianka. Osobiscie bym wolala aby zosta³ w Faktach, nie musi siê obawi¹c Durczoka, bo jest od niego lepszy:)
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

On siĂŞ jego nie obawia on poprostu nie chce z nim pracowaĂŚ - ciekawe dlaczego ?? :roll: A narazie nie podajÂą nic oficjalnego bo Ryman bĂŞdzie czekaÂł na to co mu TVN zaproponuje jeÂśli nic ciekawego to na 100% odejdzie jeÂśli coÂś innego - lepszego to zostanie. I mam nadziejĂŞ Âże jednak to 2. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A mi osobiÂście przejÂście Rymana do "WiadomoÂści" wydaje siĂŞ tak samo nieuniknione, jak przedterminowe wybory parlamentarne. Ryman, jako sympatyk PiSu odnalazÂłby siĂŞ w programie TVP. Na pewno czeka na niego wiĂŞksze wynagrodzenie i w "WiadomoÂściach" bĂŞdzie najwaÂżniejszÂą osobÂą. W "Faktach" najwaÂżniejsza jest Pochanke, a od maja takÂże Durczok, wiĂŞc on bĂŞdzie graÂł drugoplanowÂą rolĂŞ. Skoro powiedziaÂł nie dla Durczoka to pewne jest jedno. Rymanowski odejdzie z "FaktĂłw". Ale czy nadal pozostanie w TVN i TVN24, czy zasili szeregi "WiadomoÂści" to inna sprawa. Pewniejsza wydaje mi siĂŞ ta druga kwestia. Pewnie rĂłwnieÂż w TVP zaproponowaliby mu jakiÂś program publicystyczny od jesieni. Trzeba uzupeÂłniĂŚ lukĂŞ po "Debacie".
JeÂżeli Rymanowski rzeczywiÂście odejdzie z "FaktĂłw" to w marcu i kwietniu bĂŞdzie jedynie 3 prezenterĂłw. Pewnie w tygodniu bĂŞdzie Marciniak z Pochanke, a w weekendy Kajdanowicz.
Sytuacja jest napiêta, podobnie jak w polityce. I pewne jest jedno. To ostatnie podrygi Rymana w "Faktach", a czy ostatnie podrygi Rymana w TVN i TVN24 dowiemy siê zapewne w przysz³ym tygodniu albo za 2 tygodnie. Nie s¹dzê, by postaÌ "Faktów" przysta³a na jeden marny programik, pewnie coœ na wzór "Teraz my" i magazyn w TVN24 do uzupe³nienia. W "Wiadomoœciach", jak ju¿ mówi³em by³by twarz¹, program ma wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ, ni¿ "Fakty", o TVN24 nie wspominaj¹c. No i w TVP na pewno tak¿e mia³by w³asny program i wy¿sz¹ wyp³atê.
Obstawiam, Âże we wrzeÂśniu usÂłyszymy "Bogdan Rymanowski, zapraszam na WiadomoÂści w poniedziaÂłek". Bo obowiÂązuje 3miesiĂŞczny okres wypowiedzenia, a ponadto 3miesiĂŞczny okres ochronny.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ryman pasowa³by do FORUM. I z przyjemnoci¹ wtedy bym w³¹czy³ ten program.
Poza tym jest znany w¶ród polityków wyj±tkwo, od lat prowadzi bliskie FORUM rozmowy. Choæ nie chcia³bym by odchozi³ z TVN24, bo pasuje do tej stacji, i j± tworzy³ prawie od podstaw. I tak o to, przez Lisa trafi³ do FAKTÓW, a teraz....odchodzi od i TVN24 i TVN. Aczkolwiek dla niego mo¿e to byæ i by³by dla niego awans gdyby poszed³ na19.30 Choæ osobi¶cie, chcia³bym zobazyæ czo³owy polski dziennik co by i jak by funkcjonowa³ bez Gwiazd w stylu Durczok, Pochanke....Rymanowski.Wzieliby Werner?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
regoat
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 21:21
Kontakt:

Post autor: regoat »

Rymanowski w TVP o nie co to sie robi na tym swiecie w Polsce rzadzÂą fanatycy religijnie a tu jeszcze takie wiadomosci. Wolelame jak bylo po staremu czyli Durczok - TVP, Rymanowski - TVN
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

press pisze:Bogdan Rymanowski odejdzie z "FaktĂłw"

Tylko do pocz¹tku marca Bogdan Rymanowski bêdzie jeszcze prowadzi³ "Fakty" w TVN-ie. Wed³ug naszych informacji dziennikarz podj¹³ ju¿ decyzjê o rozstaniu siê z programem.

Rymanowski ma prowadziÌ "Fakty" do 3 marca. On sam nie komentuje tych informacji, a obecny redaktor naczelny "Faktów" Adam Pieczyùski oficjalnie zaprzecza, jakoby Rymanowski mia³ odejœÌ z redakcji serwisu. Jednak z naszych informacji wynika, ¿e dziennikarz ju¿ tak postanowi³. Jego decyzja ma zwi¹zek z przejœciem Kamila Durczoka do "Faktów" na stanowisko redaktora naczelnego. Odejœcie Rymanowskiego z "Faktów" nie oznacza jeszcze ostatecznego rozstania siê z TVN 24. Wci¹¿ trwaj¹ rozmowy szefów stacji z dziennikarzem o jego pozostaniu w stacji.
No niby to co pisze press byÂło do przewidzenia ale ja myÂślĂŞ, Âże to tylko taka gra i Rymanowski przejdzie do WiadomoÂści.

MyÂślĂŞ, Âże w jednej stacji z Durczokiem pracowaÂł nie bĂŞdzie :?
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:MyÂślĂŞ, Âże w jednej stacji z Durczokiem pracowaÂł nie bĂŞdzie :?
W jednym programie to moÂże nie, ale w stacji? Why not? :lol:
PogÂłoski o tym, ile to Durczok dostanie po przejÂściu to ITI wydajÂą mi siĂŞ przesadzone, tzn jeÂśli ma byĂŚ szefem FaktĂłw+je prowadziĂŚ+mieĂŚ swĂłj program autorski w TVN24+prowadziĂŚ codziennie "Kontrwywiad", to chyba temu nie podoÂła....
Ryman musi zostaĂŚ, niech prowadzi tylko M24,ale niech nie odchoddzi. Poza tym znowu wybuchÂła afera w WiadomoÂściach. To nie miejsce dla Bogdana,
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

terraX pisze:(...)PogÂłoski o tym, ile to Durczok dostanie po przejÂściu to ITI wydajÂą mi siĂŞ przesadzone, tzn jeÂśli ma byĂŚ szefem FaktĂłw+je prowadziĂŚ+mieĂŚ swĂłj program autorski w TVN24+prowadziĂŚ codziennie "Kontrwywiad", to chyba temu nie podoÂła....
Có¿... mo¿e Durczok chce byÌ lepszy od Kubusia Porady :lol:
terraX pisze:(...)Ryman musi zostaĂŚ, niech prowadzi tylko M24,ale niech nie odchoddzi. Poza tym znowu wybuchÂła afera w WiadomoÂściach. To nie miejsce dla Bogdana,
Pewnie, Âże tak !! Ryman w WiadomoÂściach siĂŞ zmarnuje :roll:
Obawiam siĂŞ, Âże tak jak pisze dzisiejsza prasa Bogdan dostanie posadĂŞ szefa WiadomoÂści to pĂłjdzie. Ale czy wytrzyma w tych WiadomoÂściach ?? to inna historia. Najlepszym przykÂładem jest MikoÂłaj Kunica.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mam nadziejĂŞ Âże jednak nie odejdzie. ChciaÂłbym zobaczyĂŚ jakby prowadziÂł swĂłj program na TVN jakby byÂł... :roll: Ale jednak Ryman zobaczy co siĂŞ dzieje w "Wiadomosciach" i mu siĂŞ odechce przejÂścia. :roll: Chyba Âże z tej sytuacji skorzysta polszmat i podprowadzi Rymana do siebie. :roll: Ale to juÂż byÂłaby caÂłkowita kompromitacja i tam by siĂŞ dopiero zmarnowaÂł...

DziÂś takze o tym jest artykuÂł w "Fakcie" - dali w nim takie zdjecie Âże jaby go nie podpisali to bym nie wiedziaÂł kto to jest - niewyraÂźne poprostu. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MyÂślĂŞ, Âże po ostatniej aferze w WiadomoÂściach Ryman rzeczywiÂście odejdzie z FaktĂłw, ale do czasu jej ostatecznego wyjaÂśnienia pozostanie w TVN24. Albo jest jeszcza inna opcja. BĂŞdzie prowadziÂł program do maja, a potem odejdzie do TVP.

Ale sÂądzĂŞ jednak, Âże 3 marca powie ostateczne do widzenia i "Faktom" i TVN24, a jesieniÂą pojawi siĂŞ w WiadomoÂściach.

A skana moÂżna prosiĂŚ?
Bunio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wtorek 22 mar 2005, 23:34
Kontakt:

Post autor: Bunio »

Tak, Ryman powinien odejsc bo jest jednym z najslabszych prezenterow w tv. Przykro to mowic, ale on nie nadaje sie do faktow, jest slamazarny, zle intonuje i nie ma charyzmy. Niech idzie gdzies indziej, Maciniak jest duzo lepszy.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ryman jest dobry w wywiadach, w publicystyce, w polityce. Politycy go znajÂą, miaÂł swietne rozmowy w RMFie gdy miaÂł poranne romzowy po 8 w radiu RMF.
Do FAKTÓW od pocz±tku mi nie pasowa³ i do dzi¶ mnie nie przekona³ do swej obecno¶ci w tym programie, a o19 jest ponad rok ju¿ chyba.
Szkoda by go traciĂŚ.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości