[Polsat] Wydarzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ObejrzaÂłem sobie ostatnio Wydarzenia z BeatÂą Grabarczyk. MĂłwi tak szybko i siĂŞ zacina, Âże aÂż siĂŞ sÂłuchaĂŚ nie da :!: :!:.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

a ja chcĂŞ powiedzieĂŚ, Âże prowadzÂąca wydarzenia Beata Grabarczyk od pt do ndz wypadÂła bardzo dobrze, jest rozluÂźniona, czasem skomentuje materiaÂł, jest sympatyczna, fakt czasem siĂŞ zacina, ale dajmy jej jeszcze czas, ogĂłlnie dobrze zrobili zdejmujÂąc sztywnÂą i monotonnÂą kutynĂŞ na grabarczyk :lol:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Kutyna - sztywna i monotonna?? Chyba przesadzasz. Moim zdaniem Kutyna jest o niebo lepsza od Grabarczyk.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Kutyna - sztywna i monotonna??
chcesz przykÂłady? proszĂŞ bardzo. Ona wogĂłle nie akcentuje wyrazĂłw, mĂłwi jednakowo, zawsze tak samo, ma swoje staÂłe zwroty w stylu:"to byÂł z sejmu mikoÂłaj jankowski" albo zawsze tak samo siĂŞ Âżegna,
dla mnie jest za spokojna (dla niektórych to jest pozytywna cecha, ale dla mnie nie) co powoduje, ¿e siê nudzê ogl¹daj¹c wydarzenia w jej wykonaniu, a co za tym idzie prze³¹czam na inn¹ stacjê (albo w ostatecznoœci wy³¹czam tv), nic "od siebie nie mówi", poza tekstem z promptera,
podsumowujÂąc kutyna jest niezbyt Âładna (uroda raczej radiowa), mdÂła i nie ma osobowoÂści

o grabarczyk powiem tylk, Âże jest to babka z klasÂą :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

tomu19 pisze:podsumowujÂąc kutyna jest niezbyt Âładna (uroda raczej radiowa), mdÂła i nie ma osobowoÂści
Uroda moÂże i radiowa, ale gÂłos to nie... z takim wymawianiem koĂącĂłwek, to by ja do radio BiaÂłystok nie wziĂŞli. W rzÂądzie mĂłwio, w sejmie obradujo Polewka po prostu rotfl
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

"Wydarzenia" majÂą siĂŞ czym pochwaliĂŚ:

Press pisze:Wzros³a ogl¹dalnoœÌ popo³udniowych "Wydarzeù" w Polsacie, co mo¿e byÌ efektem zmian, jakie od pocz¹tku tego roku wprowadzono w serwisie.

Od stycznia do 16 lutego br. "Wydarzenia" emitowane o 15.45 ogl¹da³o œrednio ponad 2 mln widzów (ogl¹dalnoœÌ 5,63 proc.), co da³o programowi 23,08 proc. udzia³ów w rynku. To nieco wiêcej ni¿ w tym samym okresie rok wczeœniej, kiedy to popo³udniowy serwis Polsatu ogl¹da³o przeciêtnie 1,96 mln widzów (ogl¹dalnoœÌ 5,48 proc.), a jego udzia³y w rynku wynosi³y 21,7 proc. Gdy porównaÌ obecn¹ ogl¹dalnoœÌ popo³udniowych "Wydarzeù" z koùcem 2005 roku, wzrost jest wiêkszy: w grudniu ub.r. serwis o 15.45 ogl¹da³o œrednio 1,79 mln widzów (ogl¹dalnoœÌ 5 proc.), co dawa³o stacji 19,6 proc. udzia³ów w rynku.(...)


To napewnie wiĂŞkszy wynik niÂż "Fakty" popoÂłudniowe. :roll: Bardzo dobra oglÂądalnosĂŚ serwisu informacyjnego polszmatu w tym czasie moÂże dziĂŞki temu przywrĂłca wydania popoÂłudniowe w weekend ?? :roll: A ciekawe jak bĂŞdzie z wynikami na wiosnĂŞ kiedy "Fakty" bĂŞdÂą o 16:00... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mo¿e od razu by Fakty dali na 15.45 ¿eby siê nie bawi³y w ciuciubabkê te dwa programy. Po prostu iœÌ na maxa.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

jutro wydarzenia poprowadzi MichaÂł Kwiatkowski. On siĂŞ nie nadaje do prowadzenia programu, po oczach widaĂŚ Âże czyta z promptera, to juÂż nie majÂą innych prow.? Sto razy lepszy jest juÂż GugaÂła, ktĂłry ostatnio zostaÂł zdegradowany do popoÂłudniowych wydarzeĂą
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, on jest fatalny, dno dna.

Maj¹ problemy z ekip¹ prowadz¹cych Wydarzenia. Kutyna od kwietnia przechodzi do Panoramy, Guga³a wyje¿d¿a do Urugwaju, gdzie bêdzie ambasadorem, wiêc ze starcyh zostanie im tylko Hanka. Do tego ma³o doœwiadczona Grabarczyk i katastrofa w postaci Kwiatkowskiego. Nied³ugo Wydarzenia prowadziÌ ma te¿ Tejchman, obecnie reporter, wczeœniej TOK FM. Równie¿ fatalny. Lis móg³by siê postaraÌ œci¹gn¹Ì Patrycjê Redo albo Anitê Werner. Z t¹ drug¹ móg³by byÌ problem, bo robi Damê Pik i nie mo¿e raczej w po³owie przerwaÌ. Ale Redo spokojnie móg³by Lis zaprosiÌ do Wydarzeù. Za jego czasu prowadzi³a g³ówne Fakty, wiêc siê dziwiê czemu o niej zapomnia³. :?
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

GugaÂła wyjeÂżdÂża do Urugwaju, gdzie bĂŞdzie ambasadorem
co? Guga³a te¿ odchodzi? z k¹d to wiesz? to pewne ¿e wyje¿d¿a? to by w sumie wyjaœnia³o sytuacje ¿e nie prowadzi ju¿ g³ówne wydanie
jeœli rzeczywiœcie tak bêdzie to Lis musi kogoœ œci¹gn¹Ì z innej stacji telewizyjnej lub radiowej, bo z Kwiatkowskim daleko nie zajad¹
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Marcinie, nie przekreœlaj Marka Tajchmana. Przecie¿ jeszcze nie zacz¹³, a ty ju¿ go odrzucasz.

A oto moja realna i dobra obsada prowadzÂących Wydarzenia Polsat i TV 4.

Hanna Smoktunowicz
Tomasz Lis (jest ich szefem, dlaczego nie mĂłgÂłby ich poprowadziĂŚ)
Marek Tajchman
Joanna Racewicz (marnujÂąca siĂŞ juÂż trochĂŞ w Panoramie)
Jolanta Pieùkowska (obecnie jest w twoim Stylu, je¿eli uda³o by siê im j¹ œci¹gn¹Ì, to podnios³aby im ogl¹dalnoœÌ).
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tak maj¹ problem z tymi prezenterami... :? Ale ja dziœ g³ównie o wczorajszych "Wydarzeniach" w których chwalili siê swoimi wynikami. :P Mówili ¿e mieli troszke wiêcej ni¿ "Fakty" i troszke mniej niz "Wiadomosci" (nie pamiêtam ju¿ w jakiej grupie), a w 16 - 49 mieli najwiêcej...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WidziaÂłem Tejchmana jako reportora i juÂż mi to wystaczy, choĂŚ mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ. Lis powiedziaÂł, Âże WydarzeĂą prowadziÂł nie bĂŞdzie, wiĂŞc zdania pewnie nie zmieni. A rzeczywiÂście pomogÂłoby to programowi.
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Nie wierzĂŞ Âżeby Tomasz Lis prowadziÂł w najbliÂższym czasie prowadziÂł wydarzenia, wiĂŞc to odpada
to samo dotyczy PieĂąkowskiej, ktĂłrej pasuje praca naczelnej gazety, czyli teÂż jÂą skreÂślamy
Marek Tejchman - mam spore wÂątpliwoÂści co do jego kandydatury, po tym jak widziaÂłem go w w ydarzeniach jako reporter
Joanna Racewicz - nie przypadÂła mi do gustu, Lis jej nie weÂźmie
sorry Âże wszystkie skrytykowaÂłem
moje propozycje:
wydarzenia 18:50
pon-czw. - H.Smoktunowicz
pt.-ndz. - G.Miecugow (sÂłuszaÂłem, Âże grozi odejÂściem z tvn24) lub A.Turski na zmianĂŞ z A.Werner lub P.Redo
wydarzenia 15:45
pon-pt ÂŁ.Grass na zmianĂŞ z M.Kowalewskim (RMF, jest dobry i ma dobry wyglÂąd)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Gdzie s³ysza³eœ o tym, ¿e Miecugow grozi odejœciem z TVN24 :?: Nie wiem, czy pamiêtasz, ale ostatnia wspó³praca Miecugowa z Lisem zakoùczy³a siê niepowodzeniem (Miecugow odszed³ z Faktów).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości