Jesień w TVN- Analizy, Opinie

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

OglÂądasz?
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Curzon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:48
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Curzon »

Sylwia pisze:OglÂądasz?
Tylko Zaklete Serce :roll:

Ciesz sie, ze leci co leci, bo we wrzesniu codziennie po 22 mialo leciec pseudodzielo z Natalia Oreiro... Na szczescie TVN nie kupil tego czegos :)
Ewa_Frankiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:00
Lokalizacja: pracuje w TVN
Kontakt:

Post autor: Ewa_Frankiewicz »

Witam,
tak to prawda, ogladalam "Zaklete serce", ktore dobiega konca, niestety osoatni odcinek nasza stacja wyemituje 1 wrzesnia.
Od 2 wrzesnia nowa telenowela: "Serce z kamienia", wystepuja w niej dwie polskie aktorki: Maja Miszalska (Piedad) oraz Ludwika Paleta (Aida), obie graja glowne role w tej swietnej produkcji, ktora to ja wlasnie zaproponowalam kolezance, Oldze Krysiak wyobr , jak juz pisalam, wlasnie tej produkcji. Jest to nowy serial, bo z roku 2004, rodem z Meksyku. :)

No ale do rzeczy, nie moge tak po prostu do was zagladac, kochaneczki moje, bo praca mi na to nie pozwala. :) Wlasnie zrobilam sobie kawe, ktora wlasnie popijam, piszac ta wypowiedz.

Jeden z widzow zadal mi dzisiaj pytanie odnosnie serialu "Smalville", osobiscie uwazam, ze takie seriale jedynie zasmiecaja ramowke, podalam komu trzeba, zekome sugestie widzow, zeby stacja zaprzestala emisji tego "serialu", takze prosze sie spodziewac, ze trzeciego sezonu nie zobaczycie na naszej antenie.

Lacze pozdrowienia i faktycznie, troszke mnie ponioslo, piszac poprzednie wypowiedzi!
Dzial kontaktu z widzami widzowie@tvn.pl
Pozdrawiam,

Ewa Frankiewicz.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Widocznie mamy inne pojĂŞcie tego co zasmieca ramĂłwkĂŞ, pani Ewo.
I mam nadziejĂŞ, Âże serial 'Smallville season 3' zawita do TVN. Zbiera on bardzo dobre recenzje, szczegĂłlnie wÂśrĂłd mÂłodych widzĂłw. A jezeli TVN nie zdecyduje siĂŞ na emisjĂŞ, a zrobi to inny kanaÂł [np. Polsat] to po raz kolejny udziaÂły TVN w mojej ocenie spadnÂą.
:)
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Taa, a telenowele nie zasmiecajÂą ramĂłwki...

Poza tym cos mi siĂŞ nie wydaje Âżeby to byÂła prawdziwa pracownica TVN-u.
Podaje tu swoje dane i jawnie przyznaje sie do oszustw. PrzecieÂż caÂłkiem moÂżliwe Âże ktoÂś na wyÂższym stanowisku tu zaglÂąda...
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Damian KuraÂś zaÂśmieca ramĂłwkĂŞ. :D
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Ewa_Frankiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:00
Lokalizacja: pracuje w TVN
Kontakt:

Post autor: Ewa_Frankiewicz »

arti pisze:Taa, a telenowele nie zasmiecajÂą ramĂłwki...

Poza tym cos mi siĂŞ nie wydaje Âżeby to byÂła prawdziwa pracownica TVN-u.
Podaje tu swoje dane i jawnie przyznaje sie do oszustw. PrzecieÂż caÂłkiem moÂżliwe Âże ktoÂś na wyÂższym stanowisku tu zaglÂąda...
Osoby na wyzszych stanowiskach rowniez nie sa tak calkiem bez winy. Stacja liczy na jakies zyski, Smalville nie osiaga mega wynikow, jego ogladalnosc zblizona byla do ogladalnosci "Najslabszego ogniwa" - wakacyjnych powtorek. Teraz jednak stacja postanowila postawic na Teleturnieje, takim o to sposobem panÂą Szczuke zobaczmy w prime-time. :)
Dzial kontaktu z widzami widzowie@tvn.pl
Pozdrawiam,

Ewa Frankiewicz.
Curzon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:48
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Curzon »

Sylwia pisze:Damian KuraÂś zaÂśmieca ramĂłwkĂŞ. :D
Ramowke to zasmiecaja glupie kreskowki :evil: Fajnie by bylo jakby TVN wyemuitowal serial Star Gate, ktorego wyemitowal tylko 2 sezony, a w USA emituja juz 8... wiem, ze HBO emitowal potem SG1 ale nie wiem do ktorego sezonu :roll:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Wyniki ogladalnoÂści nie sÂą wyznacznikiem jakoÂści - przykÂład?
Swego czasu "Kipescy" mieli ogladalnoœÌ 5-6 milionow¹ - i to jest porzadny serial?
Dlatego wÂłaÂśnie nie naleÂży twierdziĂŚ, Âże serial z mniejsza ogladalnoÂściÂą zaÂśmieca ramĂłwkĂŞ - Kompania Braci [wspaniaÂłe widowisko] teÂż w pani ocenie zaÂśmieca pasmo wieczorne w Âśrody?
:)
Ewa_Frankiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:00
Lokalizacja: pracuje w TVN
Kontakt:

Post autor: Ewa_Frankiewicz »

szymcio9 pisze:Wyniki ogladalnoÂści nie sÂą wyznacznikiem jakoÂści - przykÂład?
Swego czasu "Kipescy" mieli ogladalnoœÌ 5-6 milionow¹ - i to jest porzadny serial?
Dlatego wÂłaÂśnie nie naleÂży twierdziĂŚ, Âże serial z mniejsza ogladalnoÂściÂą zaÂśmieca ramĂłwkĂŞ - Kompania Braci [wspaniaÂłe widowisko] teÂż w pani ocenie zaÂśmieca pasmo wieczorne w Âśrody?
Maz oglada ten serial, dlatego tez przekazalam kierownictwu mase zekomych prosb o potworzenie serialu i tak sie tez stalo.
Dzial kontaktu z widzami widzowie@tvn.pl
Pozdrawiam,

Ewa Frankiewicz.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No. M.in. ja prosiÂłem o przywrĂłcenie serialu... chociaÂż powinien byĂŚ on nadawany przed "Monkiem" :)

A tak BTW: serial "Smallville" ma od wrzeÂśnia leciec w piÂątki o 22:30, skoro o 20:00 leci "Ogniwo" i "Na WspĂłlnej" i ta seria koĂączy siĂŞ ok 21:30 to... nie ma co, fajne bĂŞdziemy mieli "Superkino". Pewnie przeniosÂą na inny dzieĂą...

Poza tym stwierdzam, Âże pani tworzy ramĂłwkĂŞ bardziej pod siebie mĂłwiÂąc co nieco odpowiednim osobom, niz pod widzĂłw.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, KuraÂś napewno zaÂśmieca ramĂłwke, telenowele zaÂśmiecajÂą ramĂłwkĂŞ, kreskĂłwi zaÂśmiecajÂą, smallvile zaÂśmieca... ten TVN to w ogĂłle jeden wielki chaÂłam! :wink: :wink: :wink:
Pozdrawiam, Filip
Curzon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:48
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Curzon »

Filip pisze:Tak, KuraÂś napewno zaÂśmieca ramĂłwke, telenowele zaÂśmiecajÂą ramĂłwkĂŞ, kreskĂłwi zaÂśmiecajÂą, smallvile zaÂśmieca... ten TVN to w ogĂłle jeden wielki chaÂłam! :wink: :wink: :wink:
]

No mnie tylko kreskowki wkurzaja :evil: Wsytarczy ze sa na TVN7 i na innych kanalach :evil: zreszta pewnie maja tragicznie mala ogladalnosc, bo wiekszosc dzieciakow pewnie oglada Cartoon Network i inne... :?
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

A ile tych kreskĂłwek w telewizji TVN jest? O ile siĂŞ nie mylĂŞ jedna i to emitowana tylko w sobotnie i niedzielne poranki. O "SiĂłdemce" juÂż nie wspomnĂŞ! Przeciez tam nie ma kreskĂłwek... Same seriale i telenowele 8)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

kaseta: Jest jedna. Action Man :P
A Dragon Ball'a ogl¹da³o doœÌ du¿o widzów [ponad 200 tys.] jak na ten styl i t¹ telewizjê. :lol:
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości